♈︎ KOÇ: Haftaya ayın kova burcu geçişi ile sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili yoğun bir gündemle giriş yapabilirsiniz sevgili koçlar. Kariyer konusunda ani, sürpriz gelişmelere açık bir hafta sizin için. Beklediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesi, maaş artışı, yeni iş konuları çokça gündeminizde yer alacaktır. Sağlık konuları, varsa evcil hayvanlarınız ile ilgili de birtakım harcamalar yapabilirsiniz. Cuma günü burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile birlikte ikili ilişkileriniz mercek altına alınabilir. Ani beklenmeyen haberler alabilir, şaşıracağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız, riskli yatırımlarınız ile ilgili de harcamalarınıza dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Güzel bir hafta diliyorum.

♉︎ BOĞA: Haftaya ailevi konular, özellikle anne veya anne tarafı ile ilgili gündemler ile giriş yapabilirsiniz sevgili boğalar. Kariyer hayatınız ile ilgili önemli gelişmelerin olabileceği güzel bir hafta diyebiliriz sizin için. Alım-satım işleriniz varsa bu hafta çok hızlı bir şekilde çözümlendiğini görebilirsiniz. Harcamalarınızın oldukça artabilecegi etkiler söz konusu, daha dikkatli olup bütçeyi aşmamanız sonrasında sıkıntı çekmemeniz adına önemli olacaktır. İş ortamınızda ani beklenmeyen ayrılıklar, tartışmalar yaşanabilir ve bu durumdan etkilenebilirsiniz. Cuma günü koç burcunda gerçekleşecek tutulma ile sağlık eviniz etki altında olacak. Rutin kontrolleriniz, varsa sinyal veren bir probleminiz mutlaka sağlık kontrolü yaptırmanız faydanıza olacaktır. Güzel bir hafta diliyorum.

♊︎  İKİZLER: Bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür, Jüpiter ile olumlu açıda olacak. Maddi, manevi her türlü konuda sizin için şanslı etkiler var diyebiliriz sevgili ikizler. Evlilik, ilişkiler ve kariyer konularında ani ve güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde varsa pürüzlü konular yine bu hafta çözüme ulaşması mümkün görünüyor. Kardeşler, kuzenler,yakın çevre, imzalar,sözleşmeler yada kısa yolculuklar ile ilgili ani beklenmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Yine eğitim konuları, seyahatler, hukuksal işlemler,  bu hafta gündeminizde yer alabilir. Güzel bir hafta diliyorum.

♋︎ YENGEÇ: Haftaya parasal konular ile ilgili ani beklenmeyen durumlarla giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Merkür ve Jüpiter arasında yaşanan olumlu açı ile yeni teklifler, imzalar da gündeminizde yer alabilir. Yakın çevrenizden her türlü konuda güzel destekler alabileceğiniz bir süreç sizin için. Sağlık anlamında olumlu sonuçlar alabilir, dış görünüşünüzde yenilikler yapabilirsiniz. Hafta içerisinde borçlar, ödemeler, nafakalar, ameliyatlar konusu gündeminizde yer alabilir. Cuma günü gerçekleşecek olan koç burcu dolunayı ile toplum önünde görünürlüğünüz, anneniz, kariyeriniz ile alakalı konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

♌︎ ASLAN: Hayatınızda yarım kalan, tamamlanmamış konular ile ilgili çok önemli değişimlerin olabileceği önemli bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili aslanlar. Özellikle kariyer konularında çok önemli haberler alabilir ve artık karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek koç burcu dolunayı ile kardeşler, yakın çevre yada eşinizin tarafından bazı kişilerle sorunlar yaşamanız da mümkün olabilir. Bu hafta iletişim diliniz, tavırlarınız mercek altında olabilir. Hafta ortasında eşiniz, ortağınız ile ilgili konular gündeminiz olabilir ve enerjinizi bu alanlarda kullanabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

♍︎ BAŞAK: Haftaya sağlık konuları, çalışma koşullarınız ve gündelik işleriniz ile ilgili yoğunlukla giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. Özellikle ayaklar ve bacak bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara açık bir gökyüzü var. Cuma günü koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile parasal konularda gündeminiz varsa sonuçlandığını görebilirsiniz. Yeni bir borca girebilir, yada mevcut burcunuzda yapılanmaya gidebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, seyahat ve hukuksal konularda ani beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir. Güzel bir hafta diliyorum.

♎︎ TERAZİ: Haftaya ilişkiniz, varsa çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler ile giriş yapabilirsiniz sevgili teraziler. Merkürün Jüpiter ie olumlu açısı sizlere maddi kazançlar, eşin geliri, nafaka, ameliyatlar, toplu paralar ile ilgili güzel fırsatlar sunabilir. Cuma günü koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkiniz ve ortaklığınız ile ilgili konular mercek altında olabilir. Arkadaşlarınız,sosyal çevreniz ile ilgili ani beklenmeyen olaylar olabilir ve bu konularda kopuşlar yaşayabilirsiniz. Hafta içerisinde çocuklarınız, yatırımlarınız ile ilgili birtakım yeni kararlar almanız da mümkün görünüyor. Hafta ortasında gündelik işlerinizde yoğunluk yaşamanız da söz konusu olabilir. Güzel bir hafta diliyorum.

♏︎ AKREP: Haftaya ikili ilişkiler, yeni projeler alanında oldukça şanslı etkilerle giriş yapıyorsunuz sevgili akrepler. Bu hafta kazançlar bakımından güzel enerjiler söz konusu, gelen teklifleri iyi değerlendirmeniz uzun soluklu işlere adım atmanız açısından önemli olacaktır. Kariyer konusunda arka planda kalmış, sizden gizlenen konular önünüze gelebilir ve bu konularda oldukça şaşırabileceğiniz görüşmeler yapabilirsiniz. İş ortamınızda radikal değişiklikler yapılabilir ve mevcut düzeninizde değişimler oluşabilir. Hafta içerisinde evinize yeni bir elektronik alet alabilir, bu konularda harcamalar yapabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

♐︎ YAY: Haftaya enerji ve motivasyonunuz herzamankinden yüksek başlayabilirsiniz sevgili yaylar. Yönetici gezegeniniz jupiter ile Merkür arasındaki olumlu açı, şansınızın da oldukça yüksek olduğunu gösteriyor. Yeni iş fırsatları yada mevcut işinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı bekar yaylar için ani evlilik teklifleri, evlilik yolunda atılacak ilişki adımları da söz konusu olabilir. İş alanınızda gerçekleşecek olan venüs-uranüs karesi ile bazı iş arkadaşlarınızın istifası, işten ayrılması haberlerini de bu hafta alabilirsiniz. Seyahatler ile ilgii konularda bazı gecikmeler, plan dışı konular gündeminizde yer alabilir. Güzel bir hafta diliyorum.

♑︎ OĞLAK: Haftaya ikili ilişkileriniz ile ilgili oldukça güzel fırsatlarla giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Varsa çocuklarınız ile ilgili önemli haberler alabilir, çocuğunuz yoksa bebek haberi alabilirsiniz. Hızlı bir ilişkiye başlayabilir, yada geçmişten tanıdığınız biriyle iletişim kurabilirsiniz. Venüs ile Uranüs arasındaki olumsuz açı ile beklenmeyen harcamalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Riskli yatırımlarınız, çocuklarınız, hobileriniz ile ilgili ekstra harcamalar çıkabilir dikkat...Kardeşleriniz,kuzenleriniz yakın çevreniz ile ilgili duygusal görüşmeler, konuşmalar gündem olabilir, sorun yaptığınız konularda net sonuçlar elde edebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

♒︎ KOVA: Haftaya kendi hayatınız, çalışma koşullarınız, yaşam biçiminiz ile ilgili radikal kararlar almak isteyebilir, değişim isteğiyle başlayabilirsiniz. Hafta ortasında beklediğiniz yerlerden para girişleri olabilir, maddi anlamda rahatlayabilirsiniz, ancak perşembe günü harcamalar konusunda abartıya kaçmamanız hayrınıza olacaktır. Cuma günü gerçekleşecek olan koç dolunayı ile ilişkiler, yakın çevre konuları ile ilgili sizi strese sokabilecek görünümler olabilir. Fevri olmamanız hayrınıza olacaktır. Merkür ile jupiter arasındaki olumlu açıyla beklenen parasal haberleri alabilir, alım-satım işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz, banka kredileri ile ilgili de beklenen olumlu haberleri alabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

♓︎ BALIK: Haftaya Merkür ile jupiterin olumlu etkileşiminden en fazla siz faydalabilirsiniz sevgili balıklar. Kendinizi herzamankinden fazla iyimser hissedebilir, varsa beklediğiniz zam, terfi, iş haberleri bu hafta alabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda da yeni fırsatlara açık bir zaman dilimi sizin için. Yakın çevre aracılığı ile yeni insanlarla tanışıp, iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin işi ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Ortaklı bir iş yapıyorsanız yine olumlu görüşmeler sonuçlar alabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan koç dolunayı harcamalarınıza karşı daha dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Çalışıyorsanız iş yerinizde ani istifalar, yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Sağlık açısından dolaşım sistemi ve kalp bölgelerinize daha hassas olmanız hayrınıza olacaktır. Güzel bir hafta diliyorum.