♈︎ KOÇ:  Haftaya sosyal çevreniz ve iş hayatınız ile ilgili önemli kararlar, planlar ile giriş yapabilirsiniz sevgili koçlar. Önümüzdeki süreçte seyahatler çokça gundeminizde yer alacaktır. Uzak ülkeler, derinleşmek istediğiniz konular, ticari, basın-yayın, hukuk ve eğitim konuları ile ilgili oldukça mücadeleci bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte kazalara, aksiliklere dikkat etmenizi öneririm. Hayata bakış açınız ve beklentileriniz ile ilgili çok önemli değişim ve uyanış sürecinde olabilirsiniz. Bu dönem okuduğunuz bir yazı,film bile hayata karşı bakış açınızı değiştirebilir. 

♉︎ BOĞA: Haftaya kariyeriniz,toplumda görünür olduğunuz konum ile ilgili  yaşadığınız bazı aksaklıklar ile giriş yapabilirsiniz. Hafta başında ilişkiler, otorite konumundaki kişiler ile ilgili önemli değişimlerin, kararların olabileceğini söyleyebiliriz. Güneş ve Marsın yay burcuna geçmesi ile yatırım konuları çokça gündem olacaktır. Sabit fikirli olduğunuz konularda artık önemli bir kırılma yaşayabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde anlam veremediğiniz kıskançlıklar, soğukluklar meydana gelmiş olabilir. Tartışmalardan uzak kalmanız faydalı olacaktır.

♊︎  İKİZLER: Haftaya ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha çok vakit ayırarak giriş yapabilirsiniz sevgili ikizler. Daha çok plan yaptığınız, birlikte organizasyonlara katıldığınız bir süreç olabilir. Güneş ve Marsın yay burcuna geçmesi ile ilişkisi olmayanlar için yeni bir ilişkiyi destekleyen gökyüzü görünümleri mevcut. Maddi konularda beklediğiniz bir haber varsa olumlu dönüşler alabilirsiniz. Perşembe günü ve sonrası ilişkiniz ile ilgili tartışma enerjilerine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Bu hafta kendi içinize yönelip çok fazla insanlarla uzun görüşmeler,tartışmalar yaşmamanız faydanıza olacaktır.

♋︎ YENGEÇ:   Haftaya sağlık konuları ve gündelik işlerle giriş yapabilirsiniz. Hayatınızın bazı alanlarında kısıtlanmış ve baskıda hissetmeniz mümkün görünüyor. Sağlık konusunda ekstra dikkatli olmanız gereken hassas bir hafta diyebiliriz sizin için. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz faydanıza olacaktır. Bu hafta özellikle maddi değeri olan eşyalarınıza karşı dikkatli olmanızı öneririm, dalgınlık neticesinde kayıplar oluşabilir. Maddi anlamda beklenmeyen ödemeler gündeme gelebilir. Hafta ortası itibariyle daha keyifli enerjiler sizinle.

♌︎ ASLAN:  Haftaya daha çok içsel bir yolculuk yaptığınız, kendinizin farkına vardığınız, konu ve olaylarla giriş yapabilirsiniz sevgili aslanlar. Keyifli ve daha pozitif güzel bir sürece giriş yaptınız. Ancak eşiniz, partneriniz ile ilgili tartışmalar, parasal konular mevcut olabilir. Miras, nafaka gibi konularda bazı anlaşmazlıklar da oluşabilir. Yasal bir süreciniz varsa bu konularla alakalı yoğun bir gündem olabilir.  Aşk, flört, hobiler, çocuklar ile ilgili konularda 5 ocak tarihine kadar yoğun gündemler olabilir. İlişkiler ile ilgili çok önemli uyanışlar yaşayabilir, aşka,duygularınıza karşı bakış açınızda ciddi değişimler söz konusu olabilir.

♍︎ BAŞAK:  Haftaya iş alanınızda ve sağlık konularında yenilikler ile giriş yapabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, çevrenizden önemli destekler alabileceğiniz güzel bir süreç diyebiliriz. Güneşin yay burcuna geçmesi ile ev, aile konuları çokça gündem olabilir. Eviniz yada yakın çevreniz ile ilgili önemli bir konu önünüze gelebilir. Evinizi değiştirmeniz gerekebilir, ailevi konularda geçmiş kökler ile alakalı bazi önemli farkındalıklar oluşabilir. Kendinizi huzurlu hissetmediginiz yerlerde ani, keskin kararlar alabilirsiniz. 

♎︎ TERAZİ:  Hafta gündeminiz özellikle çocuklar ve ilişkiniz ile ilgili konular olabilir sevgili teraziler. Bu dönem kendinize özellikle yatırım yapmak isteyebileceğiniz radikal kararlar alabileceğiniz  bir süreç aslında sizin için. Trafikte özellikle ocak başına  kadar dikkatli olmanızı öneririm. İş hayatınız ile ilgili 6. Evdeki satürn bazı fikir değişiklikleri, olaylara bakış açınız ile ilgili farkındalıklar yaşamanızı sağlayabilir. Bu dönem kardeşler ve yakın çevre ilişkilerinizde tartışmalardan uzak kalmanızı öneririm.

♏︎ AKREP: Haftaya aileniz ve kökleriniz ile  ilgili konularla giriş yapabilirsiniz. Ailenize karşı sorumlu hissettiginiz bazı konular, fikir ve düşüncelerden aslında sıyrıldığınızı ve daha net çizgiler çektiğinizi farkedebilirsiniz. Güneşin ve Marsın yay burcuna geçmesi ile maddi konular gündemde olacaktır. Kazancınız, paraya karşı bakış açınızda önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Ocak başına kadar hedefleriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında yakın çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz . İletişim konularında şanslı olduğunuz bir süreç. Perşembe, Cuma günü maddi harcamalara dikkat etmenizi öneririm. 

♐︎ YAY:  Haftaya yakın çevreniz ile yoğun iletişim trafiği yaşayarak giriş yapabilirsiniz sevgili yaylar. Güneşin burcunuza geçmesi ile harekete geçmek istediğiniz her türlü konuda ilerleyebilirsiniz. Marsın da burcunuza geçmesi ile birlikte ocak başına kadar hızlı kararlar alıp, istediğiniz herşeye adım atma gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Bu dönem kazalara, ateşli hastalıklara karşı da temkinli olmanızda fayda var. Onemli görüşmeler varsa gündeminizde tamda bu süreçte yapmanızı öneririm, olumlu dönüşler alabilirsiniz. 

♑︎ OĞLAK:  Haftaya maddi konular ve ödemeler  ile ilgili gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar.  Kasım başında verilen bir karar varsa parasal konular ie ilgili artık net bir sonuca ulaşabilirsiniz. İlişkileriniz ile ilgili bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru çevrenizdeki önemli kişilerden destekler alabilirsiniz. Yakın çevrenizden biri ile sıkıntılı bazı olaylar yaşayabilirsiniz. 

♒︎ KOVA: Haftaya kendi isteklerinize göre hareket ettiğiniz yoğun bir enerji ile giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Önümüzdeki 1 aylık süreçte seyahatler, uzaklardan gelen haberler ile ilgili gündemler olabilir. Maddi konularda artık bazı düzenlemeler yapmanız gereken bir süreç olabilir. Para kazanma şekliniz ile ilgili belki strateji değişikliği yapabilirsiniz. Güneşin yay burcuna geçmesi ile daha çok sosyal ortamlarda bulunabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile ilgili tartışmalardan uzak kalmanızı öneririm. Kariyerinizde güzel gelişmeler yaşamanız mümkün görünüyor. 

♓︎ BALIK: Haftaya eğitim konuları, yurtdışı bağlantılı işler ile ilgili bazı kararlar, görüşmeler ile giriş yapabilirsiniz sevgili balıklar. Güneşin yay burcuna geçmesi ile toplum önünde görünürlüğünüz, insanların size daha çok yakınlaştığı, bilgi alış- verişinin yoğun olacağı 1 aylık süreçte diyebiliriz sizin için. Kariyer hayatınız ile ilgili ocak başına kadar artık harekete geçme enerjinizi kullanmanız söz konusu olabilir. İş hayatınızda gergin enerjiler söz konusu, tartışmalardan uzak kalmanızı öneririm.