AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları öncülüğünde düzenlenen "AK Parti Siyaset Akademisi Kadın" programına katılmak üzere Trabzon'a gelen Eronat, etkinlik sonrası Maçka ilçesindeki anne Ayşe Bülbül ile evinde bir araya geldi.

Eronat, anne Bülbül ile bir süre sohbet ederek, çiçek hediye etti. Daha sonra beraberindekilerle birlikte Eronat, şehit Bülbül'ün mezarını ziyaret ederek, dua etti.

WhatsApp Image 2022-12-11 at 17.22.09

Eronat, ülkenin kahramanı ve herkesin gönlünde taht kuran Eren Bülbül'ün mezarını ve annesi Bülbül'ü ziyarete geldiğini söyledi.

Anne Bülbül'e başsağlığı dileyerek, dua ettiğini ifade eden Eronat, "Bizim çok ortak bir yönümüz var. İsimler aynı benim şehidimin adı da Eren, o da Eren Şahin, bu da Eren Bülbül." dedi.

WhatsApp Image 2022-12-11 at 17.22.09 (2)

Küresel piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı Küresel piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı

Eronat, iki Eren'in annesi olarak bir araya gelmek istediğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Bugün Trabzon'da bir programımızda vardı. AK Parti'nin 'Siyaset Akademisi Kadın' programına geldim, burada akademiye katılan hanımlarımızla hasbihal ettim. Ve sonra dedim ki 'Ben, Ayşe ablayı görmeden Ankara'ya nasıl döneyim?' O da beni çok güzel karşıladı, Allah razı olsun. Çok kalender, sevgi dolu ve sıcacık bir insan. Allah onun gibi yürekli annelerin sayısını çoğaltsın. Eren gibi yürekli insanların sayısını artırsın, tabi şehitlik makamı sonsuza kadar. Rabb'im gençlerimizi de bu ateşten korusun."

WhatsApp Image 2022-12-11 at 17.22.08

Anne Bülbül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Eronat'a AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen de eşlik etti.

Eronat, Diyarbakır'da PKK'lı teröristlerin 3 Ocak 2008'de dershane önünde gerçekleştirdiği bombalı saldırıda tek evladı 17 yaşındaki Eren Şahin'i kaybetmişti.