♈︎ KOÇ: Haftaya ailevi konular,eviniz,yuvanızla ilgili gündemlerle başlayabilirsiniz sevgili koçlar. KAD ve Merkür kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor olacak, sizin için kadersel ve önemli görüşmelerin olacağı günler diyebiliriz. Hayatınızda belki de en önemli kararları bu süreçte vereceksiniz. Önemli olan aslında tam olarak ne istediğinizi bilmeniz olacak bu süreçte. Bir imza,sözleşme gündeminizde yer alabilir ve konu ile ilgili kardeş,kuzen,yakın çevreden destekler alabilirsiniz. Hafta genelinde yapılan konuşmalar görüşmeler sizin için çok önemli olacak. Güneşin de Koç burcuna geçmesiyle  hertürlü ilişki ve anlaşmada biraz daha parlayacağınız günler diyebiliriz. Aşk hayatınızla ilgili verilecek kararlar olabilir. Varsa çocuklarınızın hayatı ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Venüs ile Satürnün balık burcunda kavuşuyor olması sizin 12. Evinizi etkileyecek. Geleceğe dair planlarınızla ilgili adım attıysanız,emek verdiyseniz sonuçlarını somut bir şekilde alacağınız günler diyebiliriz. Maddi konularda destek,kazanc gelebilir. İlişkilerle ilgili başlangıç olabilir. Burada ilişki gizli yada uzaklardan biri olabilir. Sağlık kontrollerinizi bu dönem yaptırmanızı öneririm. 

♉︎ BOĞA:  Haftaya genelinde yakın çevre ile iletişim,alım-satım konuları,sözleşmeler gündem olabilir sevgili boğalar. KAD ve Merkür kavuşumu Koç burcunda gerçekleşiyor olacak. Arka planda kalan konular,psikolojik şifalanma gündem olabilir. Yapılacak işler ile ilgili kimseye duyulmadan yapılan planlar,programlar olabilir. Güneşin de Koç burcuna geçmesi ile gizli konular aydınlanabilir. Venüs ile Satürn kavuşumuyla sizin için bir ilişki başlangıcı, geleceğe dair bir işin olumlu sonuçlanması söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden alabileceğiniz kadersel ve olumlu destekler söz konusu olabilir. Marsın da balık burcuna geçmesi ile harekete geçebileceğinizi gösteriyor. Atılan adımlar geleceğe dair uzun soluklu planlar yapmanıza vesile olacaktır. Çabalanan durumlar ile ilgili somut sonuçları Nisan ayında daha net görebileceksiniz. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya maddi konular,ödemeler, arka planda kalan, unutulmuş borç durumları ile giriş yapabilirsiniz sevgili boğalar. KAD ve Merkür kavuşumu Koç burcunda gerçekleşiyor olacak.Sizin geleceğe dair hayalleriniz, sosyal çevrenizi kapsayan alanda olacak. Hedefleriniz ile alakalı çok önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz,ailenizden bazı kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Yapılan görüşmeler sonucunda hayatınızda önemli bir dönüşüme girebilirsiniz. Güneşin Koç burcuna geçmesi ile sosyal çevrenizin artabileceği, daha çok iletişim halinde olacağınızı gösteriyor. Maddi anlamda bazı güncellemeler yaşayabilirsiniz bu süreçte. Venüs ile Satürn arasında yaşanacak kavuşumda kariyer ve toplumdaki yerinizle alakalı öncesinde verilen emekler ve çabalarla ilgili ödül alabilirsiniz. Özellikle kadın figurlerinden destek alabilirsiniz bu dönem. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Marsın balık burcuna geçmesi ile aksiyon alabilir,hedeflerinize daha hızlı ulaşmak isteyebilirsiniz. 

♋︎ YENGEÇ:  Haftaya kendi isteklerinize ve hayatınıza odaklanarak, sosyal çevrenizle yapılan planlarla giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Güneşin Koç burcuna geçmesi ile yeni sosyal çevrelere katılabilirsiniz. KAD ve Merkür kavuşumu Koç burcunda gerçekleşiyor olacak. Bu kavuşum ile kariyer alanınızda çok önemli değişimler pozitif anlamda gerçekleşebilir. Toplum önünde duruşunuz, anneniz ile alakalı gelişmeler olabilir. Herzaman olduğundan yoğun olabilirsiniz. Venüs-Satürn kavuşumu ile uzaklar,yurtdışı,yabancılar,hukuk konuları ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzak yerlere seyahatler gündeminiz olabilir bu süreçte. Hedefleriniz konusunda net olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz, hayal ettiğiniz, plan kurduğunuz konularla ilgili Nisan sonunda net kararlar alabileceksiniz. 

♌︎ ASLAN: Haftaya daha çok kendi içinize yöneldiğiniz,sosyalleşmekten çok kabuğunuza çekilip arka planda kalan konuları irdelediğiniz bir enerjiyle giriş yapabilirsiniz sevgili aslanlar. KAD ve Merkür bu hafta Koç burcunda kavuşum yapacak. Sizin uzaklarla ilgili konular,uzak yerler,eğitimler,hukuksal konular,hayata bakış açınız ile ilgili güzel konuşmalar görüşmeler yapacağınız enerjilerle diyebiliriz. Güneşin de Koç burcuna geçmesi ile hayatınızda önemli gündemler,değişimler olabilir. Hayata karşı bakış açınızın değiştiği bir süreç diyebiliriz. Venüs ve Satürn kavuşumuyla maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız artabilir, önemli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda derin bağlar kurabileceğiniz, yoğun ve tutku dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Uzun  zamandır düşündüğünüz tedavi süreci varsa şimdi tam zamanı sizin için. 

♍︎ BAŞAK:Haftaya sosyal çevrenizle yoğun iletişim, haberleşme konularıyla giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. KAD ve Merkür kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Ortaklı işlerden gelen kazançlar, banka kredileri, miras,nafaka gibi konularda önemli görüşmeler,konuşmalar yapılabilir. Burada fazladan gelen gelirler de söz konusu olabilir. Güneşin de Koç burcuna geçmesi ile bahsedilen konular daha çok ön planda olacaktır. Venüs ile Satürn arasında yaşanacak kavuşumla ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilir, ciddi adımlar atabilirsiniz. Maddi anlamda ilişkiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Yatırımlar, maddi konularda bazı kararlar alınabilir bu süreçte.

♎︎ TERAZİ: Haftaya kariyer odaklı,iş yoğunluğu ile başlayabilirsiniz sevgili teraziler. KAD ve Merkürün Koç burcunda kavuşum yapmasıyla sizin ilişkiler ve ortaklı konularınız gündemde olacak. Patron,eş, hertürlü müşteriyle ilişkinizde daha net bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızda ne istediğiniz konularında alma- verme dengenizi tam olarak ayarlayabileceğiniz bir süreç sizin için. Güneşin de Koç burcuna geçmesi ile bu konularda netlik kazanacaksınız. İş konusunda farklı bir anlaşma,sözleşme yapabilirsiniz. Venüs ile Satürn kavuşumu sonrasında çalışma koşullarınız, gündelik rutinler ve sağlık alanında şifalanma ve pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda kendinize daha çok güvenebileceğiniz bir süreç sizin için. Marsın balık burcuna geçmesiyle eşinizden önemli manevi destekler alabilirsiniz. 

♏︎ AKREP: Haftaya yönetici gezegeniniz Marsın balık burcuna geçmesiyle hareketli bir giriş yapabilirsiniz sevgili akrepler. Kariyer konularında şanslı olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Sağlık konularında arayışınız varsa önemli görüşmeler,haberler alabilirsiniz. Merkür ile KAD Koç burcunda kavuşum yapacak. Sizin çalışma hayatınız mercek altına alınabilir. İş koşullarınızla alakalı bazı görüşmeler,konuşmalar yapılabilir bu süreçte ancak uygulama zamanı Nisan ortası diyebiliriz. Güneşin Koç burcuna geçmesiyle artık bütün enerjinizi sağlık ve çalışma koşulları alanınıza aktaracaksınız. Venüs Satürn kavuşumuyla varsa çocuklarla alakalı konular, aşk hayatınız gündemde olacaktır. Bu konularda verilen bir emek varsa sizin için pozitif gelişmeler yaşanabilir. Artık ilişkiler konusunda daha net olabileceğiniz bir dönem sizin için. Varsa bir hobiniz bunu maddi kaynağa çevirebilirsiniz. 

♐︎ YAY: Haftaya maddi konular, ortaklardan gelen kazançlar, miras,nafaka,vergiyle alakaları konularla giriş yapabilirsiniz sevgili yaylar. Hafta genelinde enejinizin yüksek olması, birçok konuda öncü olabileceğinizi gösteriyor. Borsa,yatırım alanlarında aktif olabilirsiniz. Merkür ve KAD kavuşumunun Koç burcunda gerçekleşmesiyle aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz gibi alanlarda önemli konuşmalar,görüşmeler yapabileceğinizi gösteriyor. Bu görüşme sonucunda bazı konuların netleştiğini görebilirsiniz. Güneşin Koç burcuna geçmesiyle otorite figürlerinden önemli destekler alabileceğinizi gösterebilir. Uzaklardan biriyle bir flört başlangıcı yapılabilir bu dönem. Venüs ile Satürn kavuşumu sizin aile,yuva konularında şifalanma enerjisi alacağınızı gösteriyor. Evlilik kararları alınabilir, ailede varsa sorunlar çözüme kavuşabilir. Marsın balık burcuna geçmesiyle ev değişimi, tamir,tadilat konuları gündem olabilir. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya ilişkiler, ortaklı konularla giriş yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Merkür ile KAD kavusumu Koç burcunda gerçekleşecek. Aile,yuva,kardeşler konusunda önemli bir konuşma görüşme yapılabilir. Alım-satım anlaşma yapılması mümkün görünüyor. Güneşin Koç burcuna geçmesi ile evinize harcamalar yapabilirsiniz. Bekar olanlar için evlilik gündemi olabilir.Venüs ile Satürn kavuşumu sonrasında kardeşler konusunda varsa sorunlar çözüme ulaşması söz konusu olabilir. İmzalar,sözleşmeler,eğitimler anlamında da pozitif gelişmeler yaşanabilir. Kariyer konularında önemli görüşmeler yapılabilir. 

♒︎ KOVA: Haftaya sağlık konuları, gündelik rutinler, hizmet aldığınız alanlarla giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Merkür ile KAD Koç burcunda kavuşum yapacak. Kardeş,kuzen,yakın çevre ile alakalı önemli görüşmeler,konuşmalar yapılabileceğini gösteriyor. Söz konusu çevreyle bir yatırım planı alım-satım konuları varsa net görüşmeler yapılabilir bu dönem. Güneşin Koç burcuna geçmesiyle hayatınızda hertürlü alanda yeni stratejiler belirleyebilir, önn değişimi yapabilirsiniz. Venüs ile Satürn kavuşumu para evinizde gerçekleşecek. Maddi anlamda bazı ödüller gelebilir. Bolluk,bereket açısından şanslı bir dönem sizin için. Aşk hayatınızda size iyi gelen biriyle tanışabilir,yada mevcut ilişkide kendinizi değerli hissedebilirsiniz. 

♓︎ BALIK: Haftaya çocuklarınız, aşk hayatınız,hayattan keyif alabileceğiniz konularla giriş yapabilirsiniz sevgili balıklar. KAD ile Merkürün Koç burcunda kavuşması ile maddi konularda önemli görüşmeler yapılabilir. Alım-satım konuları ciddi olarak masaya yaptırılabilir. Güneşin Koç burcuna geçmesiyle ortak kazançlar,yatırımlar daha çok gündemde yer alacaktır. Venüs ile Satürn kavuşumu sizin hayatınızda yeni bir düzen kurduğunuzu gösteriyor. Kadersel bazı pozitif gelişmeler, kazançlar hayatınıza gelebilir. Marsın balık burcuna geçmesiyle hayata bakış açınız ve motivasyonunuz artabilir. Verilen kararlar sizin için mayıs ayi itibariyle uygulamaya geçebilir.