♈︎ KOÇ: Haftaya para evinizde toplanan gezegen etkileşimlerimleriyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili koçlar. Güneş hafta başında Uranüs ile,sonrasında Jüpiter ile güzel bir kavuşum yapacak. Öz değeriniz, maddi kaynaklarınız özellikle bu hafta çok etkin olacaktır. Yüklü miktarda para girişleri,maddi kaynaklarda artış olabilir. Venüsün de o alanda olması kadın figürlerinden yardım alabileceğinizi gösterebilir. İlişkiler açısından aniden yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 5. Evinizde gerçekleşecek aslan ilk dördünü ile aşk hayatınızda, varsa çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler olabilir. 15 mayısta Merkür de boğa burcuna geçecek. Parasal konularda çok fazla iletişim,anlaşmalar,sözleşmeler söz konusu olabilir. İnatlaşma, enerjiyi sıkıştırma gibi durumlar oluşabilir. Biraz daha sakin kalıp, olayları net değerlendirmeniz gereken bir süreç olacaktır. Maddi konularda fırsatlara açık bir dönemdesiniz. 

♉︎ BOĞA: Haftaya Burcunuzda bir çok gezegenin kavuşum yapması ile başlangıç yapacaksınız sevgili boğalar. Hafta başında Güneş ile Uranüs, sonra Jüpiter burcunuzda  kavuşacak. Yeniliklere açık bir biriyseniz hayatınızın her alanında çok güzel enerjiler oluşacaktır. Genel yaşamanızla alakalı büyük değişiklikler söz konusu olabilir. 15 mayıs tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak, aynı gün Aslan burcunda bir ilk dördün yaşanacak. Finansal konularla alakalı gündemler söz konusu olabilir. Anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde yer alabilir. Konfor alanınız, öz değeriniz bu süreçte çok önemli olacaktır. Ağustos ayından bu yana gündeminizde yer alan konularla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı iş konularında fikir değişikliklerine gidebilirsiniz. Ailevi konularda bazı çatışmalar söz konusu olabilir bu dönem.Bu konuları da şifalandıracağınız bir süreç olabilir sizin için.

♊︎  İKİZLER: Haftaya 12. Evinizde birçok gezegenin toplanmasıyla başlıyorsunuz sevgili ikizler. Arka planda kalan konular, içsel süreciniz, Konfor alanınızın değişimi gibi durumlar gündem olabilir. Hafta başında Güneş ile Uranüs kavuşumu sonrasında iletişim konularınız, kardeş,yakın çevre tarafından yeni bir başlangıç teklifi alabilirsiniz. Araba alım-satım konuları, imzalar,sözleşmeler de gündemde olabilir. Beklenen parasal bir konu varsa sonuçlanması için atağa geçebilirsiniz. Yatırım konuları da yine gündeme gelebilir. Güneş jupiter kavuşumu olunca zaten anlaşmalar,iş konuları netlik kazanabilir. 15 mayıs tarihinde Merkür Boğa burcuna geçecek. Bazı konularda nereye doğru ilerleyeceğiniz konusunda net kararlar verebilirsiniz. Takıntılar, inatlaşmalar konusunda daha esnek olmanızı öneririm. Aslan burcunda gerçekleşecek ilk dördün ile Ağustos ayındaki konuların sonuçlarını da alabilirsiniz. Maddi ve manevi huzurunuzu kazanabileceğiniz güzel bir süreç sizin için

♋︎ YENGEÇ: Haftaya sosyal çevrenizle alakalı yeni gündemlerle giriş yapabilirsiniz sevgili yengeçler. Güneşin Uranüsle kavuşum yapması sonrası finansal anlamda bolluk bereket enerjisini çok daha yoğun hissedebilirsiniz. Jüpiterin de Güneşle kavuşumu sonrası yeni bir sosyal çevre ancak eskisinden güçlü kişilerle oluşabilir. 15 mayıs tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Aynı gün Aslan burcunda bir ilk dördün gerçekleşecek. 11. Evinizde yani sosyal çevrenizde iletişim çok daha fazla artacak görünüyor. Bazı inatlasmalar, bildiğinden şaşmamak gibi durumlar oluşabilir. Esnek olmanız bu hafta çok önemli olacaktır. Ağustos ayında finansal konularda bir adım attiysanız şimdi konunun sonucunu net bir şekilde alabilirsiniz. Yeni bir ilişki oluşabilir bu dönem ancak Uranüs ile ani bir şekilde başlaması, ani bitişlere de sebep olabilir. 

♌︎ ASLAN: Haftaya toplum önündeki duruşunuz kariyeriniz ve anneniz ile alakalı yoğun bir gündemle başlangıç yapabilirsiniz sevgili aslanlar. Boğa burcunda bir çok gezegen sizin bu alanınızda stelyum yapacak. Hafta başında Güneş ile Uranüs kavuşumu netleşecek, ardından Güneş Jüpiter ile kavuşacak. Statüsel konumunuz evlilik,boşanma gibi süreçler olabilir. Yönetici gezegeniniz güneşin Boğa burcunda tam da 10. Evde kavuşması çok fazla parlayacağınız ancak bu parlamanın eskisi gibi olmayacağını bize gösteriyor, çünkü bu kez Uranüs devrede olacak. Yeni ay sonrası yeni bir sayfa,daha görünür olmanız söz konusu. Finansal,kariyer iletişim alanında direnç gösterilmezse çok parlayacağınız bir dönem aslında. Güneşin jupiterle kavuşum yapmasıyla egosal davranmazsanız ve kendinize güvenirseniz yeni teklifler gelecektir. Yeni bir sayfa yeni bir alan var burada. Merkürün Boğa burcuna geçmesiyle parasal konularda beklenen durumlar varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Pluto karesi ile belki biraz baskı altında hissedebilir, değişime direnebilirsiniz. İnatlaşmadan,iletişime dikkat ederek yol aldığınızda önemli gelişmeler gebe olduğunu söyleyebiliriz.

♍︎ BAŞAK: Haftaya Boğa burcundaki stelyumun 9. Evinize getirileriyle başlangıç yapıyorsunuz sevgili başaklar. Uzaklar,eşinizin ailesi, ticari anlaşmalar, hukuki konular, eğitim gibi alanlarda önemli gelişmeler olacaktır. Hafta başında Güneş ile Uranüs, sonra Jüpiter  kavuşum yapacak. Maddi konular, uzak seyahatlerle ilgili yeni projeler söz konusu olabilir. Merkürün de Boğa burcuna geçmesiyle çalışma hayatınızda yeni bir düzene geçiş yapabileceğinizi, yeni anlaşmalar olabileceği bir dönem sizin için. Burada önemli olan aslında iş ve kariyer konularında ne istediğinizi tam olarak bilmeniz olacaktır. 15 mayıs tarihinde Aslan burcunda ilk dördün gerçekleşecek. Sizin arka planda olan 12.evinizi etki altına alacak. Daha çok psikolojik anlamda kendinize yönelebilir, bazı korkularınızı farkedip şifalanmaya yönelebilirsiniz.  Burada sevilme ihtiyacınız, öz güven gibi konular yüzeye çıkmış olabilir. Uzaklarla bağlantılı konularda korku çalıştırmadan adımlar atmanız önemli olabilir. Baba figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz ancak süreçte sizin tek başınıza ilerleyip adım atmanız gerekmektedir. 

♎︎ TERAZİ: Haftaya Güneş ile Uranüs ve sonra Jüpiterin 8. Evinizdeki kavuşumu ile başlıyorsunuz sevgili teraziler. Ortaklaşa paralar, eşten gelen kazançlar, miras,nafaka, krediler konusunda çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizin tarafından yüklü miktarda maddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu süreç ani ve beklenmedik şekilde olabilir. Mal,mülk konularında çözülmesi gereken bir kriz olabilir. Venüsün aynı alana geçmesi ile bolluk bereket daha da yoğun hissedilecektir. Anlaşmalar,sözleşmeler söz konusu olabilir ancak bu daha önce denenmemiş bir anlaşma olabilir. Bu dönem farklı biriyle yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Derin bağlar kurabileceğiniz bir ilişki olabilir. Merkürün 15 mayısta Boğa burcuna geçmesi ile yatırım ve finans konularında yeni görüşmeler olabilir. Pluto ilee merkürün karesi sonrası ilişkilerle alakalı yada parasal bir konuda  baskı altına alınmış hissedebilirsiniz. Aslan burcundaki ilk dördün ile sosyal çevrenizde bazı değişiklik oluşabilir, çevrenizden olumlu destekler alabilirsiniz. 

♏︎ AKREP: Haftaya ilişkiler ve ortaklık alanınızda gerçekleşen boğa stelyumu ile giriş yapıyorsunuz sevgili akrepler. Hafta başında Güneş ile Uranüs, sonra Jüpiter kavuşum yapacak. İlişki ve ortaklık konusunda yeni anlaşmalar sözleşmeler söz konusu olabilir. Merkürün de boğa burcuna geçmesi ile ilişki anlamında iletişim ve gelecek planları konuşulabilir. Pluto ile oluşacak kare açı ailevi konularda korkularınızı yok etmeniz gerekebilir. Karşı tarafın finansal gücü size göre daha fazla olabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek ilk dördün ile iş ve kariyer alanında terfi, tanınma gibi durumlar söz konusu olabilir. Alacağınız kararlar sizin için önemli olacaktır bu süreçte. Kararlı olabileceğiniz bir sürece geçiş yapacaksınız . 

♐︎ YAY: Haftaya iş ortamınız,sağlık konularınızın olduğu alanda bir çok yenilik ve yoğun bir eneji ile başlangıç yapıyorsunuz sevgili yaylar. İş hayatınızda yeni bir başlangıç,pozisyon değişikliği gibi durumlar oluşabilir. Sağlık konularıyla alakalı yeniden bir gündem oluşabilir ancak venüsün de orada olması tedavi sürecinizin olumlu olacağını gösteriyor. Hafta başında Güneş ile Uranüs, sonra Jüpiter ve Venüs kavuşum yapacak. Bu kavuşumla uzaklardan haberler alabilirsiniz, yeni bir uzak mesafe ilişkisine başlayabilirsiniz. Bolluk ve bereket alanınız bu dönem gelişebilir. Sosyal çevrenizden gelecek bir fırsat da sizin alanınızı değiştirmenize sebep olabilir. Gelen fırsatları kokmadan karşılaşmanız, risk almanız önemli olacaktır bu dönem. Size iyi gelmeyen alan ve konulardan çıkmanız için güzel fırsatlar gelecektir. Merkürün de boğa burcuna geçmesi ile iş konularında önemli görüşmeler yapabileceğinizi gosteriyor. Pluto ile karesinde konfor alanınızdan çıkmanız için sistem sizi zorlayacaktır. Belki size uygun olmadığını düşündüğünüz teklifler gelebilir ancak sonuç olarak değişim enerjisi hayatınıza pozitif etkiler sağlayacaktır. 15 mayısta aslan burcunda ilk dördün gerçekleşecek, yeni bir eğitim alabilir, yurtdışı konuları gündem olabilir. Sosyal medya konularıyla alakalı iş yapıyorsanız olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

♑︎ OĞLAK: Haftaya aşk hayatınız, çocuklarınız,yatırım ve hobilerinizin olduğu alanda bazı gelişme ve haberlerle başlangıç  yapabilirsiniz sevgili oğlaklar. Hafta başında Güneş ile Uranüs ve Jüpiter kavuşum yapacak. Ani sürpriz haberler alabilirsiniz. Yatırım gibi durumunuz varsa sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için de çok uygun bir dönem. Merkürün de boğa burcuna geçmesiyle alım-satım, yeni bir anlaşma sözleşme, iş alanı gündeminizde olabilir. Bir yeteneğinizi bu süreçte iş alanına taşıyabilirsiniz. Merkür boğa sürecinde pluto ile kare açı yapacak,burada korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir. Aslan burcunda gerçekleşen ilk dördün ile banka,kredi, miras,yatırım konularında bir girişim,eyleme geçme durumu oluşabilir. Maddi anlamda bolluk bereket enerjisi sizinle görünüyor. 

♒︎ KOVA: Haftaya ev,aile yuva alanınız olan 4. Evinizde yaşanacak gelişmelerle başlıyorsunuz sevgili kovalar. Hafta başında Güneş ile Uranüs sonra Jüpiter kavuşum yapacak. Evinizi değiştirebilir, yenilik yapabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklık ile alakalı konularda yeni bir yol gösterilebilir, ancak beklenmedik ani bir görüşme sizi zorlayabilir. Venüsün de ev alanınıza geçmesiyle yeni fırsatlar ayağınıza gelebilir. İşinizle alakalı farklı bir fırsat oluşabilir. Parasal bir konu gündeme gelebilir, kazançlarınızın büyüdüğünü görebilirsiniz. Evden çalışma, eve yatırım gibi durumlar da söz konusu olabilir. 15 mayısta merkürün de boğa burcuna geçmesiyle inançlarınız, sabit fikirleriniz konusunda zorlanma enerjisi ile sıkışmış hissedebilirsiniz. Burada cesaretli olmanız önemli olacaktır. Aslan burcunda gerçekleşecek ilk dördün ile ilişkiler ve ortaklık alanınızda güzel gelişmeler,yeni anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir.

♓︎ BALIK: Haftaya yakın çevreniz,taşınma konuları ile başlangıç  yapabilirsiniz sevgili balıklar. Hafta başında Güneş ile Uranüs, sonrasında Venüs ve Jüpiter kavuşum yapacak. Yakın çevreden alacağınız çok önemli destekler olabilir. Ani ve beklemediğiniz şekilde yenilikler size doğru gelebilir. Merkürün de boğa burcuna geçmesiyle aile ile bazı konular resmi olarak görüşülebilir. Eşiniz yada ortağınızla önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Merkürün pluto ile yapacağı kare açı aslında psikolojik olarak kendinizi dışlanmış,sevilmiyormuş hissine sokabilir. Burada aslında sistem öz değerinizi ne kadar bildiğinizi, korkularınızı görmenizi istiyor. Fikirlerinizi bu dönem savunabilir olmanız çok önemli olacaktır. Ailenizle fikir çalışmalarına girebilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek ilk dördün ile çalışma hayatınız,sağlık konuları gündeminizde yer alabilir. Günlük rutinlerde değişiklik olabilir bu dönem. İş,kariyerle alakalı yeni haberler alabilirsiniz.