EURO 2024’e Gürcistan galibiyetiyle başlayan Ay-yıldızlılar, Portekiz’e 3-0 mağlup olarak ağır yenilgi aldı. Montella’nın kadro tercihleri sıkça tartışılırken gözler bu akşam oynanacak Çekya mücadelesine çevrildi. Mücadele heyecanı ise tüm ülkeyi sardı. Vatandaşların bu coşku dolu anları bir arada yaşayabilmesi için şehir genelinde çeşitli noktalara dev ekranlar kuruldu.

Cekya Turkiye Maci Dev Ekranda Izlenebilecek 83496

Özel Haber

Begüm Sıla EREN-

Şehir meydanlarında coşku dorukta

Büyük şehirlerdeki merkezi meydanlarda kurulan dev ekranlar, maç saatinde binlerce futbolseveri ağırlayacak. Belediyelerin düzenlemiş olduğu bu organizasyon için ise çeşitli bölgelerde kurulan dev ekranlar, maç heyecanını doruklarda yaşamak isteyen vatandaşlarla buluşacak.

Ispartada Vatandaslar Milli Mac Heyecanini Dev Ekrandan Takip Etti 1719086413

Belediyelerden destek

Belediyeler, milli maçı dev ekranlardan izlemek isteyen vatandaşlara çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Ücretsiz su ve yiyecek dağıtımı, oturma düzenekleri ve ekstra tuvalet imkanları gibi hizmetler sunulacak. Ayrıca, maç öncesi ve sonrasında çeşitli eğlenceli aktiviteler de düzenlenerek taraftarların keyifli vakit geçirmesi hedefleniyor.

B B1O Jh9O

Havalar sıcak seyrediyor piknik alanları doldu Havalar sıcak seyrediyor piknik alanları doldu

Taraftarlar heyecanlı

Maçı dev ekranda izlemek için meydanlara akın eden taraftarlar, milli takıma olan desteklerini göstermek için sabırsızlanıyor. Taraftar grupları ve aileler, milli marşlar eşliğinde maç öncesinde coşkulu anlar yaşayacak. Maç boyunca milli takımı destekleyen tezahüratlar ve şarkılarla meydanlar adeta bir futbol festivaline dönüşecek.

 

229537072 1712780422

Heyecanla beklenen maçta son durum ne?

 

A Milli Takım grubunu ilk iki sırada tamamlaması durumunda adını üst tura yazdırırken olası mağlubiyet durumunda ise en iyi grup üçüncüsü olabilmek için diğer karşılaşmaların sonuçlarını bekleyecek. A Milli Takım, Çekya karşısında galip gelmesi durumunda D Grubunu lider tamamlayan Avusturya ile eşleşecek. Milliler, en iyi dört üçüncü arasına girmesi durumunda ise B Grubu veya C Grubu’nun lideri olan İspanya veya İngiltere son 16 turunda karşılaşacak.

Çekya - Türkiye mücadelesi Hamburg'daki Volkspark Stadı'nda bugün saat 22:00’de başlayacak.

Kapikule De Cikis Icin Sira Bekleyen Gurbetciler Dev Ekrandan Mac Izledi 1630006690

Bazı şehirlerde dev ekran noktaları;

Ankara

26 Haziran Çarşamba günü saat 22.00'de;

Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı

Altınpark

Batıkent Rekreasyon Alanı

Eskisehirde Milli Mac Oncesi Parkta Dev Ekran Kurulacak

İstanbul

Sarıyer Belediyesi - Haydar Aliyev Parkı

Beyoğlu Belediyesi - Kızılay Meydanı-Kasımpaşa

Ataşehir - Atapark

Kadıköy - Kalamış Atatürk Parkı

Acik Alanda Ucretsiz Euro 2024 Heyecanini Yasayin Istanbul Ve Ankaradaki Ucretsiz Park Bahce Ve Avmlerin Listesi 17189589952610

İzmir

Karşıyaka Zühtü Işıl Meydanı

Alsancak Gündoğdu Meydanı

Göztepe Denizatı Parkı

A W231478 01