♈︎ KOÇ: Haftaya yönetici gezegeniniz Marsın burcunuza geçmesiyle başlıyorsunuz sevgili koçlar. Hayatınızın bir çok alanında hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekleyen işleriniz varsa bu süreçte çok daha hızlı haberler alabilirsiniz. Harekete geçmek için çok olumlu zamanlar. Maddi konularda temkinli olmanız gereken bir hafta olabilir. Venüs pluto karesi ile beklediğiniz maddi bir gelir varsa sizi zorlayabilir,beklediğiniz tarihten farklı tarihlere ertelenebilir. İlişkilerde agresif olabileceğiniz bir hafta da olabilir, daha sakin kalmanız faydanıza olacaktır. Mars pluto olumlu açısı ile aslında hertürlü durumda haklı konumda olan siz olacaksınız. Hafta sonu kısa seyahatler gündeminizde olabilir. İçsel olarak kendinizi daha enerjik, aktif hissedebileceğiniz bir sürece geçiş yapıyorsunuz.  

♉︎ BOĞA: Haftaya ilişkiler,anlaşmalar gündemi ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili boğalar. Yönetici gezegeniniz Venüsün burcunuza geçmesiyle bir çok konuda fırsatlara açık, şanslı günler oluşabilir sizin için. Kariyer hayatınızda bazı işlerinizde aksaklıklar oluşabilir. Eğitim, hukuk,yurtdışı bağlantılı işler,ticari konular gündeminiz olabilir. Yeni bur ilişkiye başlayabilirsiniz,eski bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Venüs pluto karesi ile maddi konularda borç-alacak verecek konularına dikkat etmeniz gereken zamanlar sizin için, maddi anlamda kayba uğramamak adına bu konulara dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya yönetici gezegeniniz merkürün retro hareketinin sona ermesiyle başlıyorsunuz sevgili ikizler. İş,kariyer konularında oldukça olumlu zamanlar sizin için. İş ortamında kafanıza gereksiz konuları talabileceginiz,kaygılı hissedebileceğiniz bir hafta olabilir. İkili ilişkilerde baskı ve manipülasyona da dikkat etmenizi öneririm. Marsın Koç burcuna geçmesiyle sosyal çevreniz, idealleriniz, kariyerden gelen gelirlerinizi gösteren alanda hareketlilik oluşacaktır. Yeni bir sosyal çevreye girebilir, spor, hobi edinme,yeni bir kursa yazılma gündemleriniz oluşabilir. Hafta genelinde ortaklı işler,eşten gelen maddi gelirler, krediler gibi konularda görüşmeleriniz olabilir. Çok fazla sosyal olabileceğiniz güzel bir süreç sizin için.

♋︎ YENGEÇ: Haftaya kariyer konularında hızlı gelişmelerle başlayabilirsiniz sevgili yengeçler. Marsın Koç burcuna geçmesiyle toplum önündeki duruşunuz, kariyerinizle alakalı bir çok konuda yavaşlayan, haber beklediğiniz ne kadar konu ve durum varsa hızla çözülmeye başlayacaktır. Kazançlarınızın arttığı, statü olarak da yükseldiğiniz bir hafta olabilir sizin için. Hafta genelinde sosyal çevrenizle alakalı bazı gergin durumlar oluşabilir. İkili ilişkiler, kontrol dışı harcamalar gündeminizde yer alabilir. Ortaklı işler, toplantılar çok fazla yoğunluk olmasına sebep olabilir. Evlilik ve ilişkiler konusunda güzel bir zaman dilimi. Yeni ilişkiler,yada mevcut ilişkinin bir üst aşamaya geçmesi mümkün görünüyor. Aile ilişkilerinde de gergin durumlara karşı temkinli olmanız faydanıza olacaktır. Duygusal anlamda gelgitli bir ruh halinde olabilirsiniz. 

♌︎ ASLAN: Haftaya Marsın Koç burcuna geçmesiyle enerjinizin tamamen değişeceği,daha aktif bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Venüs pluto karesi ile ilişkilerde,ortaklı konularda biraz gergin,tartışmalara açık bir enerjide olabilirsiniz. Kendinizi takıntılı ve daha çok baskı altında hissedebilirsiniz. Maddi anlamda krizli bir süreç olabilir sizin için, çok fazla harcama üst üste gelebilir ve kriz yaşanmasına sebep olabilir. Alım-satım, iş seyahatleri, yeni bir eğitim, davalar gündemi olabilir bu süreçte. Başlatmak istediğiniz konular varsa uygun bir zaman dilimi diyebiliriz. Hafta sonuna doğru kurban psikolijisinde olabilir, duygusal olarak gelgitli bir ruh haline bürünebilirsiniz, ancak geçici bir süreç sizin için. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya hertürlü İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklığı gibi enerjilerle başlayabilirsiniz sevgili başaklar. Hafta başında kendinizi ifade edememe gibi durumlarla karşılaşmanız olası görünüyor. Venüs pluto karesi ile geçmiş bir konunun çok fazla büyümesi, manipulasyona uğrama gibi durumlara karşı temkinli olmanızı öneririm. Venüsün para evinizi de yönetmesi çok fazla harcama yapmanıza sebep olabilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle motivasyonunuz biraz daha artabilir. Miras,nafaka, banka kredileri, eşten gelecek maddi gelirlerle alakalı bekleyen konular varsa hızlı bir sürece girebilirsiniz. Hafta genelinde koşuşturmalar, yoğun bir gündeminiz olabilir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya yönetici gezegeniniz venüsün boğa burcuna geçmesiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili teraziler. Enerjinizin değiştiği, daha sakin ve keyifli bir süreç olabilir sizin için. Hafta genelinde Venüs ile Pluto bir kare açı yapacak, size olan etkisi bazı kuruntular,kıskançlıklar oluşturabilir. Çocuklarla alakalı kontrol dışı harcamalar çoğalabilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle eşten,yada ortaktan gelebilecek maddi kazançlarda artış olabilir. İkili ilişkilerde kıskançlık, fazla kuruntulu olma gibi konularda cok daha dikkatli olmanızı öneririm. Hafta sonuna doğru enerjiler daha sakin, kendinize odaklandığınız bir süreç diyebiliriz.

♏︎ AKREP: Haftaya yönetici gezegeniniz Marsın burcunuza geçmesiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili akrepler. Enejinizin çok fazla artacağı bu süreçte beklemede kalmış konularınızla alakalı hızlı adımlar atabilirsiniz. Çok fazla düşünmeden hareket etmemeniz bu süreçte faydanıza olacaktır. İş,kariyer konularında pozitif bir süreç sizin için. Ortaklaşa bir işe başlayabilir, mevcut işinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Venüsün Boğa burcuna geçmesiyle ilişkiler ve ortaklık alanınızda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüsün pluto ile yapacağı sert açı ilişki konusunda çok fazla kıskançlık, kuruntu gibi duygularınızı tetikleyebilir. Aile, komşu ilişkilerinde de bazı krizlere sebep olabilir. Kadınlarla alakalı konularda özellikle gergin durumlar oluşabilir. Hafta başında yanlış anlaşılmalar, agresif enejilerde olabilirsiniz. Kısa seyahatler, imzalar, koşuşturmalı bir hafta olabilir sizin için. Sağlık konularında aktif olabileceğiniz bir süreç. Kontroller, sağlık, beslenme gibi konularda rutinlerinizde değişiklikler oluşabilir. Baş ağrılarına karşı da temkinli olmanızda fayda var.

♐︎ YAY: Haftaya Marsın Koç burcuna geçmesiyle enejinizin yükseleceği, aktif bir şekilde başlıyorsunuz sevgili yaylar. Maddi konularda plan dışı çok fazla harcama olabilir, gelir-gider dengenizin bozulması sizi agresiflestirebilir. İş konularında krizli bir hafta olabilir, özellikle aile, iş ortamında sakin kalmanizda fayda var. Küçük bir konunun kafanızda büyümesi gibi durumlar oluşabilir. Venüsün Boğa burcuna geçmesiyle saglık ve gündelik rutinlerde daha pozitif, güzel bir sürece geçiyorsunuz. Yeme,içme isteğiniz artabilir, özellikle tatlıya düşkün olabilirsiniz. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya halsiz ve motivasyonunuz düşük başlayabilirsiniz ancak çarsamba günü itibariyle enerjinizdeki artışla daha pozitif bir sürece geçiş yapıyorsunuz sevgili oğlaklar. Marsın koç burcuna geçmesiyle taşınma, tadilat,yeni bir eşya alımı gibi durumlar oluşabilir. Aile içinde bazı koşuşturmalar, hareketli günler olabilir sizin için. Venüsün Boğa burcuna geçmesiyle çocuklarınız, hobileriniz,yatırımlarınız, hayattan keyif aldığınız konularla alakalı güzel pozitif bir süreç sizin için. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, mevcut bir ilişkiniz varsa olumlu konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Varsa çocuklarınızın hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak hafta içinde Venüs ile plutonun bir sert açısı yaşanacak. Kardeş, kuzen  konularında bazı krizler yaşayabilirsiniz. Gereksiz kuruntu ve kıskançlık gibi durumlar oluşabilir. Venüsün kariyer alanınızı da yönetmesi sebebiyle iş konularında da bazı krizler oluşabilir. Kazançlarınızın arttığı, maddi anlamda güzel destekler alabileceğiniz bir süreç sizin için. 

♒︎ KOVA: Haftaya burcunuzdaki plutonun Venüsle yapacağı sert açıyla başlangıç yapıyorsunuz sevgili kovalar. Biraz gergin enerjilerde olabilirsiniz, maddi anlamda abartılı harcamalar, dolandırılmalara karşı dikkatli olmanızı öneririm. Aile içinde gergin enerjiler oluşabilir. Marsın koç burcuna geçmesiyle  kariyer konularında oldukça hızlı bir süreç sizin için. İş arıyorsanız olumlu dönüşler gelebilir. Hafta ortasında ayın burcunuza geçmesiyle daha aktif ve enerjik hissedebilirsiniz. Maddi anlamda beklenen bir para konusu varsa hızlıca sonuca ulaşabilir.

♓︎ BALIK: Haftaya Marsın burcunuzda çıkarak Koç burcuna geçmesiyle başlıyorsunuz sevgili balıklar. Maddi konularda beklenen bir iş, para konusu varsa hızlıca sonuca ulaşabilir, ancak bu konumdaki Mars çok fazla para harcamanıza, gelir-gider dengenizi bozmanıza sebep olabilir. Hafta başında yanılgılar, dolandırılmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Bu süreçte gelirinizde artış olabilir, işinize yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Venüsün Boğa burcuna geçmesiyle evlilik teklifi alma, kardeş kuzen ilişkileri, yeni bir ilişki gibi durumları hayatınıza getirebilir. Venüsün Pluto ile yapacağı sert açı sizin maddi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Ortaklaşa paralar, eşinizle aranızdaki gelir-gider konuları krizlere sebep olabilir. İçsel motivasyonunuzun arttığı bir sürece geçiş yapıyorsunuz, sorumluluklarınız artabilir, koşuşturmalar olabilir.