♈︎ KOÇ: Haftaya ikizler yeni ayını kardeş,kuzen, yakın çevrenizle alakalı konuların olduğu alanda deneyimleyerek başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu alanda iletişimsel konularda oldukça yoğun gündemler ve yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Yakın çevrenizle alakalı yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz, yada yapılacak iş konularında önemli destekler alabilirsiniz. Hafta başında merkürün de ikizler burcuna geçmesiyle gündeminiz hiç olamadığı kadar yoğun olacaktır. Bu süreçte telefon,mail paylaşımları artabilir. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle finansal alanınıza hareket enerjisi gelecektir. Yapılacak işler, anlaşmalar konusunda Mars size destek verecektir ancak boğa burcundaki marsın daha ayakları yere sağlam basan işlere adım atması ve garantici olması sizi biraz yavaşlatabilir. Bu süreçte yeni bir çevre edinebilir, farklı kişilerden destek alabilirsiniz. Temmuz sonuna kadar emin adımlarla, ilerleyerek önemli yatırımlar yapabilirsiniz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya ikizler yeni ayını finansal göstergeler olan 2. evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili boğalar. Merkürün de ikizler burcuna geçmesiyle alım-satım işlemleri, ticari faaliyetler, iş konuları çokça gündem olabilir. Burada yeni anlaşmalar, sözleşmeler konusunda oldukça pozitif etkiler alabilirsiniz. İş ve kariyer konularında bulunduğunuz yeri değiştirerek yeni bir alana geçiş yapabilirsiniz. İş koşullarınız herzamankinden daha konforlu ve daha fazla gelir elde edeceğiniz bir süreç olabilir. Marsın da Boğa burcuna geçmesiyle harekete geçmeniz gereken konularda kendi konforunuzu ön planda tutarak gerekli adımları atabilirsiniz. Hafta genelinde yakın çevrenizle anlaşmalar,sözleşmeler konusunda önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Kendi hayatınızın genel durumu ile alakalı da yeni adımlar atabilirsiniz. Daha önce planlayıp yapamadığınız her türlü konuyla alakalı marstan tam destek alacağınızı belirtmekte fayda var. 

♊︎ İKİZLER: Haftaya burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla başlangıç yapıyorsunuz sevgili ikizler. Yönetici gezegeniniz merkürün de ikizler burcuna geçmesiyle oldukca yoğun bir haftaya merhaba diyor olacaksınız. Aileniz,evinizle alakalı konular çokça gündem olabilir bu süreçte. Genel olarak hayat amacınız, ilişkileriniz,iş hayatınız konusunda önemli kararlardan geçeceğiniz bir süreç sizin için. Geçmişte halledilemeyen hertürlü konuda çözüm enerjileri sizinle olacaktır. Kariyer konularında sorunlu durumlar varsa önemli kararlar da alabilirsiniz bu süreçte. Vereceğiniz kararlar plutodan da alınan destekleyici açı ile güzel bir sonuç almanıza vesile olacaktır. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle 12. Eviniz yani arka planda kalan konular, sağlık gündemleri konusunda daha dikkatli olmanızı öneririm. Maddi konularda hesap,kitap yapmanız gereken durumlar oluşabilir ve bütçe planlaması yapabilirsiniz. 

♋︎ YENGEÇ: Haftaya 12. Evinizde gerçekleşecek ikizler yeni ayı ile başlangıç yapacaksınız sevgili yengeçler. Eğitim, alım-satım, sözleşmeler gündeminizde yer alabilir. Bu dönem arkanızdan konuşulan bazı gizli konular önünüze gelebilir ve büyük bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu görüşmeleri yakın çevre,kardeşleriniz,kuzenleriniz ile yapabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte spiritüel konulara daha çok yönelebilirsiniz. Yapacağınız işleri insanlara çok da söylemeden kendi kafanızda planlar yapabilirsiniz. Hayata bakış açınızın cok fazla değişebileceği,iyileşme enerjisinin olduğu bir yeni ay olacak sizin için. Plutonun da desteği ile finansal anlamda akışın rahat olacağı, ödemeler konusunda destekleneceğiniz güzel bir süreç sizin için. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle sosyal çevreniz, ev alım-satım konuları, yeni bir eşya alımı, evinize yapacağınız yatırımlar alanında size destek verebilir. Sosyal çevrenizin daha çok genişleyeceği pozitif bir süreç sizin için. 

♌︎ ASLAN: Haftaya ikizler yeni ayı ve merkürün de ikizler burcuna geçmesiyle, sosyal çevrenizde daha çok söz sahibi olacağınız, iletişim anlamında yoğun bir trafikle başlangıç yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Farklı çevreler, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu alanda sosyal çevreden de aldığınız destekle para kazanma akışınız hızlanacaktır. Yeni ay enejisi size kariyer alanında yeni bir başlangıç sunabilir. Bulunduğunuz sosyal çevreyi terkedip yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Bu yeni aya venüsün verdiği olumlu açı ile kadın figürlerinden olumlu destekler alabilirsiniz. Güçlü otorite sahibi kişilerden alacağınız destekle düşündüğünüzden daha büyük fırsatlar karşınıza çıkabilir. Pluto karşıt evinizde bu süreçte size güçlü karakterde insanlar getirecektir. Planlarınız için Marsın Boğa burcuna geçmesiyle ciddi adımlar atabilirsiniz. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya yönetici gezegeniniz merkürün ikizler burcuna geçmesiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili başaklar. Bu süreçte kariyer konularında ve iletişim anlamında herzamankinden yoğun olacağınız günler diyebiliriz. Hafta başında ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile kariyer alanınızda terfi,zam, yükselme gibi konular gündeminiz olabilir. İş yükünüz artabilir. Toplum önündeki statünüzle alakalı değişimler de yine gündeminizde olabilir. Evlenme, nişanlanma, birlikteliği topluma duyurma gibi konular oluşabilir. Annenizin hayatıyla alakalı da pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Toplum tarafından daha çok görünür olduğunuz, olumlu dönüşler alacağınız bir süreç sizin için. 9 Haziranda Marsın da Boğa burcuna geçmesiyle ticari konular, eğitim,hukuk, uzaklarla ilgili süreçler hızlanabilir, bu konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Genel olarak hayatınızla alakalı onemli değişimlerin olacağı, kalıcı adımların atılacağı pozitif bir süreç sizin için. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya Merkürün 9.evinizde ikizler burcuna geçmesi ve aynı alanda gerçekleşecek yeni ay enerjisiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili teraziler. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, fikir alış-verişlerinde bulunabilirsiniz. İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hayata karşı bakış açınızın değişeceğini soyleyebiliriz. Uzaklarda yaşayan çevrenizle alakalı alacağınız pozitif haberler de hayatınıza dahil olabilir. Eşinizin hayatında pozitif anlamda gelismer yaşayabilirsiniz. Ticari faaliyetlerle ilgili önemli destekler alabileceksiniz bu süreçte. İş ortamınızda bazı değişiklikler oluşabilir, yeni bir pozisyona geçiş yapabilirsiniz. Uzaklarla alakalı ilişkiler, uzak mesafe aşkları da gündeminizde yer alabilir. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle miras,nafaka, banka kredileri, eşten gelen kazançlar,derin bağ kurduğunuz ilişkiler konusunda harekete geçme enerjisi sizinle olabilir. Mars burada para evinizden geldiği için öz değer, alma-verme dengesi konusunda yeni bir farkındalık kazanabilirsiniz. 

♏︎ AKREP: Haftaya 8. Evinizde gerçekleşecek ikizler burcu yeni ayı ve Merkür geçişi ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili akrepler. Burada vergi,miras,banka kredileri,alım-satım konuları gündem olabilir. Ortaklı işlerde önemli görüşmeler,konuşmalar yapılabilir. Bu yeni enerjiyle hayatınızda birden fazla gelir kaynağı oluşabilir. Kira,nafaka, eş yada ortaktan gelecek kazançlar gibi enerjiler oluşabilir. Jüpiter pluto üçgen açısı ile yeni bir çevre hayatınıza dahil olmuş olabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla alakalı konularda daha pozitif bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Geçmiş travmalarınız tekrar gün yüzüne çıkabilir ve bunları toparlamanız gerekebilir. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle finansal konularla alakalı ağırdan aldığınız alanlarda daha güven odaklı ve keyifli adımlar atabilirsiniz.

♐︎ YAY: Haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşecek ikizler yeni ayı ve Merkür geçişi ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili yaylar. Önümüzdeki süreçte enejinizi daha çok ilişkilerle alakalı konularda harcayacaksınız diyebiliriz. Bu dönem uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir, ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Ortaklık anlamında bir düşünceniz varsa bu konularda da sistem tarafından destekleniyor olacaksınız. Merkürün de bu alanda olması yeni anlaşmalar,sözleşmeler konusunda destek verecektir. Bu dönem kariyer konularında oldukça yoğun ve yeni gündemler sizinle olabilir. Bu yeni ayda venüsün verdiği olumlu destekle ile kadın figürlerinden yardım alabilirsiniz. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle sağlık eviniz, çalışma koşullarınız ile alakalı alanda bazı gelişmeler olabilir. Bu süreçte boğaz enfeksiyonlarına, ufak tefek kazalara karşı temkinli olmanızı öneririm.

♑︎ OĞLAK: Haftaya Merkürün ikizler burcuna geçişi ve aynı alanda gerçekleşecek yeni ay enerjisiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili oğlaklar. Sağlık alanınız, iş ve gündelik rutinlerinizin değişime uğrayabileceği bir süreç olabilir sizin için. Yeni ayın size getireceği en önemli etkiler, yeni bir çalışma düzeni, yada sağlık konusunda yeni bir tedavi sürecine geçiş yapmanıza alakalı olacaktır. Günleriniz daha yoğun ve iletişimi bol olabilir. Finansal anlamda gelirinizde artış olabilir. Kardeşlerle alakalı yaşanan bir süreç olduysa bu dönem bunları şifalandıracağınız bir dönem olabilir. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle çocuklarınızla alakalı gelişmeler, aşk hayatınız,hobileriniz için daha fazla enerji harcamanız gereken konular oluşabilir. 

♒︎ KOVA: Haftaya aşk ve ilişkiler, varsa çocuklarınızı ilgilendiren alanda ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili kovalar. Merkürün de ikizler burcuna geçmesiyle aşk hayatınız, çocuklarınızın hayatı ile alakalı yoğun bir iletişim trafiğinde olabilirsiniz. İş hayatınız, gündelik rutinlerinizin de çokça artabileceği bir dönem olabilir sizin için. Ticari anlaşmalar,sözleşmeler ve yatırımlar ile alakalı bazı kararlar alabilir, yeni ayın etkisiyle somut adımlar atabilirsiniz. Uzaklarla alakalı gündemler, yolculuklar, eğitim,hukuk konuları da çokça gündeminizde yer alabilir. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle ev konuları, evinize yapacağınız yatırımlar, taşınma gündemleri oluşabilir. Bu süreçte evden çalışma gibi durumlar da oluşabilir. Aşk hayatınızla alakalı yeni bir sürece geçebilir, hayatınızda biri yoksa size yol gösterici ufkunuzu genişletecek birini hayatınıza alabilirsiniz. 

♓︎ BALIK: Haftaya aile yuva alanınızda gerçekleşecek ikizler yeni ayı ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili balıklar. Hayatınızla alakalı önemli kararlar alabileceğiniz bir sürece başlangıç yaptınız diyebiliriz. Ev alım-satımı, gayrimenkul alımı olabilir bu dönem.  Evinizde misafir ağırlayabilir, uzun süreli birlikteliklere adım atabilirsiniz. İkizler yeni ayı ile psikolojik anlamda daha pozitif bir sürece geçiş yapıyor olacaksınız. Marsın Boğa burcuna geçmesiyle kendinize yeni bir konfor alanı oluşturabilirsiniz. Kardeşinizin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevre ile alakalı iletişimsel durumlar biraz sizi zorlasa da sonucunda pozitif anlamda etki alacaksınız. Burada inatlaşma gibi durumlar oluşabilir.  Boyun, bel bölgesi ile alakalı sağlık sorunlarına karşı temkinli olmanızı öneririm.