♈︎ KOÇ: Haftaya kendi istek ve beklentilerinize yönelmiş olarak başlayabilirsiniz sevgili koçlar. Herzamankinden sabırsız ve hareketli olabilirsiniz hafta başında. Sosyal çevrenizle alakalı bazı gündemler oluşabilir ve bu konuda çevrenizden destek alabilirsiniz. Balık yeni ayı sonrasında bağımlılıklardan özgürleşme gibi durumlarınız söz konusu olabilir. Venüsün balık burcuna geçmesiyle içsel olarak dinlenme modunda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı konuların gizli-saklı kalması gibi durumlar oluşabilir. İlişkinizde soğukluk oluşabilir, yeni tanışmalar, gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Maddi konularda şanslı etkiler altındasınız, ancak yanılgılara açık bir gökyüzü olması sebebiyle girişeceğiniz işlerde detaylı incelemeler yapıp, ani kararlar vermemeniz faydanıza olacaktır. 

♉︎ BOĞA: Haftaya ayın Koç geçişi ile arka planda kalan konular, daha çok inziva modunda başlayabilirsiniz sevgili boğalar. Hafta genelinde şanslı etkiler altındasınız. Arka planda kalan konularla ilgili artık adım atmanız gereken süreçler ortaya çıkabilir. Kariyer ile ilgili destek alabileceğiniz bir süreç sizin için. Venüsün balık burcuna geçmesiyle sosyal çevrenizde hareketlenme oluşabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, maddi kaynaklarınızı artıracak görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte birçok davet ve organizasyonda yer alabilirsiniz. Kalabalıklarda olabileceğiniz bir süreç sizin için. Geleceğe bakış açınızın daha olumlu ve pozitif olacağı günler diyebiliriz. Hafta genelinde şanslı etkiler altında olacaksınız. Güneş ve Neptün kavuşumu ile iş konularında yanılgı ve aldanmalara karşı dikkatli olmanızı öneririm. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile yoğun bir iletişim trafiğiyle başlangıç yapabilirsiniz sevgili ikizler. Bu dönem sosyal çevrenizden oldukça destek alabileceksiniz. Kariyer ve maddi olanakların size doğru geldiği güzel bir süreç sizin için. Geçmişte yaşanan bazı olumsuz durumların artık lehinize çevrildiğini görebilirsiniz. Kariyer alanında önemli değişimler, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizden üst konumda olan kadın figürlerinden olumlu destekler alabilirsiniz. Ailevi konularda olumsuz durumların da artık pozitif bir şekilde evrildigini görebilirsiniz. Hafta genelinde iş konularında dalgınlık gibi durumlara özellikle cuma günü sonrası dikkat etmenizi öneririm. Partnerinizin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir ve sizi de pozitif anlamda etkileyebilir. 

♋︎ YENGEÇ: Hafta genelinde iş konuları,yeni bağlantılar, yeni sözleşmeler gündeminizde yer alabilir. Sosyal çevrenizde birçok alanda parlayacağınız, önemli kişilerle iletişimde olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Venüsün balık burcuna geçmesiyle eğitim,hukuk,yurtdışı bağlantılı işler,uzaklardan gelen konular, rüyalar bu dönem sizin için çok önemli olacaktır. Yeni bir eğitime katılabilir, uzak yerlere bol bol seyahat edebilirsiniz. Yeni ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Hafta genelinde arkadaş çevrenizle alakalı maddi konular gündemde olabilir. Hafta sonuna doğru sağlık konularına dikkat etmenizi öneririm. Bağışıklık sisteminizde düsüklük oluşabilir. Aldanma enerjisine karşı güvenmediğiniz kişilere karşı da dikkatli olmanızı öneririm.

 ♌︎ ASLAN: Haftaya eğitim konuları, seyahatler, hayata bakış açınız gibi konularla giriş yapabilirsiniz sevgili aslanlar. Hafta genelinde uzak yerlere seyahatler ve planlar söz konusu olabilir. Farklı kültürden yada uzaklardan biriyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Venüsün balık burcuna geçmesiyle maddi konularda güzel bir süreç olabilir sizin için. Kredi, borç-alacak durumlarında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras, nafaka gibi gelirler de size ulaşabilir. Psikolojik anlamda sorunlar yaşıyorsanız terapi almak için güzel bir süreç olabilir sizin için. Ruhsal anlamda kendinizi daha iyi anladığınız, şifa enerjisi güzel bir dönem diyebiliriz. Maddi konulara güzel destekler alabilirsiniz çevrenizden. Parasal konularda hafta sonuna doğru dikkatli olmanızı öneririm. Özel hayatınızda güzel etkiler söz konusu ancak fazlaca duygusal olabileceğiniz bir süreç olabilir.

♍︎ BAŞAK: Haftaya maddi konularda borç-alacak durumları ile giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. Daha önce planlanan parasal bir konunun çözüme ulaştığını görebilirsiniz. Venüsün balık burcuna geçmesi ile ortaklık ve ilişkiler alanınız etki altında olacaktır. İlişkiniz varsa bir üst seviyeye geçebilir, sevdiğiniz kişi ile çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ortaklı işlerde ve ilişkilerde yeni ve pozitif enerjiler ile ilerleyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni ve uzun bir ilişki başlangıcı olabilir. Eğitim ve seyahatler de bu dönem gündemde olabilir. Hafta sonuna doğru ilişkilerde kurban pozisyonuna düşmemeye özen gösterin. Sağlık anlamında bağışıklık sistemine dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklık konuları ile giriş yapabilirsiniz sevgili teraziler. Partnerinize karşı bazı konularda sabırsız ve ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. İlişkisi olmayan kişiler için yeni ve kalıcı bir başlangıç yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve iş yaptığınız hertürlü konuda olumlu enerjiniz ile güzel sonuçlar almanız mümkün görünüyor. İş ve kariyer alanında, özel hayatınızda yapmanız gereken önemli görüşmeler varsa bu hafta sonuna kadar değerlendirebilirsiniz. Hafta genelinde maddi konularda şanslı etkiler altındasınız.Venüsün balık burcuna geçmesiyle sağlık konusunda olumlu etkiler altındasınız diyebiliriz. Çalışma arkadaşlarınız ile herzamankinden daha iyi geçinebilir, yapılan işlerde daha pozitif organize olabilirsiniz. Bu dönem şekere bağımlılık artabilir, dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonuna doğru bağışıklık sisteminize daha çok özen göstermenizi öneririm.

♏︎ AKREP: Haftaya çalışma koşullarınız,gündelik işlerinizin yoğunluğu ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili akrepler. Yeni ayın 5. Evinizde gerçekleşmesiyle aşk ve ilişkiler,varsa çocuklarınızla alakalı konularda daha çok keyif veren noktalara odaklanmanız mümkün görünüyor. Venüsün balık burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda hareketlilik oluşabilir. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, mevcut ilişkinizde daha güzel ve size enerji veren bir sürece geçebilirsiniz. Çocuk bekleyenler için de güzel bir başlangıç olabilir. 17 Mart civarı aşk, hobi, çocuklar konusunda olumlu etkiler soz konusu olabilir. İlişkilerle  alakalı çok yoğun bir gündeminiz olabilir bu dönem. Hafta sonuna doğru bir görüşme yapacaksanız hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Mart ortasından sonra miras,nafaka, dışarıdan gelen paralar konusunda yeni bir kapı açılabilir, önemli bir gelişme yaşanabilir. Genel olarak ikili ilişkiler,ortaklık konusunda hayatınızın en önemli sürecine geçiş yapıyorsunuz diyebiliriz. Atacağınız adımlar uzun süreli ve kalıcı olacaktır. 

♐︎ YAY: Haftaya çocuklarınız,aşk hayatınız varsa hobilerinizle  alakalı konularla giriş yapabilirsiniz sevgili yaylar. Venüsün balık burcuna geçmesiyle birlikte ev,aile yuva konuları gündeminizde çokça yer alabilir. Bu dönem yeni bir eşya alabilir,Evinizi güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Varsa aile üyeleri ile dargınlık, kırgınlık bunları şifalandiracağınız pozitif bir süreç sizin için. Ailenizle yemekler,davetler eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle kadın figürlerinden destek alabileceğiniz güzel bir dönem sizin için. Varsa çocuklarınızla alakalı tahammülünüzün düşük olabileceği bir süreç olabilir sizin için. Sağlık konularında ani kazalara karşı dikkatli olmanızı öneririm. Yeni bir proje yada iş konusu gündem olabilir. Kazancınızda artış da olabilir bu dönem. Önemli bir başvuru yapacaksanız perşembe günü güzel enerjiler söz konusu olacağı için değerlendirebilirsiniz. Maddi konularda da olumlu fırsatlara açık bir enerji söz konusu.

♑︎ OĞLAK: Haftaya resmi işler, kısa seyahatler,ev ile ilgili halledilmesi gereken konularla giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Hafta genelinde yeni görüşmeler,iş anlasmaları söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda biri yoksa sosyal çevreniz tarafından yeni biri ile tanışabilirsiniz, yada mevcut ilişkinizde güzel bir aşamaya geçebilirsiniz. Kandırılma,dolandırılma gibi konulara dikkat etmeniz gereken bir süreç sizin için. Maddi anlamda olumlu destekler alabileceğiniz bir süreç olabilir. Ruhsal anlamda da daha pozitif, dengeli hissettiginiz bir süreç sizin için. Ev içinde sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta olabilir.

♒︎ KOVA: Haftaya kardeş,kuzen ve yakın çevreyle alakalı gündemlerle,yeni sözleşmeler, kısa seyahatlerle başlangıç yapabilirsiniz sevgili kovalar. Hafta başında kariyer ve para konularında beklenmeyen durumlar oluşabilir. Ani bir ödeme yada alım-satım konularında sürprizlere açık bir süreç sizin için. Perşembe günü olumlu gelişmeler,güzel fırsatlar çıkabilir karşınıza. Yeni ayın da para evinizde olması kazançlarınızın arttığı bir süreç olduğunu gösteriyor. Hafta genelinde ani hareketler,konuşmalara karşı dikkatli olun. Güneş ve Neptün kavuşumu sizin para evinizde gerçekleşecek, ödemelere,İnternet alışverişlerine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Birine borç verirken de güvenilir olmasına dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

♓︎ BALIK: Haftaya parasal konular,ödemelerle giriş yapabilirsiniz sevgili balıklar. Yeni ayın burcunuzda gerçekleşmesiyle aslında hayatınızın bir çok alanında yenilik, radikal değişimlere açık bir süreçte olduğunuzu gösteriyor. Para ve iş konularında hareketli bir sürece geçiş yaptınız. Venüsün de burcunuza geçmesiyle enejinizin yükseleceği, dış görünüşünüze daha çok önem vereceğiniz bir süreç sizin için. Çevreniz tarafından daha çok aranacağınız bir çok davete katılabileceğiniz güzel bir dönem diyebiliriz. Duygusal anlamda hassas olabileceğiniz bir süreç de olabilir sizin için. Hafta ortasında alım-satım konularında şanslı etkilerde olabilirsiniz. Kariyer açısından ani beklenmeyen güzel teklifler alabilirsiniz.