Seçim değerlendirmesi yapan Babacan'ın "Kimseye borcumuz yok, seçimi helalinden kazanmış 15 vekilimiz var" sözlerini paylaşan Özdağ, "Bana utanmazlığın resmini yapabilir misin Abidin?" ifadelerini kullandı.

Babacan’dan seçim yorumu: Helalinden kazandık!

Seçim kampanyası boyunca kimseye yalan söylemeyen bir teşkilatları olduğunu belirten Babacan, "Yapamayacağımız hiçbir söz vermedik. Yeniden milletimizin karşısındayız. Bizim kimseye en ufak bir borcumuz yok. Hiç kimseyi aldatmadık, hep doğruları söyledik. Kazandığımız her şeyi de anamızın ak sütü gibi helalinden kazandık. Bugün seçimi helalinden kazanmış, başı dik, alnı açık 15 milletvekilimiz var. Evet seçimi kazanamadık bunun için gereken öz eleştiriyi de muhasebeyi de yapmaktan kaçınmayacağız. Biz hiç kimsenin hakkını yemedik." şeklinde konuştu.

Ümit Özdağ sert çıktı!

Babacan'ın o sözlerine ise Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan tepki geldi. Özdağ Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Bana utanmazlığın resmini yapabilir misin Abidin? Ne gerek var ağabey resme aşağıda fotoğrafı var. " ifadelerini kullandı.

İsrail yangın bombaları kullanıyor! İsrail yangın bombaları kullanıyor!

özdağ tw