♈︎ KOÇ: Haftaya yaralı şifacı Şiron ve Marsın burcunuzda kavuşumu ile başlıyorsunuz sevgili koçlar. Hayatınızın genel olarak her alanında yapmaktan çekindiğiniz yada sizi korkutan hertürlü konuda harekete geçme enerjisi sizinle olacak. Duygusal konularla yada ortaklıkla alakalı olabilir, yatırım konularında kararsız kaldıysanız bu konuda da netleşip, harekete geçebilirsiniz. Kuzey ay düğümünün de Koç burcunda olması sizi pozitif anlamda destekliyor olacaktır. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün para evinizde kavuşmasıyla ani bir fırsat ayağınıza gelebilir özellikle maddi konularda. 2. Evinizde olduğu için kendinizi daha değerli ve mutlu hissedebilirsiniz. Diğer yandan Jüpiterin İkizler burcuna geçmesiyle yakın çevre, kardeş,kuzen alanınızda oldukça şanslı bir yıla adım attığınızı söyleyebiliriz. Bu süreçte yeni eğitimlere katılabilir, uzaklarla alakalı yolculuklar, ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni sözleşmeler, araba alım-satım gibi konular da gündeminizde olabilir. İş ortamınızda değişiklikler olabilir. Gündelik rutinler,sağlık konularında yeni ve şanslı bir sürece geçiş yapıyorsunuz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 12. Evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili boğalar. Arka planda bir ilişki yada ortaklık konularıyla alakalı gündemler oluşabilir. Bu konular daha çok kendi başınıza çözmemiz gereken konular olabilir. Korku çalıştırdığınız, adım atmaktan çekindiğiniz konu herneyse bununla alakalı önemli adımlar atabilirsiniz. Mars burada harekete geçmenizi sağlayacak enerjiyi size sunacaktır. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün sizin burcunuzda kavuşması sonucunda ani sürpriz haberler alabilirsiniz. Olumsuz olarak düşündüğünüz bir konu pozitif bir haberle size ulaşabilir. Yada olumlu baktığınız bir konuya olumsuz dönüş yapabilirsiniz. Yeni bir alana geçiyorsunuz burada. İş ve sağlık konularında da sürpriz haberler alabilirsiniz. Jüpiterin İkizler burcuna geçmesiyle maddi alanınızda bir büyüme ferahlık oluşacaktır. Varsa hobilerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz,maddiyatla alakalı beklediğiniz bir haber varsa ani bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 11. Evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili ikizler. Sosyal çevreniz, geleceğe dair hayalleriniz, kariyerden gelen gelirlerinizle alakalı korktuğunuz, cesaret edemediğiniz konularda adım atmanız için sistem size destek verecektir. Kariyerinizden gelecek gelirlerin artışı, yeni çevreler konusunda daha fazla cesaretli olacağınız bir süreç sizin için. Mars burada enerjisel anlamda size destek verecektir. Burada yeni oluşumlar mutlaka size doğru gelecektir. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla sizin arka planda maddi manevi konularda, eviniz aileniz, ilişkinizle alakalı ani bir haber alabilirsiniz. Burada konfor alanınızdan çıkarak yeni bir sürece geçiş yapabilirsiniz. Jüpiterin de burcunuza geçmesiyle hayatınızın her alanında bolluk bereket ve değişim enerjileri sizinle olacaktır. 

♋︎ YENGEÇ: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu kariyer alanınızda karşılıyorsunuz sevgili yengeçler. Kariyeriniz, toplum önündeki duruşunuz, annenizle alakalı konularda daha önce adım atamadığınız konu herneyse harekete geçebilirsiniz. Özellikle ilişkiler ve çocuklarınızla alakalı bir şifalanma enerjisi ortaya çıkacaktır. Mart ayında gündeme gelen konular herneyse korkularınızı yenerek Marsın sunduğu hareket enerjisi ile adım atabilirsiniz. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla sosyal çevreniz, kariyerden gelen gelirlerle alakalı sürpriz bir gelişme olabilir. Bir anlaşma, sözleşme konusu gündeminizde olacaktır. Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle 12. Eviniz yani arka planda kalan konular,korkularınız, psikolojik süreciniz ile alakalı Jüpiter sizi sifalandıracaktır. Konu kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı olabilir. 

♌︎ ASLAN: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 9. Evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Burada hayata bakış açınız tamamen değişebilir, eğitim,hukuksal konular, farklı kültürlerden varolmanız, yaptığınız işi dışarıya pazarlamanız, sunmanız konusunda korktuğunuz, adım atmaya çekindiğiniz ne varsa sifalanacak, gerekli adımları Marsın desteğiyle çok kolay atabileceksiniz. Yetenekli olduğunuz bir konuda bir türlü adım atamıyorsanız artık tam olarak harekete geçme zamanınız diyebiliriz. Kuzey ay düğümünün Koç burcunda olması da ayrıca size olumlu destek veriyor. Yaptığınız işle daha çok tanınabilir, sosyal medya, ticaret,yurtdışı bağlantılı konularda da pozitif anlamda gelişmeler kaydedebilirsiniz. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla kariyer alanınız toplum önündeki duruşunuzla alakalı değişiklik, yeni haberler alabilirsiniz. Para kazanmak, kendinizi değerli hissetmeniz konusunda destekleneceksiniz. Önünüze kariyer konularında daha önce yapmadığınız bir iş,alan ile alakalı fırsatlar gelebilir. Burada mutlaka gerekli adımları atmalısınız. Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle sizin sosyal çevre,kariyerden gelen kazançlar, geleceğe dair hayalleriniz konusunda çevrenizden çok önemli destekler alacaksınız. Daha popüler olduğunuz, işinizden daha çok para kazandığınız, maddi ve manevi sizi besleyip büyütecek olumlu bir süreç sizin için. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 8  evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili başaklar. Burada yatırımlar, maddi kazançlar ile alakalı cesaret edemediğiniz, korktuğunuz konularda Marsın desteğiyle gerekli adımları atabilirsiniz. Miras,nafaka,vergi,banka kredileri yada ortaklarla alakalı konularda gelişmeler olabilir. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla uzaklar, ticari anlaşmalar, eğitim, hukuk konularında sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bulunduğunuz alandan çıkabilir, yeni bir sürece geçiş yapabilirsiniz. Ortaklık, yeni anlaşmalar,kariyerle alakalı pozitif görüşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle zaten kariyer ve toplum onundeki duruşunuzla alakalı 1 yıl boyunca pozitif anlamda destekleneceksiniz. Burada kariyer ve para konularında çok fazla teklif alabilirsiniz. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu ikili ilişkiler ve ortaklık alanınızda karşılayarak başlıyorsunuz sevgili teraziler. Karşıt evinizde gerçekleşen bu kavuşumla maddi konularla alakalı yeni bir anlaşma,sözleşme yapabilirsiniz. Burada eskiden cesaret edemediğiniz, belkide korktuğunuz konularda artık adım atabileceginizi söyleyebiliriz. Bu konu ilişkinizle alakalı dile getiremediğiniz bir görüşme konuşma da olabilir. Marsın desteğiyle cesarete gelerek gerekli adımları atarak şifalanabilirsiniz. Kendinizden ödün verdiğiniz konularda artık daha dengeli net olabilirsiniz.
31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla yatırımlar, miras,eşten gelen kazançlarla alakalı önemli bir haber alabilirsiniz. Bu haber uzaklardan gelebilir. Kendinizi geliştirdiğiniz,eğitim aldığınız, aşk ilişkiler konularında da da önemli haberler alabilirsiniz. Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle  yolculuklar,seyahatler, hukuk,eğitim konularında şanslı bir süreç sizinle olacaktır.

♏︎ AKREP: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu sağlık ve iş alanınızda karşılayarak başlıyorsunuz sevgili akrepler. Sağlık ve iş  alanında adım atamadığınız, cesaret edemediğiniz konularla alakalı Marsın desteğiyle gerekli adımları atabilirsiniz. Cesaretli olmanız önemli olacaktır. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla ilişkiler ve ortaklık konularında ani sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Mayıs ayında yaşanan konularla alakalı olabilir gündem olacak konu. Jupiterin İkizler burcuna geçmesiyle de ortaklıktan gelen kazançlar, miras, nafaka, banka kedileri konularında 1 yıl boyunca desteklenecek enejiler mevcut.

♐︎ YAY: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu aşk ve ilişkiler, çocuklarınız, spekülatif yatırımlar,hobileriniz alanında karşılayarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. Burada belirtilen konularla alakalı cesaret edemediğiniz, belki de korktuğunuz konu her neyse artık Marsın da desteğiyle gerekli adımları atabilirsiniz. Korkularınızdan arındığınız bir süreç olabilir sizin için. Yeni bir ilişkiye girebilir, yatırımlar konusunda daha cesaretli olabilirsiniz. Mart ve Nisan ayındaki gündem neyse artık onunla alakalı sonuçlanmalar olacaktır. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla sağlık, gündelik rutinler, iş ortamınızla alakalı konularda ani haberler alabilirsiniz. Bir görüşme,konuşma ve bunun sonucunda da kariyer ile alakalı sonuçlanma olabilir. Bir rahatsızlığınız varsa bu süreçte yeni bir tedavi yöntemi ile şifalanabilirsiniz. Jüpiterin de ikizler burcuna geçmesiyle ilişki ve ortaklık alanınızda 1 yıl boyunca oldukça şanslı etkiler alacaksınız. Uzun ilişkilere başlayabilir, evlenme teklifi alabilirsiniz. Yada ortaklıkla alakalı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu eviniz,ailenizle alakalı alanda karşılıyorsunuz sevgili oğlaklar. Burada taşınma kararı, gayrimenkul alım-satımı olarak da gerçekleşebilir. Aile içinde tartışmalar, gergin konular oluştuysa Mart Nisan aylarında konu neyse kendi kararlarınızı kabul ettirmek konusunda net bir tavır alabilirsiniz. Tartışmalar yada gergin bir ortam oluşabilir. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla maddi konularla alakalı beklenen bir haber varsa bu konuda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Annenizle alakalı önemli pozitif gündemler de oluşabilir. Varsa yatırımlarınızla alakalı sürpriz bir karar alabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatı ile alakalı da önemli pozitif gündemler oluşabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz bu süreçte. Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle sağlık konularında 1 yıl boyunca korunma enerjisinde olacaksınız. Gündelik rutinlerde artış olabilir, daha önce yapmadığınız bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak hertürlü bolluk ve bereket enerjisi sizinle olacaktır. 

♒︎ KOVA: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 3.evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili kovalar. Kardeş, kuzen,yakın çevre,anlaşmalar, sözleşmeler, iletişim konularında cesaret edemediğiniz ne varsa Mars size motivasyon enerjisi sağlıyor olacaktır. Özellikle kariyer konularında adım atmaktan çekindiğiniz bir gündem varsa artık şifalanma enerjisi sizinle olacaktır. Herzaman yaptığınız tarzda değil daha farklı bir şekilde adımlar atacak görünüyorsunuz. 31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla 4. Eviniz,aileniz,yuvanızla alakalı konularda ani sürpriz haberler alabilirsiniz. Yeni bir ev alım-satım gündemi olabilir, bu konuda fırsat ayağınıza gelebilir. Satılamayan bir gayrimenkul varsa olumlu haberler alabilirsiniz. Jüpiterin İkizler burcuna geçmesiyle aşk ,ilişkiler, varsa çocuklarınız, hobileriniz, spekülatif yatırımlarınız ile alakalı olumlu bir süreç 1 yıl boyunca sizinle olacaktır. 

♓︎ BALIK: Haftaya Mars ve Şiron kavuşumunu 2. Evinizde karşılayarak başlıyorsunuz sevgili balıklar. Maddi gelirleriniz, özdeger algınızla alakalı, kendinizi özgüvensiz hissettiginiz, adım atamadığınız hertürlü konuda Marsın da desteğiyle önemli adımlar atabilirsiniz. Özelikle Mart,Nisan ayındaki gündem neyse o konuda harekete geçme enerjisi söz konusu. Karşı tarafa istek ve taleplerinizi söylemekten çekindiğiniz, cesaret edemediğiniz hertürlü konuda ciddi adımlar atabilir, önemli görüşmeler yapabilirsiniz.31 Mayıs tarihinde Merkür ve Uranüsün Boğa burcunda kavuşum yapmasıyla kardeş,kuzen,yakın çevre,iletisimsel konular, anlaşmalar, sözleşmeler konusunda ani sürpriz haberler alabilirsiniz. Burada konfor alanınızda önemli değişikler söz konusu olabilir. Mayıs ayının ortasında konuşulan,muallakta kalan konular artık net ve somut bir şekilde ortaya çıkacaktır. Burada alım-satım konularında da gelişmeler yaşanabilir. Kardeşlerinizin hayatında bu saydığımız konularda gelişmeler olabilir. Hayat alanınızın  daha üst bir seviyeye geçmesi söz konusu olabilir. Jüpiterin İkizler burcuna geçmesiyle de ev alım satım,aileniz,gayrimenkulleriniz konusunda oldukça şanslı 1 yıl sizinle olacaktır.