Hafsanur Sancaktutan’ın geçtiğimiz cuma akşamı ailesiyle çıktığı yemek kabusa döndü. Eve gittiğinde fenalaşan oyuncu, apar topar hastaneye kaldırıldı. Zehirlendiği ortaya çıkan Sancaktutan’ın midesi yıkandı. Güzel oyuncu daha sonra taburcu edildi.

Bircan Bali'den Hadise'ye: Sen yoksun şu an gündemde, ilerleyebilirsin!

​​​​​​​

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Bircan Bali ise ünlü ismin intihara teşebbüs ettiğini öne sürdü. Çok konuşulan iddia üzerine güzel oyuncu, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Bircan Bali'den Hadise'ye: Sen yoksun şu an gündemde, ilerleyebilirsin!

​​​​​​​

Herkese merhaba. Biraz önce televizyonda yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasak bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatı çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda çok vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ederim.

Süper Baba'nın yıldızının son hali gündem oldu Süper Baba'nın yıldızının son hali gündem oldu
Bircan Bali'den Hadise'ye: Sen yoksun şu an gündemde, ilerleyebilirsin!

​​​​​​​

Hafsanur Sancaktutan, kısa süre sonra Instagram'da bileklerinin fotoğrafını da yayınladı ve "Çok fazla mesaj geldi. Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. Çok üzgünüm" mesajını yazdı.