Önemli isimlerin yer aldığı AK Parti heyeti, Yeni Journal Haber sitesinin yeni merkez binasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni nesil habercilik anlayışıyla, dijital medya alanında yerini alan ve bir yılını geride bırakan Yeni Journal haber sitesi büyümeye devam ediyor.

Okuyucularından aldığı destek ve güçle, tarafsız, ilkeli ve doğru habercilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Yeni Journal, Ankara’daki yeni adresinde yayın hayatına büyüyerek devam ediyor. 

AK Parti'nin önemli isimlerinin yer aldığı heyet Yeni Journal’ın yeni merkez binasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

WhatsApp Image 2022-11-15 at 15.58.43

Tarım eski Bakanı AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Kutbettin Arzu, Yeni Journal Genel Yayın Yönetmeni Volkan Eser ile görüştü. 

Kerkük-Ankara uçak seferleri başladı Kerkük-Ankara uçak seferleri başladı

Yeni Journal'a yayıncılık hayatında başarılar dileyen AK Parti heyeti, Genel Yayın Yönetmeni Volkan Eser'e tarafsız habercilik anlayışıyla yola çıktığı için teşekkür etti. 

Görüşmede ayrıca İstanbul Taksim'de meydana gelen ve 6 vatandaşın hayatını kaybettiği terör saldırısı kınandı.