♈︎ KOÇ: Haftaya ayın balık seyahatiyle duygularınızın biraz daha yoğun olduğu, ruh halinizin çalkantılı olabileceği şekilde giriş yapabilirsiniz sevgili koçlar. Salı günü itibariyle iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir ve kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Venüs ve Neptün arasındaki kare açı ile bu hafta maddi kaynaklarınıza ve eşyalarınıza dikkat etmenizi öneririm. Dalgınlık ve unutkanlık herzamankinden fazla olabilir. İlişkilerde Neptün etkisi ile olmayan şeylere şüphe ile yaklaşabilir,  kafanızda farklı senaryolar üretebilirsiniz. Bu hafta yeni anlaşmalar, görüşmeler ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Yakın çevreden önemli destekler alabilir, farklı bir iş alanına yönelebilirsiniz. Eğitim ve seyahat konularında da gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz. 

♉︎ BOĞA: Bu hafta sosyal ortamlarda bulunabilir, önemli toplantılara katılabilirsiniz sevgili boğalar. Pazartesi daha çok kalabalıklarda olabileceğiniz görünümler mevcut. Güneş ve Pluto kavuşumu kariyer alanınızda gerçekleşecek, sizin için önemli değişimlerin, başlangıç ve bitişlerin olabileceği bir hafta diyebiliriz. Venüs ile Neptün arasında yaşanacak kare açı ile sağlık konularına çok dikkat etmeniz gereken bir hafta sizin için. Hizmet aldığınız-verdiğiniz resmi kurumlara da dikkat etmenizi öneririm. Yanlış evrak alma, verme durumları olabilir. İş ortamınızda yanlış anlaşılmalardan da kaçınmanızı öneririm. Maddi kaynaklar ile ilgili güzel fırsatlarınız olabilir. Beklenen maddi kaynaklar ile ilgili haberler gelebilir. Ayın büyüme fazına geçmesi ile bu hafta büyütmek istediğiniz konular ile ilgili somut adımlar atabilirsiniz. 

♊︎  İKİZLER: Haftaya kariyer konularında önemli görüşmeler ve iletişim yoğunluğu ile başlayabilirsiniz sevgili ikizler. Hafta genelinde eviniz ile alakalı bazı aksaklıklar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili bazı hayal kırıklıkları olabilir yada siz bazı konuları yanlış anlayabilirsiniz. Maddi anlamda ve iş beklentilerinizin olumlu anlamda değişebileceği bir süreç sizin için. Ev alım-satım konuları gündem olabilir. Hafta başında biraz daha duygusal yada sinirli olmanız, bazı olayların büyümesine sebep olabilir. Yanlış anlaşılmalardan dolayı yakınlarınız ile ufak problemler yaşayabilirsiniz. Biraz daha sakin düşünüp iletişime geçmeniz faydanıza olacaktır. 

♋︎ YENGEÇ: Haftaya uzak yerlere seyahatler, hukuksal,eğitim konuları ve ticari faaliyetleriniz ile ilgili önemli görüşmeler ve kararlar ile giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Güneş ve Pluto kavuşumu sizin ilişki ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek. 2008 yılından bu yana ilişkiler ile ilgili önemli sınavlar ve tecrübelerden geçtiniz. Artık size faydası dokunmayan ne varsa söküp atabilecek güçte olduğunuz bir süreç sizin için. Bu süreçte önemli anlaşmalara imza atabilir, ciddi birliktelikler yaşayabilirsiniz. Venüs ile Neptün arasındaki kare açı ile evinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Sağlık konuları ve iş hayatınızda yanınızda çalışanlar ile ilgili de dikkat etmeniz gereken bir süreç sizin için. Merkür ve Jüpiter arasındaki üçgen açı ile önemli bir işin olumlu sonuçlanması da mümkün görünüyor bu süreçte. 

♌︎ ASLAN: Haftaya maddi anlamda güzel gelişmeler ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili aslanlar. Beklenen miras, nafaka, banka kredisi gibi durumlarınız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir ancak Venüs ile Neptün arasındaki kare açı ile yanılgılara açık olma ihtimalini de göz önünde tutmanız faydanıza olacaktır. Özellikle yeni tanışılan kişilere karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Alışverişlerde de gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz. İş konusunda yeni bir imza atabilir, beklenen haberleri alabilirsiniz. Sosyal çevre ve kardeşler arasında yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. 

♍︎ BAŞAK: Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklı konular ile ilgili gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili başaklar. Partneriniz ile aranızda duygusal iniş, çıkışlar yaşayabileceğiniz bir süreç olabilir sizin için.Yönetici gezegeniniz Merkür ve Jüpiter arasındaki üçgen açı ile bu hafta çok önemli destekleyici haberler alabilirsiniz. Beklenen maddi,manevi hertürlü pozitif haberler alabilirsiniz.  Hafta genelinde yoğun ve iletişimi bol bir süreç olabilir sizin için. Venüs ve Neptün arasındaki kare açı ile ikili ilişkilerde alınganlık ve olmayan şeyleri kafanızda kurma gibi durumlar oluşabilir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya yönetici gezegeniniz Venüsün Neptün ile kare açısıyla giriş yapıyorsunuz sevgili teraziler. İkili ilişkilerde biraz huzursuz hissedebilir ve insanlar tarafından çok da anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz. Maddi anlamda beklentileriniz varsa bazı anlaşmazlıklar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz, ancak beklentiniz süreç uzasa da karşılanacaktır. Kardeş,kuzen ilişkilerinde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Trafikte herzamankinden sakin kalmanız gerekebilir. Eviniz ile ilgili alım-satım konuları olumlu sonuçlanabilir, eşiniz tarafından maddi anlamda güzel destekler alabilirsiniz. 

 ♏︎ AKREP: Haftaya aşk hayatınız, hobileriniz, varsa çocuklarınız ile ilgili konularla giriş yapabilirsiniz sevgili akrepler. Genel olarak yeni anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgili olumlu bir döneme artık giriş yaptınız. İletişim trafiğinizin herzamankinden yoğun olacağı bir hafta olabilir sizin için. Yakın çevrenizden önemli destekler de alabileceğiniz bir hafta. Araba alım-satım işiniz varsa özellikle salı günü satışa koymanız pozitif anlamda getiri sağlayacaktır size. Aşk ve ilişkiler anlamında yanlış anlaşılmalara açık bir gökyüzü olması, bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.  Bu hafta yeni tanışılan kişilere özellikle aşk hayatınızda çok dikkat etmenizi öneririm. Venüs ile Neptün arasındaki kare açı yanılgılara açık bir hafta olduğunu gösteriyor. Karşınızdaki kişiler size kendini tanıttığı gibi olmayabilir ve sonradan bunu duyabilirsiniz. 

♐︎ YAY: Haftanın en şanslı burcu sizsiniz diyebiliriz sevgili yaylar. Yönetici gezegeniniz jupiter ile Merkür arasındaki üçgen açı ile anlaşmalar, sözleşmeler beklenen maddi kaynaklar ile ilgili çok güzel bir sürece giriş yapıyorsunuz. Ayın da büyüyen fazda olması yeni ve kalıcı adımlar atabileceğinizi gösteriyor. İkili ilişkiler açısından da oldukça şanslı bir hafta sizin için. Harcamalar konusunda abartıya kaçmamanızı öneririm. Bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hertürlü konuda gökyüzü tarafından desteklenen bir görünüm var sizler için. Evliyseniz eşiniz tarafından maddi,manevi destekler alabilirsiniz. Alınganlıklara karşı dikkat etmeniz gereken bir hafta sizin için. 

♑︎ OĞLAK: Haftaya yakın çevreniz ile iletişim trafiği ve önemli görüşmeler ile başlangıç yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Hayatınızın bir çok alanında daha hızlı olacağınız bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Burcunuzda gerçekleşen Güneş-Pluto kavuşumu sizi biraz depresif ve mutsuz hissettirebilir. Venüs ile Neptün arasında yaşanacak kare açı ile kariyer anlamında beklenen haberlerin gecikmesi söz konusu olabilir. Merkürün Jüpiter ile olumlu açısı maddi anlamda güzel fırsatları önünüze getirebilir. Yakın çevrenizden önemli haberler, destekler alabilirsiniz. Hayatınızda belki de olmaz dediğiniz, kendinizde değiştirmek istemediğiniz önemli bazı konularda aslında ani bir konuşma yada olayla nasıl değişime maruz kaldığınızı gözlemleyebilirsiniz. Aslında öğrenmeniz gereken, olması gerekenlerin sistem tarafından sizin değişiminize hizmet ettiğinin bilincine varmanız.

♒︎ KOVA: Haftaya maddi konular ile ilgili ani haberler ile giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Kariyer ile ilgili başvurularınız, önemli görüşmeleriniz varsa destekleyici etkiler var sizin için. Biraz daha karar veremediğiniz, iki arada kaldığınız durumlar olabilir bu süreçte. Ailevi konularda tartışmalar, yanlış anlaşılmalardan uzak kalmanızı öneririm. Hafta genelinde harcamalarda abartılı olabilirsiniz. Hafta ortasında daha evde kalmak isteyebileceğiniz, içinize yöneldiğiniz bir süreç olabilir sizin için. 

♓︎ BALIK: Haftaya şanslı etkilerle giriş yapabilirsiniz sevgili balıklar. İş,kariyer ve eğitim konularında beklenen haberlerin hızla ulaşabileceği güzel bir süreç sizin için. Kardeş,kuzen  yakın çevrenizden olumlu destekler alabileceğiniz durumlar oluşabilir. Hafta genelinde iyimser ve pozitif enerjiler söz konusu. Hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişki başlangıcı olabilir ancak Venüs ile Neptün arasındaki kare açı ile karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanız gereken bir süreç. Hafta genelinde anneniz ile ilgili konular gündem olabilir. Harcamalar konusunda da dikkat etmenizi öneririm.