♈︎ KOÇ: Haftaya Merkür ve Chiron kavuşumu ile başlıyorsunuz sevgili koçlar. Retronun da bitişi ile hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşmiş olabilirsiniz bu süreçte. İletişim tarzınız, iş görüşmeleriniz, geleceğe yönelik hedeflerinizle alakalı bazı gündemler tamamlanmış ve yön değişimleri olmuş olabilir. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay ile aşk hayatınız, aileniz ve kariyerinizle alakalı konularda yeni başlangıçlar için adımlar atılabilir. Gelir kaynağınızda artış olabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Satürnden de alacağınız destek açıyla hertürlü desteği çevrenizden de alabilirsiniz. Maddi konuların dışında öz değer algınızda da bu yeni ayla büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında güzel başlangıçlar ve pozitif enerjiler mayıs ayı boyunca sizinle diyebiliriz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya venüsün burcunuza geçmesi ve yeni ay etkileriyle güzel bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili boğalar. Merkür ve Chironun 12. Evinizde gerçekleşmesiyle arka planda bir iş girişimi yada yeni bir başlangıç yapma planlarınız olabilir. Mart ayında yaşanan yada planlanan konularda korku çalıştırılılmış ve gerekli adımlar atılmamış olabilir. Önümüzdeki süreçte daha kontrollü ve planların daha hızlı akacağı gündemler oluşabilir. Hayatınızın her alanında büyük bir yenilenme ve arınma enerjileri söz konusu görünüyor. Hayattan aslında tam olarak ne istediğinize karar verebilir ve içinizden geldiği şekilde adımlar atabilirsiniz. İlişkiler anlamında gizli yada platonik durumlar da oluşabilir bu süreçte. Maddi konularla alakalı bur konunun kapanıp, yeni bir sürecin başlangıcı oluşabilir. Sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ay sizi yeni bir alana taşıyor olacak. Yeni bir kısmet, olanak ayağınıza gelebilir. Satürnden de alacağınız destekle maddi anlamda hayal ettiğiniz bir konunun hayata geçirilmesi de mümkün görünüyor. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya 11. Evinizde gerçekleşecek Merkür- Chiron kavuşumu ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili ikizler. Sosyal çevreniz ve geleceğe dair planlarınızla alakalı bazı gündemler oluşabilir. Sosyal çevrenizle bazı problemler yaşanmış olabilir bu süreçte. Geçmiş bir yaranızın yeniden gündem olması sizi zorlamış olabilir. Ailenizle alakalı da bazı sorgulamalara sebep olabilir. 8 mayısta Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Maddi anlamda atılımlar oluşabilir. 12. Evde olacağı için bu yeni ay içsel huzurunuz, psikolojik konularda bazı sifalanmalar oluşabilir. Yeni bir sosyal çevreye adım atabilir, iş,kariyer konularında yeni başlangıçlar için yapabilirsiniz. Bu yeni ay sizin 5  Evinizi de etkilediği için yeni bir ilişki yada çocuklarla alakalı konularda da yeni başlangıçlar oluşabilir. 

♋︎ YENGEÇ:  Haftaya kariyer evinizde gerçekleşecek olan Merkür-Chiron kavuşumuyla başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Kariyer ve toplum önündeki statünüzle alakalı konularda yeni görüşmeler,anlaşmalar söz konusu olabilir. Maddi anlamda yeni fırsatlar çıkabilir karşınıza. 8 mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Boğa yeni ayı ile 11. Eviniz daha da aydınlanacak görünüyor. Jüpiter-Uranüs kavuşumu sonrasında gerçekleşen bu yeni ay ile farklı alanlarda, statüsü yüksek kişilerle iş birliktelikleri ve yeni anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir. Finansal anlamda çok güzel gelişmeler olacaktır bu dönem. Bu yeni ay 4. Evinizi de etkilediği için yeni bir ev alanı,  evinizde değişim de söz konusu olabilir. Ailenizle alakalı,köklerden gelen sorunlar varsa şifalanma enerjisi de sizinle olacaktır.

♌︎ ASLAN: Haftaya kariyer ve toplum önündeki duruşunuzu gösteren 10. Evinizdeki Boğa yeni ayı ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Hayatınızın kariyer alanında yeni bir iş imkanı, statü değişikliği oluşabilir. Toplum tarafından daha çok görünür olacağınız bir süreç sizin için. İlişkiler açısından sizi güvende hissettirecek yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu ilişki uzun vadeli olabilir. Merkür ve Chiron 9. Evinizde kavuşum yapıyor.  Kuzey düğümün de orada olması hayata bakış açınız, sosyal medya,eğitim konularında yeni fırsatları ayağınıza getirebilir. Burada geçmişten gelen ve sizde yara olan bir konunun yeniden gündem olması gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu süreçte farklı diller,yabancı ülkeler size daha sıcak gelebilir. Önümüzdeki süreçte maddi anlamda bolluk ve bereket sizinle olacaktır. 15 mayıs ve sonrası somut haberler alabilirsiniz.

♍︎ BAŞAK: Haftaya yönetici gezegeniniz Merkürün Chironla kavuşum yapacağı enerjilerle başlıyorsunuz sevgili başaklar. Burada finansal konular, yatırımlar, vergi,miras,nafaka,banka kredileri gibi gündemler oluşmuş olabilir. Bu konularla alakalı ikilemde kalmış,adım atamamış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte daha kararlı ve cesaretle yeni bir girişim, destek durumları söz konusu olabilir. 8 mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Boğa yeni ayı ile ticari konular, yurtdışı bağlantılı gündemler oluşabilir. Venüsün de 9. Evde olması hayatınızda size gerçekten büyük olanaklar sağlayacak fırsatlar gelebilir. Beklediğinizin üstünde bolluk bereket enerjisi sizinle olacaktır. Beklenen haberler varsa 15 mayıs ve sonrası çok daha hızlı ve aktif bir sürece giriyor olacaksınız. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya ilişkiler ve ortaklık evinizde gerçekleşecek Merkür-Chiron kavuşumuyla başlangıç yapıyorsunuz sevgili teraziler.  Kuzey Düğümün de orada olması hayatınızın her alanındaki ilişkilerle alakalı gündemler oluşabilir. İlişkinizle alakalı bazı geçmiş yaralarınız ortaya çıkabilir, kendinizi tam olarak ifade edemediğinizi farkedebilirsiniz. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Miras,eşten gelen kazançlar, krediler konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir ilişki yada ortaklıkla alakalı yoğun bir gündem oluşabilir. Ortaklık gibi bir durum varsa sizin için bereketli bir dönem olabilir. Miras, nafaka gibi beklenen durumlar varsa bu konuda da pozitif gelişmeler yaşanabilir. 

♏︎ AKREP:  Haftaya sağlık evinizde gerçekleşecek Merkür-Chiron kavuşumuyla başlangıç yapıyorsunuz sevgili akrepler. Çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınızla alakalı bazı gündemler oluşabilir. Geçmiş bir yaranız yeniden gündeme gelebilir. Sağlık konularında beklenen durumlar varsa artık şifalanma sürecine girdiğiniz günler sizin için. İlişkiler ve ortaklık evinizde gerçekleşecek Boğa yeni ayı ile yeni bir ilişki yada ortaklık konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Jüpiter ve Uranüs kavuşumu da sizin 7. Evinizde gerçekleşti yani her ne olduysa ani ve beklenmedik şekilde size pozitif etkilerle geldi. Maddi anlamda çok daha fazla kazançlı günlere başlangıç yapıyorsunuz. Manevi olarak da huzurlu pozitif bir süreç sizin için. Varsa çocuklarınızla alakalı konularda da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz bu süreçte. Özellikle 15 mayıs sonrası çok daha pozitif bir süreç sizin için. 

♐︎ YAY: Haftaya 5. Evinizde gerçekleşecek Merkür-Chiron kavuşumu ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili yaylar. Aşk hayatınız,çocuklarınız ,iş hayatınızla alakalı konularda belirsizlik, iletişim sorunları olabilir. Bu konularda geçmiş bir yaranız yeniden gündeme gelmiş olabilir. Önümüzdeki süreçte bu konuların şifalanması ve pozitif bir dönem sizin için. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin gündelik rutinleriniz, sağlık konuları, evcil hayvanlarınızın olduğu alanda gerçekleşiyor. Çalışma koşullarınızda pozitif anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık anlamında daha pozitif sağlıklı bir sürece geçiş yapıyorsunuz. İş konularında yeni bir başlangıç yapabilir, terfi alabilirsiniz. Maddi ve manevi güzel bir sürece başlangıç yapıyorsunuz. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya Merkür ve Chiron arasındaki kavuşumu aile ve ev alanınızda karşılayarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar.  Ailenizle alakalı alınacak bazı kararlar söz konusu olabilir. Geçmişte yaşanan bazı konular, yaralar sizde yeniden açığa çıkmıştır olabilir. İş ve kariyer konularında cesaret edemediğiniz ve ertelediginiz alanlarda daha net ve kararlı bir süreç başlıyor sizin için. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay ile Çocuklarınız, aşk hayatınız, yatırımlarınızla alakalı konularda olumlu pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.Yeni bir başlangıç enerjisi bu alanda sizi destekliyor olacak. Venüsün de orada olması yeni bir aşkı da gündeme getirebilir. Çocuk sahibi olmakla alakalı sorunlar yaşadıysanız sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle 15 mayıs sonrası hayatınızın en pozitif,bereketli dönemine giriş yapıyorsunuz. Kardeş, kuzen ve yakın çevre konularında da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

♒︎ KOVA: Haftaya iletişim,kardeş, kuzen ve yakın çevrenizi ilgilendiren alanınızda Merkür ve Chiron kavuşumunu yaşayarak başlangıç yapacaksınız sevgili kovalar. Yakın çevrenizle alakalı geçmişten gelen bazı konularda sizde yara açmış olabilir. Çözemediğiniz gündemler yeniden karşınıza çıkabilir, ancak konunun artık çözüme ulaşıp tamamen kapanması durumu sizde pozitif anlamda iyileşmeye sebep olabilir. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay ile Ev,aile konularında yeni bir eneji söz konusu olacak. Ev alım-satım, tamir,tadilat gibi konular gündem olabilir. Bu süreçte evden çalışacağınız bir süreç de olabilir. Yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, size iyi gelebilir bu kişi. Genel anlamda bolluk,bereket enerjisinde önemli bir artış olacaktır bu dönem. 

♓︎ BALIK: Haftaya Merkür ve Chironun para evinizde kavuşumuyla başlangıç yapacaksınız sevgili balıklar. Finansal anlamda daha özgüvenli ve cesaretli bir sürece giriş yapıyorsunuz. 8 mayıs tarihinde Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek.  Yakın çevreniz, eğitim, ticari konular araba alım-satım gibi konularda yeni bir gündem oluşacaktır. Evinizi,bulunduğunuz semti değiştirebilirsiniz. Kardeşinizin hayatında da bu tarz değişiklikler oluşabilir. Hayatınıza manevi anlamda çok iyi gelecek kişilerle iletişim kurabilir ve belirli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklikler eskiye oranla daha kaliteli ve bolluk enerjilerinde olacak gibi görünüyor.