♈︎ KOÇ BURCU: Haziran ayı boyunca genel olarak motivasyonunuzun yüksek olabileceğini söyleyebiliriz  sevgili koçlar. Haftaya merkür ile satürnün zorlayıcı açısı ile bir takım aksilikler hayatınızda söz konusu olabilir. Yolculuk, eğitim gibi konularda gundeminiz varsa daha temkinli olmanız faydalı olacaktır. 16-17-18 Haziran sözleşmeler, anlaşmalar ile ilgili destekleyici bir görünüm var. Programınızı bu tarihlere alabilirsiniz. Hafta sonu ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hesap kitap, finansal konular ile ilgili daha temkinli olmanız sizin hayriniza olacaktır. Yeni başlangıçlar için uygun, ancak kararsızlık da yaşayabileceğiniz bir gündem sözkonududur. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♉︎ BOĞA BURCU: Merkürün ikizler burcundaki yolculuğu sizin 2. Evinizde devam ederken finansal anlamda bol iletişimli, güzel anlaşmalara,iş birliklerine açık bir hafta olduğunu gosteriyor. Ancak, ek ödemeler, hesapta olmayan para çıkışları ufak da olsa canınızı sıkabilir. Yine de güneşin de para evinizde olduğunu düşünürsek parasal konularda şansın sizden yana olduğunu söyleyebiliriz. 17 Haziran sorun çıkartan konular ile ilgili çözümlerin gelebileceği olumlu bir gün olarak görünüyor. Hafta sonu ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile dijital ortamlarda daha dikkatli olmamız gerektiğini vurguluyor gökyüzü. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♊︎ İKİZLER BURCU: Haftaya aradığınız desteğin yakın çevrenizden size gelebileceği olumlu bir görünüm ile başlıyorsunuz. Bu hafta satürn gezegeninin retroya girmesi ile kariyer açısından önemli gündemlerin olusabileceğini gösteriyor. Otorite figürleri ile geçmişten gelen sorunlar varsa, çözümlenmesi, sizin açınızdan sonuca ulasmasi mümkün görünüyor. Sağlık konusunda sinyaller var ise kontrolden geçmeniz faydanıza olacaktır. Hafta sonu İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile keskin kararlar almadan önce iki kere düşünmeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü. 19-21 Haziran tarihlerinde çevreniz ile tartışmalar ve yanilgilara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♋︎ YENGEÇ BURCU: Haftaya ikili ilişkiler, yatırım ve ortaklık konularında yoğun bir iletişim trafiği ile başlayabilirsiniz. 17-21 Haziran tarihlerinde finansal konularda daha temkinli olmanız yararınıza olacaktır. Mutlaka yapılması gereken anlaşmalar sözleşmeler olacaksa 19 Haziran tarihini tercih edebilirsiniz. Hafta sonu ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile yasal konular evrak işlemleri , alacak verecek durumlarında herzamankinden daha dikkatli olmanızda fayda var. Arkanızdan çevrilen işler ile ilgili netlik kazanılacak durumlar sözkonusu görünüyor. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♌︎ ASLAN BURCU: Haftaya Venüs aslan geçişi ile devam ederken kariyer konusunda gökyüzü en cok sizi destekliyor. Merkürün de ikizler burcuna geçişi ile arkadaşlık, sosyal çevre, yasal konularda gökyüzünden destek aldığınızı söyleyebiliriz. Sağlık konularında sinyaller alıyorsanız mutlaka kontrolden geçmeniz faydanıza olacaktır. Bu hafta geçmişten gelen birtakım ödemeler ile ilgili pürüzler çıkması da olası görünüyor. Mevcut statunuz ve kariyeriniz ile ilgili büyük değişimlerin olabilecegi bir süreçten geçiyorsunuz sevgili aslanlar. 17-22 Haziran tarihlerinde arkanızdan çevrilecek işlere karşı temkinli olmanızda fayda var. Yaralanmalara açık bir süreci de işaret ediyor. Haftasonu gerçekleşecek ikizler yeni ayi ile maddi konularda yanilgilara karşı dikkatli olmaniz yarariniza olacaktır.  Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♍︎ BAŞAK BURCU: Haftaya gücünüzün, enerjinizin yüksek olduğu olumlu açılarla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. 10-13 Haziran arası rekabette olduğunuz kişiler var ise onlara karşı üstün olabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. 11 Haziran merkur ikizler geçişi ile kariyeriniz konusunda fırsatlar size sunulabilir. 16-22 Haziran tarihlerinde iletisim, ikili iliskiler konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Haftasonu ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile yanilgilara karşı herzamankinden daha temkinli olmanız gerektiğini vurguluyor gökyüzü. 19 Haziran tarihinde yön kaybı yaşamanız, nereye adım atmanız konusunda ikilemlerin söz konusu olabileceği bir görünüm var. Yavaş ve düşünerek adım atmanız faydaniza olacaktir. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♎︎ TERAZİ BURCU: Haftaya aile, ev,emlak konuları ile ilgili bilginiz dışında,sizden saklanan konuların gündemiyle giriş yapabilirsiniz sevgili teraziler. Şaşıracağınız konular olabilir bu surecte.Uzun süredir sağlık sorununuz varsa bu konuda netlik,iyileşme süreci olabileceğini söyleyebiliriz. Hafta sonu gerçekleşecek olan ikizler yeni ayi ile duyduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmadan harekete geçmemeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü. Yolculuk planlarınız varsa 26 Haziran sonrası sizin için daha uygun olacaktır. Yurtdisi bağlantılı işler ile ilgili daha temkinli olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. 17 Haziran sonrası sosyal çevre ve arkadaşlarınız ile ilgili sizi zorlayan 3.kişiler devreye girebilir. Sakinliğinizi koruyup iyi analiz etmeniz faydaniza olacaktır. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♏︎ AKREP BURCU: Haftaya anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgili yeniden değerlendirmelerin yapılabileceği bir gündem ile başlayabilirsiniz sevgili akrepler. Sizin için yatırımlar konusunda kazançlı bir hafta olabilir. 17 Haziran sonrası çalışma koşulları ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir süreci işaret ediyor. 19 Haziran tarihi iletiler konusunda destekleyici etkiler alabileceğinizi gösteriyor. Hafta sonu gerçekleşecek olan ikizler yeni ayi ile yatırım konularında herzamankinden daha temkinli olmanız gerektiğini işaret ediyor. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemeniz faydaniza olacaktır. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♐︎ YAY BURCU: Haftaya ev, emlak, eile konularında yeni sorumluluklar alabileceğiniz gündemler ile başlayabilirsiniz sevgili yaylar. Zorlandığınız konular ile ilgili gökyüzü size çözüm bulmanız konusunda desteklerini veriyor. Hafta sonu gerçekleşecek olan ikizler yeni ayi ile güzel işbirlikleri, anlaşmalar söz konusu olabilir ancak, konunun detayını iyi analiz edip acele karar vermemeniz faydaniza olacaktır. 17-22 Haziran tarihleri arasında ikili ilişkilerinizde yalan haberlere, farklı bilgilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eşiniz, partnerinizin ailesi ile ilgili pürüzler, bir takım sorunlar gundeminiz olabilir. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♑︎ OĞLAK BURCU: Haftaya kafanızda tasarladiginiz projelerin, planların gökyüzünden desteğini alarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Venüs aslan transiti bu projelerde size destek sunacaktır. Yatırım konularında da olumlu zamanlar diyebiliriz sizler için. Merkür ikizler geçişi ile günlük rutinleriniz konusunda gökyüzünden ayrıca destek aldığınızı söyleyebiliriz. Haftasonu ikizler burcunda gerçekleşecek yeni ay ile ikilemde kalma ve kararsızlık yaşayacağınız konular gundeminiz olabilir. Acele kararlardan uzak durmanız, temkinli olmanız faydalı olacaktır. 17-23 Haziran tarihlerinde sizin için gizlilik ve onem teşkil eden konularda güven duymadığınız kişilerle iletişim kurmamaniz faydaniza olacaktır. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♒︎ KOVA BURCU: Haftaya geçmişte emek verdiğiniz, çabaladığınız konularla ilgili hakedişlerinizi alabileceğiniz bir süreçle başlayabilirsiniz sevgili kovalar. Venüs aslan transiti ilişki ve ortaklıklar ile ilgili olan 7. Evininizde devam ediyor olacak. Bu hafta maddi konular ile ilgili yeniden plan program yapmanız, bütçe düzenlemesine gitmeniz sözkonusu olabilir. Gereksiz harcamalar konusunda dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Hafta sonu gerçekleşecek olan ikizler yeni ayi ile çocuklar, yatırımlar, konusunda yeni fırsatlar olabileceği gibi, acele kararlardan uzak kalmak, iyi araştırmak faydaniza olacaktır. 14 Haziran sonrası iletişimde yalan haberler, yanıltıcı bilgilere karşı gökyüzü sizi uyarıyor. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

♓︎ BALIK BURCU: Haftaya aileniz ile ilgili ilişkilerin olumlu etki aldigi bir geçişle başliyor olacaksınız sevgili balıklar. Venüs aslan transiti işiniz ve günlük rutinleriniz ile ilgili sizi desteklemeye devam ediyor. Bu dönem sosyal çevreniz yada arkadaşlarınız ile ilgili değişimler sözkonusu olabilir. Mevcut sorunlar var ise ilişkinizi sonlandırmaya gidebilirsiniz. Ayrıca taşınma, tadilat gibi konular da sonuçlanabilir. Haftasonu gerçekleşecek olan ikizler yeni ayi ile eviniz ve aileniz konusunda yeni kararlar alabileceğinizi gösteriyor. Bu hafta ufak yaralanmalara, kazalara açık bir görünüm var. Sağlık konusunda da hassas bir süreci işaret ediyor. Daha dikkatli, temkinli olmanız faydalı olacaktır. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.