♈︎ KOÇ:  Kuzey ay düğümünün burcunuza geçmesi ile birlikte, Güney ay düğümü de ilişkiler evinize geçiş yapıyor sevgili koçlar. Önümüzdeki 1 buçuk sene temel konularınızın başında ikili ilişkilerin olacağını söyleyebiliriz. Hertürlü ilişkide sorgulamaya geçmeniz, önemli kararlar almanız da mümkün.  Geçmiş konuların açılması, eski defterlerin irdelenmesi de söz konusu olabilir bu dönem. Finansal anlamda daha dikkatli olmanız hayrınıza olacaktır, venüsün de retro yapması ile harcamalarınız artabilir. Bu hafta kariyer ve sağlık konularına dikkat.. Aile ile ilgili de birtakım sorunlar gündeme gelebilir. 

♉︎ BOĞA: Ay düğümlerinin burcunuza veda etmesi ile artık sınavları vermiş ve rahatlamış olarak yeni bir sürece geçiş yapıyorsunuz sevgili boğalar. Bu dönem içsel olarak ne yapmak istediğiniz, hayatınızda değişime giden bütün konularda biraz daha arka planda kalıp sorgulamaya geçtiğiniz bir süreç diyebiliriz sizin için. Ruhsal yada fiziksel rahatsızlıklarınız varsa bu dönem şifa bulmanız da mümkün görünüyor. Yengeç yeni ayı ile birlikte seyahatler gündeminizde yer alabilir. Eğitim, sözleşmeler, imzalar,yakın çevre, kardeş,kuzen gibi konularda planlarınız arasında yer alabilir. Ev,emlak, arsa ile ilgili konular varsa sonuçlanabilir. Partnerinizin ailesi ile ilgili de yine görüşmeler, planlar olması mümkün görünüyor. Bu hafta perşembe gününe kadar trafikte daha dikkatli olmanızı öneririm. 

♊︎  İKİZLER: Hayatınızın daha çok finansal tarafı ile ilgili yoğunluk yaşayabileceğiniz bir hafta diyebiliriz sizin için sevgili ikizler. Retro enerjileri ile biraz daha baskılanmış hissetmeniz, işlerinizin daha yavaş akması söz konusu olabilir. Bu dönem hayatınıza girecek yeni insanlar size şans getirebilir, gideceğiniz yönde güzel adımlar atmanızı sağlayabilir. Bu süreçte kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz, ancak sosyal olmanız, kalabalıklara dahil hareket etmeniz size daha çok fayda sağlayacaktır. Venüsün retroya gireceği bu tarihlerde finansal anlamda onemli kararlar vermenenizi öneririm. 

♋︎ YENGEÇ:  Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz sevgili yengeçler.  Ev, aile, taşınma gibi konularda önemli sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Mevcut bir ilişki varsa, yada bu yolda ilerliyorsanız daha net adımlar atmanız, yada ilişkiyi bir üst seviyeye taşımanız da mümkün görünüyor. Venüsün para evinizde retro yapması ile bu dönem maddi konularda çok daha temkinli olmanız faydanıza olacaktır. Finansal anlamda beklediğiniz haberlerin gecikmesi, yada beklenti altında olması da söz konusu olabilir. Ailevi konularda daha fazla sorumluluk almanız, da mümkün görünüyor bu süreçte. Sabrınızın biraz zorlandığı bir süreç olabilir, sakin kalıp arka planda değerlendirme yapmanız daha sonra pişman olacağınız sözler sarfetmemeniz için elzem olabilir.

♌︎ ASLAN:  Bu hafta yurtdışı ve uzaklar ile ilgili konular gündeminiz olabilir sevgili aslanlar. Özellikle sağlık konularında varsa sinyaller mutlaka kontrolden geçmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınız yada hizmet aldığınız, verdiğiniz alanlar ile ilgili gergin durumlar söz konusu olabilir. Venüsün burcunuzda retro yapması ile geçmişte alınan kararların yeniden gündeme gelmesi, geçmiş arkadaşlıklar,ilişkiler ile karşılaşma, yeniden iletişime geçme gibi konular da çokça gündeminiz olacaktır. Bu dönem dış görünüşünüz ile ilgili çok radikal kararlar almamanızı öneririm. Finansal anlamda harcamalar artabilir, biraz daha dikkatli olmanız sizin için fayda sağlayacaktır. 

♍︎ BAŞAK: Finansal anlamda başkalarından gelen kaynaklar, yardım ve destekler gündeminiz olabilir sevgili başaklar. Ortaklı işler, eşinizin,partnerinizin maddi kaynaklarında da güzel gelişmeler yaşanabilir bu süreçte. Eskide kalan ilişkiler ile ilgili çokça haber alabilirsiniz bu dönem. Geçmişte kalmış konular gündeme gelebilir. Gizli ilişkilere çekilme konusunda da dikkatli olmanızı öneririm. Sosyal çevre ve arkadaşlar ile ilgili daha sakin, yavaş bir süreç olabilir sizin için. Aşk ve ilişkiler konusunda krizlere açık bir süreç diyebiliriz, mevcut ilişkiniz varsa dikkat etmenizi öneririm. 

♎︎ TERAZİ: Bu hafta sosyal ilişkiler, ekstra gelecek ödemeler, primler gibi konular odağınız olabilir sevgili teraziler. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile vakit geçirmeniz, bir araya gelmeniz de mümkün görünüyor. Sosyal çevreniz ile ilgili birtakım maddi sorunlar, ego savaşlarına karşı dikkatli olmanızı öneririm. Aklınıza gelmeyecek karşılaşmalar yaşayabilirsiniz bu dönem, yada beklemediğiniz kişilerden teklifler alabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz durumlar ile ilgili gününde ödeme alamamanız da söz konusu olabilir bu süreçte.

♏︎ AKREP: Bu hafta eğitimler, seyahatler, vergiler, hukuksal konular gündeminiz olabilir sevgili akrepler. Bu konularda gelişmeler, sonuçlanmalar yaşanabilir. Sosyal anlamda daha hareketli günler sizi bekliyor bu dönem. İş ve kariyer konularında yeteneklerinizi göstermeniz gereken bir süreç sizin için. Güç savaşlarına açık bir süreç olması sebebi ile size karşı sözlü saldırılar, kıskançlıklar da gündem olabilir. Beklenmedik karşılaşmalara, görüşmelere de açık bir süreç sizin için.

♐︎ YAY: Bu hafta gündeminizin çokça parasal mevzular olacağını söyleyebilirim sevgili yaylar. Aşk hayatınız ve sosyal çevrenizin oldukça hareketli olabileceği, hayattan çok fazla keyif alabileceğiniz,eğlenmeye, gezmeye daha çok vakit ayırdığınız güzel bir süreç sizin için. Çocuğunuz varsa onun hayatı ile ilgili önemli kararlar verilebilir, yada çocuk sahibi olmak istiyorsanız güzel haberler alabilirsiniz bu dönem. Geçtiğimiz Nisan ayında yaşanan pürüzlü konular varsa tekrar gündeminiz olabilir. İş hayatınız ile ilgili biraz enerjinizde düşüş yaşamanız da mümkün görünüyor, ancak geçici bir durum olduğunu bilmeniz, biraz daha toparlanmanız sizin için faydalı olacaktır. 

♑︎ OĞLAK: ilişkiler, ev ve ailevi konularınız bu hafta gundeminizde yer alıyor sevgili oğlaklar. Taşınma yada alım-satım gibi durumlar varsa sonuçlanabilir veya bir karara bağlanabilir. İlişkiler bu süreçte çokça gundeminiz olabilir. Özellikle partneriniz ile daha çok vakit geçirmek isteyebilir, maddi, manevi destekler alabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili güç savaşlarına, gereksiz kıskançlıklara açık bir süreç sizin için. Daha dikkatli olmanız hayrınıza olacaktır. Daha çok aileye önem vereceğiniz, iş ve kariyer konularında arka planda olmak isteyebileceğiniz bir dönem olabilir. Sağlık ile ilgili böbrek,üreme organları ve kan dolaşımı ile ilgili sizin için hassas dönemler. Daha dikkatli olmanızı öneririm.

♒︎ KOVA:  Bu hafta günlük işler, sağlıklı beslenme, diyet gibi konularda planlamalar, değişiklikler yapabileceğiniz ve yeni kararlar alabileceğiniz gelişmeler olabilir sevgili kovalar. Çalışma hayatınız ve gündelik rutininiz ile ilgili birtakım kararlar vermeniz de mümkün görünüyor. Yakın çevreniz, kardeş,kuzen ile ilgili konular ile  ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu maddi konular ile ilgili sıkışma enerjisi mevcut görünüyor, daha dikkatli olmalı varsa alacaklarınız gecikme olabileceğini hesaba katmalısınız. Ortaklık yada yeni bir ilişki gündeme varsa bu dönem çok da uygun olmadığını bilerek hareket etmeniz hayrınıza olacaktır.

♓︎ BALIK:  Bu hafta hertürlü konuda enerjinizin yüksek olduğu, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hayattan zevk alma gibi konularda şansınızın herzamankinden yüksek olduğu bir süreç sevgili balıklar.  Geçmişte yapılan başvurular varsa bu konularda haberlerin gelebileceği bir süreç diyebiliriz. Sağlık konusunda kronik rahatsızlıklar varsa tekrar tetiklenebilir bu dönem. Arkadaş ilişkilerinizde kıskançlık ve güç çekişmelerine karşı daha dikkatli olmanızı öneririm.