5 Haziran itibariyle Satürn retro pozisyona geçiyor... Karmik borçlar mı yarattık yoksa borçlarımızı mı ödedik bilinmez. Herkesin hayatında farklı tezahürü olmuş olabilir. Önemli olan ise "Şimdi ne yapacağız?" sorusu.

Birçoğumuz sınandık, yüzleşmemiz gereken konularla yüzleştik. Henüz fark edememiş olsak bile, yaşananların tüm idrakı sonrasında yürüyeceğimiz yola elbette yansıyacaktır. 

Satürn hangi evinizden transit alıyorsa o konularda oldukça yorulmuş olabilirsiniz. Kimi ilişkileriyle, kimi işiyle, kimisi de ailesiyle sınandı... 

Satürn yeniden geri harekete geçiyor. Zorlandığımız konularla ilgili belki çözümler, belki fırsatlar getirecek. "Sen bu konuda çok zorlandın, al bak bu da senin hediyen. Şimdi güzel olanı deneyimleme zamanı" diyecek. 

Önümüzdeki süreçte Satürn'ün "s" yani durağan etkisi hala devam ediyor olacak. Biraz daha beklemeniz, sabır ve sebaat etmeniz gerekebilir. Ancak sonrasında gelecek güzel günler için sizce de beklemeye değmez mi?

Yeni Journal’da yayımlanan köşe yazıları, yazarların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Yazıların tüm hukuki sorumluluğu yazarlara aittir.