♈︎ KOÇ: Haftaya kuzey dugum ve chiron kavuşumunu burcunuzda karşılıyor olacaksanız sevgili koçlar. Burada ruhsal, bedensel, kariyer, gibi her türlü konuda şifa enerjisi sizinle olacak. Cumartesi günü başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve sizin sağlık konuları,gündelik işleriniz, günlük çalışma koşullarınızı etkileyen alanda olacak. Çalışma koşullarınızda farklılıklar oluşabilir bu dönem. Yeni bir proje, zam,terfi yada daha iyi bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. 2. Evinizde yer alan boğa burcundaki uranüs bu dolunaya olumlu anlamda destek veriyor olacak. Ani beklenmeyen bir zamanda bu sürpriz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Özellikle Eylül 2023 döneminde bir başvuru,plan yaptıysanız bunun sonuçlarını alacağınız bir süreç olabilir sizin için. Sağlık konularında da önemli gündemler oluşabilir, şifa enerjisi sizinle görünüyor. 25,27 şubat tarihlerinde satürn ile güneşin kavuşması ile sizde bulunan bazı bağımlılık, bırakmanız gereken bir durumun artık nihai sonuca ulaşması gerekebilir. İstemeyerek de olsa bazı şeylerden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya yönetici gezegeniniz venüsün mars ile kavusum yapmasıyla başlıyorsunuz sevgili boğalar. Kariyer konuları ve ailenizle alakalı bazı konular gündeme gelebilir. İş değişimi, kariyer alanınızda bazı durumlar artık net bir sonuca ulaşabilir. Evinizde çok fazla sorumluluk yüklenmiş olabilirsiniz ve bu konularda özgürleşme gibi düşünceleriniz olabilir. Chiron ve Kuzey ay düğümü sizin 12. Evinizde gerçekleşecek. Arka planda yaptığınız işler, ruhsal anlamda gelişmeler bu dönem çok fazla gündem olabilir. Ruhsal sorunlar yaşıyorsanız bu dönem terapi almak çok iyi gelecektir ve şifa enerjisi verecektir size. Hayatınızda monotonlaştığınız konularda güzel bir yenilenme enerjisi mevcut görünüyor. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşen dolunay ile aşk hayatınız, çocuklarınız,varsa yatırımlarınız ile alakalı konularda Eylül 2023 tarihinden bu yana beklenen gündemler varsa sonuca ulaşması mümkün görünüyor. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya yönetici gezegeniniz merkürün balık burcuna geçmesi ile giriş yapıyorsunuz sevgili ikizler. Bu geçiş ile enerjiniz de değişme uğrayacak, daha teslimiyet enerjisinde olacaksınız. Zihniniz daha bulanık olabilir. Kariyer konularında gundeminiz değişebilir, merkürün balıkta olması sizi bazı konularda kararsız bırakabilir. Önemli kararlarda acele etmemeniz,  bu süreçte çok onemli olacaktır. Merkür balık sürecinde teslimiyette olup, akışa güvenmeniz faydanıza olacaktır. Kuzey ay düğümü ile chiron kavuşumu sizin 11. Evinizde gerçekleşecek. Burada gelecek ile ilgili hayaller, kariyerden gelecek maddi kazançlar, sosyal çevrenizle ilgili konularda güzel bir şifalanma enerjisi sizinle olacaktır. Arkadaş çevrenizden sizi ileriye taşıyacak kişiler olabilir, çevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile avinizde, hanenizde 2023 Eylül ayından bu yana beklenilen durumlar varsa artık sonuca ulasabilir. Ev alım-satım, kiralama, aile ile ilgili önemli kararlar, görüşmeler, iş hayatı ve ev arasındaki bazı sorunlar da nihai sonuca ulaşacaktır. 

♋︎ YENGEÇ: Haftaya parasal konular, harcamalar,sigorta,vergi gibi konularda bazı ödemelerle giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Ortaklı konular yatırımlar ile alakalı önemli kararlar alınabilir. Hafta genelinde harcamalar söz konusu görünüyor. Kuzey düğüm ve chiron kavuşumu sizin kariyer ve ailenizi ilgilendiren alanda gerçekleşiyor. İş hayatınız, toplumda görünürlüğünüz ve anneniz ile alakalı konularda çok güzel bir şifa enerjisi mevcut görünüyor. İş hayatınızla ilgili güzel başlangıçlar yapabilir, bir adım daha ileriye gidebilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile iletişim, kardeş,kuzenle alakalı konularda tamamlanma enerjisi mevcut görünüyor. 2023 Eylül ayında konuşulan,tohumu ekilen konular artık nihai sonuca ulaşıyor diyebiliriz. Bekleyen bir sözleşme, imza konusu varsa tamamlanması mümkün görünüyor. Bu hafta özellikle sezgilerinize dikkat etmenizi öneririm, çok fazla duygusal olabilir bazı konuları kafanızda büyütebilirsiniz. 

♌︎ ASLAN: Haftaya hareketli enerjilerle giriş yapabilirsiniz sevgili aslanlar. Haftanın ilk 3 günü sağlık konuları ve bazı sorumluluklarla geçirseniz de, çarşamba günü sonrası enerjiniz olumlu anlamda değişecektir. Kendinize daha çok odaklandığınız bir süreç olabilir. Venüs ve Marsın ilişkiler alanınızda kavuşmasıyla ilişkiler daha çok gündem olabilir. Ortaklı konularda da oldukça destekleyici enerjiler mevcut görünüyor. Evli yada ilişkisi olan bir aslan burcuysanız partnerinizle bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilir ve alan açılmasını isteyebilirsiniz. Kuzey düğüm ve chiron kavuşumuyla eğitim, hukuk, hayata bakış açınız, uzak yerlere seyahatler, ticari hayatınızla alakalı konularda güzel bir sifalanma enerjisi mevcut görünüyor. Sizi ileriye taşıyacak, huzurlu hissettirecek bir eğitim alabilirsiniz ve bu egitimle gerçek hayat yolunuzu bulduğunuzu, tamamlandığınızı hissedebilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda  gerçekleşecek dolunayla  sizin para eviniz etki altında olacak. Maddi konularda sıkışmış hissedebilir, geçmişten gelen bazı ödemelerin yeniden gündeme geldiğini görebilirsiniz. Yine bu süreçte miras,nafaka,eşin geliri, vergiler de önemli ölçüde gündeminizde yer alacaktır. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya burcunuzda gerçekleşecek dolunay enerjisiyle giriş yapıyorsunuz sevgili başaklar. Hayatınızda önemli değişim,dönüşümler oluşabilir bu süreçte. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili 2023 Eylül ayından bu yana bekleme durumundaysanız nihai sonuca ulaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda önemli değişiklikler oluşabilir. Monotonluktan sıkıldığınız bir süreç olabilir ve hayatınıza renk katacak yeni gelişmeler oluşabilir bu dönem. Sürekli yaptığınız rutin bir işiniz varsa da bunu değiştirebilirsiniz. Chiron ve Kuzey ay düğümünün kavuşmasıyla kendinizde beğenmediğiniz,psikolojik,cinsel,maddi konularda bu dönem sifalanma enerjisi sizinle olacaktır. Sağlık konularında da küçük bir operasyon geçirebilir, yine size şifa getirecek önemli bir adım atabilirsiniz. Partnerinizle alakalı bazı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya yönetici gezegeniniz Venüsün, Mars ile kavuşum enerjisiyle giriş yapıyorsunuz sevgili teraziler. Aşk ve ilişkilerle alakalı yenilik, farklılık beklentisinde olabilirsiniz. Varsa partnerinizle alakalı yeni bir dönem olabilir. İlişkilerde özgürleşme ihtiyacının da çok fazla olabileceği bir hafta olabilir. Çocuklarınızla ilgili de yeni gündemler oluşabilir. Bebek haberleri alabilirsiniz. Kontrol dışı harcamalara da dikkat etmenizi öneririm. Merkür ve güneşin balık burcuna geçmesiyle sağlık alanınızda,iş ortamınızda sorun yaşadığınız, yoğun olduğunuz günlerin geride kaldığını da gosteriyor. Chiron ile Kuzey ay düğümünün kavuşmasıyla ilişkiler,ortaklıklar alanınızda güzel bir sifalanma enerjisi olduğunu söyleyebiliriz. Eşiniz yada ortağınızın sağlık,iş sorunları varsa nisan sonuna kadar tamamen  şifalandığını görebilirsiniz. Bu dönem karşınıza çıkan kişiler enerjisi ile size iyi gelebilir. Evliliginizde varsa sorunlar bunların da iyileştiğini görebilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile arka planda kalan sorunlar, hastane işleri, psikolojik anlamda sifalanma durumları söz konusu olabilir. Eylül 2023 den bu yana bekleyen durumların artık sonuca ulaştığı bir süreç olabilir sizin için.

♏︎ AKREP: Yönetici gezegeniniz Marsın Venüs ile kavuşum yapması biraz agresif tutumlarla haftaya giriş yapabileceğinizi gösteriyor sevgili akrepler. İlişkiler anlamında hem yeni başlangıç,hemde mevcut ilişkilerinizde net kararlar almanız söz konusu olabilir. Güneş ve merkürün balık burcuna geçmesiyle ara verdiğiniz bir hobinize yeniden başlayabilirsiniz, yada hobilerinizi paraya çevirebilirsiniz.  Bu dönem bağımlılıklarınızın artabileceği enerjilerin olması, sağlık sorunlarına sebep olabilir. Yeme,içme,alkol gibi hertürlü bağımlılıklar bu hafta size zarar verebilir. Chiron ve Kuzey ay düğümü kavuşumu sizin sağlık ve iş hayatınızı ilgilendiren alanda oluşacak. Bu konularda şifa enerjileri sizinle olacaktır. Fiziksel ağrılarınız varsa yine sifalanmanız mümkün. İş koşullarınızın son dönemde sizi yorması, belkide bıkma enerjisi ile yeni bir ortam,iş koşullarında değişim de söz konusu olabilir. Daha konforlu ve sizi mutlu edecek bir alana geçiş yapabilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile geleceğe dair hayalleriniz, kariyerden gelecek maddi kazançlar, sosyal çevrenizde önemli ölçüde değişimler olacaktır. 2023 Eylül ayından bu yana beklemede olan bir gündeminiz varsa artık net bir sonuca ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda yoğun bir kafa karışıklığı yaşayabilir, duygularınız ile mantık arasında kalabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızda da bazı değişiklikler yapmanız mümkün görünüyor. 

♐︎ YAY: Haftaya iletişim anlamında yoğun bir trafikle başlangıç yapabilirsiniz sevgili yaylar. İşinizle alakalı çok fazla insanla biraraya gelebilir, yeni kararlar,anlaşmalar yapabilirsiniz. Kariyer evinizi yöneten Merkür balık burcunda olacak. İş hayatınızı ilgilendiren konularda ani kararlar vermemeniz bu süreçte önemli olacaktır. Bazı kafa karışıklıkları doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Sezgileriniz oldukça güçlü olacaktır, ancak kandırılma enerjilerine karşı da dikkatli olmanızı öneririm. Evinizde daha fazla kalmak isteyebilir, eş,dost ile sosyalleşmekten ziyade evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Taşınma,tadilat, yeni bir eşya gibi gündemler de oluşabilir. Chiron ile Kuzey ay düğümünün kavuşumda olması yeni bir sosyal çevreye girmenize vesile olabilir. Aşk,ilişkiler,çocuklarınız ile ilgili konularda yeni bir enerji,şifalanma söz konusu olabilir. İlişkiniz yoksa yeni biriyle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile kariyer alanınızda bazı önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınıza dair yeni hedefler belirleyebilir, bu konularla ilgili patron,müdür konumundaki kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile aileniz ve iş konusunda arada kalabilirsiniz net kararlar alma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya kariyer ve aşk konularında önemli gelişmeler ve yeni başlangıçlarla giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Hayatınızın bir çok alanında enerjinizin daha yüksek ve olumlu etkilerde olduğunu görebilirsiniz. Kariyer konularında değişim, dönüşüm enerjileri sizi destekliyor olacaktır. İş hayatınızda farklı bir strateji geliştirebilir,yeni yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Kardeş,kuzen yakın çevre ve akrabalarla daha çok iletişimde olacağınız bir süreç sizin icin. Kendinize vakit ayırmak, yeni rutinler oluşturmak ve bu konularda adımlar atmak önemli olacaktır. Chiron ve Kuzey ay düğümünün kavuşumda olmasıyla eviniz,aileniz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev alım-satım, maddi destekler oluşabilir. Ailenizin içinde küslük yada uzak mesafeli durumlar varsa şifalanacağı olumlu görüşmeler de yapılabilir bu dönem. Huzurlu ve güzel bir süreç olabilir sizin için. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile yurtdışı bağlantılı durumlar, hukuksal işlemler, ithalat,ihracat konuları,uzak yerlere seyahatler konusunda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Resmi evraklar,imzalarla alakalı bazı pürüzler çıkabilir dikkatli olmanızı öneririm.

♒︎ KOVA: Haftaya burcunuzda kavuşacak Venüs ve Marsın etkileriyle giriş yapıyorsunuz sevgili kovalar. Hayatınızın bir çok alanında yenilik, yenilenme enerjileri söz konusu olabilir. Daha çok sosyallestiğiniz, insanlarla iletişiminizin yoğun olacağı bir süreç sizin için. Dış görünüşünüzde de marjinal değişimler yapabilirsiniz. Aile içinde alanınızın kısıtlandığını düşünebilir ve özgür olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Chiron ve Kuzey ay düğümünün kavuşumda olmasıyla kardeş,kuzen, yakın çevrenizle alakalı konularda pozitif anlamda şifa enerjisi sizinle olacaktır. Zihinsel ve fiziksel anlamda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem terapi alabilirsiniz. Gereksiz harcamalara karşı da temkinli olmanızı öneririm. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile uzun zamandır beklenilen maddi bir durum varsa sonuca ulaşabilir, özellikle 2023 Eylül ayında oluşan süreçler bu dolunayda sonuca ulaşacaktır. Ameliyat gündemi olabilir ,miras,nafaka,eşin geliri ile alakalı durumlar da nihai sonuca ulaşacaktır. 

♓︎ BALIK: Haftanın ilk 3 günü dağınık bir enerjide olabilirsiniz sevgili balıklar. Çarşamba sonrası daha aktif koşuşturmalı enerjiler sizinle görünüyor. Maddi konularda daha dikkatli olmanız gereken bir hafta diyebiliriz. Hafta genelinde resmi konuların sonuca ulaşacağı bir enerji de sizinle diyebiliriz. Alım-satım, konularıyla ilgili yakın cevrenizden önemli destekler alabilirsiniz. Daha çok planları kendi kafanızda yapacağınız, insanlarla çok da paylaşmak istemeyeceğiniz bir süreç olabilir sizin için.  Bu dönem en çok kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmanızı öneririm. Hertürlü konuda kararsızlık enerjileri hakim görünüyor. Yeni kazanç yolları, zam,terfi durumları oluşabilir. Chiron ile Kuzey ay düğümünün para evinizde kavuşmasıyla Maddi konularla ilgili pozitif gelişmeler yaşamanız, para ile öz değeriniz arasında şifalanma, olumsuz enerjilerin tamamen gitmesi gibi durumlar oluşabilir. Cumartesi günü başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda özellikle Eylül 2023 tarihinden bu yana bekleyen konular, gündemler varsa sonuca ulaşması mümkün görünüyor. Partnerinizle duygusal anlamda gelgitler yaşayabilir, baskı enejisinde olabilirsiniz. Karşı tarafa daha fazla alan açmalı, sorunları baskı kurmadan ifade etmelisiniz.