♈︎ KOÇ: Haftaya Mars ve Plutonun para evinizde kare açı yapmasıyla başlıyorsunuz sevgili koçlar. Maddi konularla alakalı çevrenizle çok fazla iletişim halinde olduğunuz bir hafta olabilir. Kendi işinizi kurmak niyetiniz varsa başlangıçlar yapabilirsiniz. Yada mevcut işinizi daha çok büyütmekle alakalı harekete geçebilirsiniz. Her durumda çevrenizden destek alabileceğiniz durumlar söz konusu olacaktır. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile iş koşullarınız, sağlık ile alakalı durumlarda yeni bir süreç oluşabilir. Yeni bir düzen için sistem tarafından destekleniyor olacaksınız. Merkur ve Güneşin ikizler burcunda kavuşumu  hayatınızla alakalı bir konunun tamamlanması için konuşmalar, görüşmeler yapacağınızı gösteriyor. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler tarafından da destek alabilirsiniz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya Plutonun Marsa burcunuzda yaptığı açı ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili boğalar. Kariyer hayatınızla alakalı çok önemli kararların arifesinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Burada toplum önündeki duruşunuz, kariyer konularında pozisyon değişiklikleri söz konusu olabilir. İş hayatınızla ilgili bazı teklifler alabilir, konuşmalar, önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile maddi konular,alım-satım gündemleri yoğun bir şekilde görüşülebilir. Sürpriz haberler, ev alım-satım, gayrimenkul konuları da yine gündemde olabilir. Aileniz tarafından maddi konularda alacağınız önemli haberler olabilir. Güneş de aynı gün Merkür ile kavuşum yapacak. Babadan, yada otorite sayılacak kişilerden alınacak önemli haberler olabilir. 2. Ev söz konusu olduğu için kendi öz değer algınızla alakalı da bir farkındalık yaşayabilirsiniz. 5. Eviniz de tetiklendiği için çocuğunuzun hayatıyla alakalı bazı gündemler olabilir.

♊︎ İKİZLER: Haftaya Mars ve Pluto karesi ile baskı altında hissederek başlayabilirsiniz sevgili ikizler. Yine de sağlık konularınızla alakalı çözüm bulabileceğiniz güzel bir süreç olabilir sizin için. Mars 12. Evde olduğu için bu rahatsızlıklar çok farkında olmadığınız, yada bir türlü çözüm bulamadığınız alanlarda olabilir. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile aile,yuva konularında yeni gündemler söz konusu olabilir. Aynı gün Güneş ve Merkür kavuşum yapacak. Evinizi değiştirebilir, kendinize yeni bir alan açabilirsiniz. Aile ve yakın çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla alakalı da alacağınız haberler ve yeni gündemler söz konusu olabilir. Marsın 12. Evinizdeki yolculuğu ile arkanızdan çevrilen bazı konuları öğrenebilir ve enerjinizi bu alanda harcayabilirsiniz. 

♋︎ YENGEÇ: Haftaya Mars ve Pluto karesini psikolojik alanda yaşayacağınız etkilerle başlangıç yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Finansal konularla alakalı atılacak önemli adımlar, haberler, görüşmeler olabilir. Marsın Boğa burcundaki seyahati ile sosyal çevreniz arkadaşlarınızla alakalı bazı tartışmalar, gergin durumlar söz konusu olabilir. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile kardeşler, yakın çevreyle alakalı geçmişten gelen problemlerin çözüme ulaşabileceği, ancak çözülmeden önce bazı geçmiş konuların tekrar açığa çıkarması gibi durumlar söz konusu olabilir. Merkür ve Güneşin kavuşumuyla alakalı rüyalarınız, bilinç altında sizi zorlayan konular ile ilgili bazı şifalanmalar söz konusu olabilir. İçsel sürecinizde önemli farkındalıklar yakalayıp çözüme ulaştırabileceğiniz pozitif bir süreç sizin için. 

♌︎ ASLAN: Haftaya Marsın iş ve kariyer alanınızdaki seyahatiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Bu süreçte kariyer alanı,annenizle alakalı konularda çok fazla efor sarfetmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızın daha çok farkında olduğunuz, mücadeleci bir yapınız olabilir. Öte yandan Mars ve pluto karesinde sizi zorlayacak ve baskı altında hissedeceğiniz insanlarla iletişimde olabilirsiniz. Yeni bir eğitim alabilir, hayata bakış açınızı önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Bu alanda oluşabilecek konulardan biri de ev değişimi ve bununla alakalı geleceğe dair yapılan planlar olabilir. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ve aynı gün Güneşin Merkürle sosyal çevre, arkadaşlık evinizde kavuşum yapacak olması, geleceğe dair önemli kararlar alabileceğinizi gösteriyor. Sosyal çevreden gelecek haberlerin, kariyerden gelecek gelirin artması durumu da bu süreçte söz konusu olabilir. Atacağınız adımlar hayatınızda önemli bir sürece geçiş yapmanıza vesile olacaktır. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya Marsın Boğa burcuna geçmesiyle burcunuza gelen olumlu enejilerle başlangıç yapıyorsunuz sevgili başaklar. Mars uzaklar, eğitim, hukuk, ticari anlaşmalar, hayata bakış açınızın olduğu alanda kalacak. Bu süreçte 1 ay boyunca çok fazla seyahat edebilir, belirtilen konularda olumlu destekleyici haberler alabilirsiniz. Marsın Pluto ile yaptığı kare açıyla finansal konularda önemli kararlar alabilir, uygulamaya emin adımlarla gecebilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Otorite figürleri ile geleceğinize etki edecek konularla alakalı bir görüşme yapabilirsiniz. Güneş ve Merkürün aynı gün kavuşum yapması kariyerle alakalı bazı konularda sizden üst konumdaki kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabileceğinizi, ancak sorunun hertürlü pozitif sonuca ulaşacağı gibi gündemler oluşabilir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya Marsın Boğa burcu seyahatini, yatırımlar, eşten gelen kazançlarla alakalı alanda gerçekleşmesiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili teraziler. Bu süreçte çok fazla harcamanız olabilir ve parayı denkleştirmekte zorlanabilirsiniz. Mars ve Pluto karesi ile iş hayatınızda sıkışmış hissedebilirsiniz, sorumluluklarınız artabilir. Bu süreçte varsa partnerinizle alakalı da kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Çocuklarınızın hayatıyla ilgili bazı krizleri de çözmek durumunda kalabilirsiniz. İş ve ortaklı konularda da sistem tarafından destekleniyorsunuz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile uzaklardan gelecek haberler, sosyal çevrenizle alakalı önemli haberler alabilirsiniz. Kendinizi eksik hissettiginiz konularda daha özgüvenli olacağınız, kendi kabuğunuzu kırdığınız bir hafta olabilir.

♏︎ AKREP: Haftaya Marsın Boğa burcuna geçmesiyle ilişkiler ve ortaklık evinizde gerçekleşecek konularla başlangıç yapıyorsunuz sevgili akrepler. İlişkiniz yada ortaklığınızı ilgilendiren konularda biraz daha gergin ve baskı altında hissedebilirsiniz. Bu yoğun baskı sizde sinirsel durumlara yol açabilir. Marsın Pluto ile yaptığı açı sizi önemli adımlar atmaya itebilir. Hayatınızda yeni bir sayfa açmanız, konfor alanınızdan çıkmanız için sistem sizi biraz zorlayabilir. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile maddi konular, vergi,miras,nafaka gibi konularda alacağınız önemli haberler olabileceğini gösteriyor.  Çalışma koşullarınızda değişimler olabilir, yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Varsa yatırımlarınızla alakalı da önemli kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde daha görünür olacağınız, yeni planlar dahilinde ortaklı işlere girebileceğiniz bir süreç sizin için. 

♐︎ YAY: Haftaya Marsın Boğa burcuna geçmesiyle sağlık konularınız, gündelik rutinler alanınızda oluşabilecek hareketli enerjiyle başlangıç yapabilirsiniz sevgili yaylar. Bu hafta genelinde gündelik rutinler size zor gelebilir, bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bağışıklığınızı daha güçlü tutmanız, planlı,programlı olmanız bu hafta önemli olacaktır. Marsın Pluto ile yapacağı kare açıyla iş koşullarınızda bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimler öncesinde sizi korkutabilir ve baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile otorite figürleri ile yapacağınız önemli görüşmeler olacağını gösteriyor. Bu görüşme sonucunda ortağınız yada partnerinizle ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Sonuç olarak geleceğe dair önemli adımlar atabilirsiniz. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya Marsın Boğa burcu seyahatiyle çocuklarınız, aşk hayatınız, spekülatif yatırımlarınız alanında hareketlenme enejisi ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Bu süreçte belirtilen konularda sizi zorlayacak, enejinizi tüketmenize sebep olacak durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Marsın Pluto ile yapacağı kare açıyla maddi konularda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda da hesap,kitap yapabileceğiniz bir süreç sizin için. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı bir gündem varsa bu konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile destekleyici enerjiler alıyorsunuz. Çalışma hayatınız, sağlık konularıyla alakalı olumlu haberler alabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevrenizle ilgili sizi zorlayan bir konu bu hafta olumlu sonuçlanabilir. Bulunduğunuz yerden uzaklarda olan bazi kişilerden haberler alabilir, bu haberle yeni bir sürece başlangıç yapabilirsiniz.

♒︎ KOVA: Haftaya Marsın Boğa burcuna geçmesiyle aile,yuva alanınızdaki hareketlilik ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili kovalar. Önümüzdeki 1 ay enejinizi daha çok evinize harcayabilirsiniz. Bu konu bir taşınma ,tadilat, eve alınacak bazı eşyalar olabilir. Ailenizle yapacağınız ufak tartışmalar da gündeminizde yer alabilir. Marsın Pluto ile yapacağı kare açıyla ailenizle alakalı kendinizi çok fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Bazı değişimler zorunlu olabilir ve konfor alanınızdan çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile yatırım, banka kredileri,miras,nafaka gibi konularda önemli görüşmeler yapabilirsiniz ve beklemede kalan konularda sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde ilişki alanında da destekleyici enerjiler alıyorsunuz. Güneş ve Merkürün kavuşumu sonucunda otorite konumundaki kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşme sonucunda maddi anlamda bolluk bereket enerjisini kendinize çekebilirsiniz. 

♓︎ BALIK: Haftaya Marsın Boğa burcuna geçmesiyle iletişim, kardeş, kuzen, yakın çevre konularında oldukça yoğun enerjilerle başlangıç  yapıyorsunuz sevgili balıklar. Kendinizi biraz baskı altında hissedebileceğiniz enejiler söz konusu olabilir. Marsın Pluto ile yapacağı kare açıyla kardeşler ve yakın çevrenizle bazı gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek ilk dördün ile karşıt evinizde olan başak burcu alanınız oldukca hareketli enejilerde olacaktır. Geçmişte planladığınız konularda önünüze önemli haberler gelebilir. Bu konu her neyse artık sonuca biraz daha yaklaştığınızı görebilirsiniz. İlişki ve ortaklık konularında önümüzdeki süreçte önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızla alakalı daha düzenli olacağınız, bırakılması gereken konularda daha kararlı hissettiğiniz bir süreç sizin için.