♈︎ KOÇ: Haftaya Yay burcundaki dolunayın 9. Evinize olan etkileriyle başlıyorsunuz sevgili koçlar. Ticari konular, eğitim, hukuk, basın-yayın, maddiyatla alakalı gündemler oluşabilir. Yeni bir iş kurabilir,  ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu dönem hayata karşı bakış açınızın da oldukca değişebileceği enerjiler söz konusu. Akademik anlamda plan,projeleriniz varsa güzel gelişmeler olabilir. 2. Bir evlilik söz konusu ise gelişmeler olabilir bu süreçte. Evliyseniz eşinizin ailesiyle alakalı bazı konular olumlu anlamda tamamlanabilir. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. Sizin iletişim, kardeş, kuzen, araba alım-satım konuları, kısa yolculuklar hayatınıza dahil olabilir. Yebi sözleşmeler anlaşmalar yapabilirsiniz bu dönem. 

♉︎ BOĞA: Haftaya 8. Evinizdeki yay burcu dolunayı etkileriyle başlıyorsunuz sevgili boğalar. Maddi anlamda borcunuzu kapatabilir, eşiniz yada ortağınızdan ek gelir alabilirsiniz. Miras, nafaka konularinda pozitif gelişmeler olabilirm Devlet kurumlarından parasal anlamda destek alabilirsiniz. Bu süreçte yatırım yapabilirsiniz. Bu dönem yapacağınız yatırımlar uzun vadede çok karlı getiriler sunacaktır. Genel anlamda maddi konular hayatınızda etkili olabilir önümüzdeki 1aylık süreçte harcamalarınız da artabilir. İş,kariyer hayatınızda terfi alabilirsiniz, hayal ettiğiniz konulara çok yaklaştığınızı görebilirsiniz. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya ilişkiler ve ortaklık alanınızda yaşanacak yay burcundaki dolunayın etkileriyle başlıyorsunuz sevgili ikizler. Hayatınızda biri yoksa uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir sözleşme,anlaşma da yapılabilir. Sorunlu bir evlilik yada ilişki varsa sonlanabilir. Yani 7. Evinizde önemli değişimler olacaktır. Tamam yada devam gibi net sonuçlanmalar söz konusu görünüyor. 26 mayıs tarihinde Jüpiter İkizler burcuna geçiş yapacak. Hayatınızı hertürlü konuda yapılandirmanız için Jüpiter size olumlu destekler verecek. Uzun zamandır yapmayı planlayıp ertelediğiniz her türlü konuda 1 yıl boyunca şans sizinle olacak. Yapılması gereken hertürlü iş için adım atmanız yeterli olacaktır.

♋︎ YENGEÇ: Haftaya gündelik işler, ve sağlık alanınızda gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkileriyle başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Hayatınızla alakalı önemli planlar yapabilir,kendinize çok daha fazla odaklanabilirsiniz bu süreçte. Sağlık konularında varsa problemler olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Gündelik yaşantınızda,yada iş ortamınızda değişiklikler oluşabilir. Bu dolunayla daha çok gündemde olabileceğiniz olumlu etkiler söz konusu görünüyor. Çocuğunuzun hayatıyla ilgili de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 26 Mayıs tarihinde Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle ruhsal ve psikolojik konulara daha çok yönelebileceğinizi gösteriyor. Bu süreçte aslında altta yatan psikolojik sorunların ana kaynağını bulabilir, jupiterin koruyucu etkisiyle şifalandırabilirsiniz. 

♌︎ ASLAN:  Haftaya aşk hayatınız, çocuklarınız, varsa hobilerinizin olduğu alanda gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkileriyle başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Bu süreçte çocuklarınızın hayatıyla alakalı bir konu sonuçlanabilir, aşk hayatınızda bazı başlangıçlar, yada sonlanmalar oluşabilir. Ancak sizin burcunuza olumlu açıda olması beklenen haberlerin pozitif geleceğini gösteriyor. Uzun zamandır beklenen bir bebek haberi varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Çok fazla sosyal olacağınız,yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir süreç olabilir. Çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz, toplum tarafından görünür olacağınız,maddi anlamda da bolluk ve bereketli bir süreç sizin için. 26 mayıs tarihinde jupiterin İkizler burcuna geçmesiyle geleceğe dair hayalleriniz, kariyerden gelen maddi gelirler, yeni insanlar konusunda çok fazla şanslı olduğunuz bir süreç diyebiliriz.

♍︎ BAŞAK: Haftaya aile,yuva alanınızda gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkileriyle başlıyorsunuz sevgili başaklar. Bu dönem ev değişimi, taşınma, yuva kurma, mal-mülk konuları gündem olabilir. Ailenizle alakalı konular varsa bunlar çözümlenebilir. Maddi anlamda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte toplum önündeki duruşunuz, kariyeriniz ve annenizle alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önemli ilişkiler, iş birliktelikleriyle ilgili ciddi adımlar atabilirsiniz bu süreçte. Jüpiter kariyer konusunda size birden fazla iş imkanı, fırsatlar sunabilir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya kardeş, kuzen,yakın çevre,anlaşmalar,alanınızda yay burcunda gerçekleşecek dolunayın etkileriyle başlıyorsunuz sevgili teraziler. Yolculuklar,ticaret, medya,yayın alanlarında oldukça fazla enejinizi harcayabilirsiniz. İletişim alanınız oldukca yoğun görünüyor. Kariyer alanında bolluk ve bereketli bir hafta olabilir sizin için. Beklenen bir projeniz varsa olumlu sonuçlar alabilir, zam,terfi gibi olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz. 26 mayıs tarihinde Jüpiterin ikizler burcuna geçmesiyle eğitim, hukuk,ticari konularda oldukça verimli işler yapabilirsiniz. 1 sene boyunca uzak yolculuklar, farklı ülkelere ziyaretler yapabilirsiniz. Hayata bakış açınızın cok fazla değişebileceğini gözlemleyebilirsiniz.

♏︎ AKREP: Haftaya para alanınızda gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkileriyle başlıyorsunuz sevgili akrepler. Maddi konularla alakalı yatırım,borç-alacak durumları, yeni bir banka kredisi gibi gündemler oluşabilir. Bu süreçte çok fazla para giriş çıkışları oluşabilir hayatınızda. Size destek verecek bazı kişiler çevrenizde olabilir. Yeni bir iş birlikteliğine imza atabilirsiniz. 26 mayıs tarihinde jupiterin de ikizler burcuna geçmesiyle, ortak, eş, devlet kurumlarından gelecek maddi destekler konusunda oldukça şanslı bir süreç sizin için. 

♐︎ YAY: Haftaya burcunuzda gerçekleşecek dolunayın etkileriyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili yaylar. Hayatınızda önemli bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. İlişkiler, ortaklık konusunda önemli gündemler söz konusu olabilir. Tüm hayatınızı ilgilendiren konularda aslında önemli kararlar vereceğiniz, artık yarım kalan her türlü konuda sonuca ulaşacağınız bir süreç sizin için. Bekarsanız ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz, ilişkiniz varsa tamam yada devam diyeceğiniz bir süreç. Kariyer anlamında da yeni teklifler alabilirsiniz. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. İlişkiler anlamında çok fazla fırsat ayağınıza gelecektir. Önemli sözleşmeler, anlaşmalar da yapabilirsiniz bu dönem.

♑︎ OĞLAK: Haftaya 12. evinizde gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkileriyle başlıyorsunuz sevgili yaylar. İş hayatınız, sağlık konuları, gündelik rutinleriniz her zamankinden fazla önemli olacaktır. Kontrol dışı gerçekleşebilecek durumlar oluşabilir. Arkanızdan çevrilen konular önünüze gelebilir. Bu süreçte duygusal anlamda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. İş değişiklikleri olabilir. Yakın çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Ruhsal konularda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. Kariyer anlamında 1 yıl boyunca çok güzel destekler alacaksınız. Dış görünüş ve sağlık konusunda da Jüpiter size olumlu anlamda destek verilecektir. 

♒︎ KOVA: Haftaya sosyal çevreniz ve kariyerden gelen kazançlarınızın olduğu alanda gerçekleşecek yay burcu dolunayının etkisiyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili kovalar. Bu dönem sosyal çevrenizde, önemli davetler söz konusu olabilir. Toplum içinde olmanız hayatınıza önemli katkılar sunacaktır. Yeni bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz. Çevrenizden kariyerinizle alakalı kişilerden önemli destekler de alabilirsiniz. Bu dolunayda görünür olmalı, iletişiminizi mutlaka kullanmalısınız. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. 1 sene boyunca kariyer alanınızda oldukca destekleyici etkiler mevcut, ancak önemli olan sosyal çevreye dahil olmanız konusu diyebiliriz. Güneşin ikizler burcuna geçmesiyle aşk hayatınız,hobileriniz,çocuklarla alakalı güzel enerjiler söz konusu. 

♓︎ BALIK: Haftaya toplum önündeki duruşunuz, kariyeriniz, annenizle alakalı olan alanda yay burcunda gerçekleşecek dolunayın etkileriyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili balıklar. Yeni bir iş, kariyer konusunda beklediğiniz haberler varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Evden çalışma gibi durumlarla oluşabilir. Statünüzde önemli değişimler de söz konusu olabilir. Maddi anlamda adım atmanız gereken durumlar oluşabilir. 26 mayıs tarihinde Jüpiter ikizler burcuna geçiş yapacak. Aile ve iş konusunda 1 yıl boyunca hayatınızda önemli değişimler enejinilwri soz konusu olacak. Bekarsanız evlenebilirsiniz, evliyseniz bebek kararı alabilirsiniz.  Maddi,manevi bolluk ve bereketli bir yıl olacaktır sizin için. Güneşin ikizler burcuna geçmesiyle eviniz, mal-mülk konuları, taşınma gibi enerjiler de önümüzdeki 1 ay boyunca etkili olacaktır.