6 Haziran tarihinde ikizler burcunun 16 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Venüs ile kavuşum sırasında gerçekleşen bu yeni ay hepimize pozitif etkiler getirecektir.

Bu süreçte yeni başlangıçlar oldukça fazla olacaktır hayatlarımızda. Yeni iş başlangıçları, fikir alış-verişlerinde bize ilham olacak bir yeni ay ile karşı karşıyayız. Sosyal çevreler ve yakın çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz.

Merkür ve Jüpiterin bu esnada kavuşum açısında olması ve plutodan aldığı destekleyici açı ile yapılan konuşmalar ve görüşmeler,zor zannettiğimiz olay ve gündemler çok kolay bir şekilde çözümlenebilir.

Yapılan görüşmelerin geleceğe dair önemli ve kalıcı olduğunu belirtmekte fayda var. Bu süreçte atılan adımlar,yapılan anlaşmalar,sözleşmeler ile alakalı asıl meyveleri yiyeceğimiz tarihler Eylül ve Ekim ayları olarak görünüyor.

Bu yeni ayda Satürn gezegeninin yaptığı kare açı ile kendi degerimizi de çokça sorguladığımız bir süreç olabilir.

İkizler burcu zihni temsil ettiğinden olmayacak konuları takıntı haline getirip gereğinden fazla kafa yorabiliriz.

Aslında bilinç altında kalan konuların tamamen yüzeye çıkması ile alakalı bir durum olarak görüp, şifalanmaya niyet etmemiz bu yeni ay ile daha taze bir başlangıç yapmamıza vesile olacaktır.

Hepimizin hayatına güzellikler getirmesi dileğiyle...