Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, sunucu Buket Aydın'ın Emir Sarıgül ile Yıldırım Demirören'i aldattığını öne sürdü.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen "Deli Çavuş" adlı Twitter hesabı, Demirören Holding'in sahibi  Erdoğan Demirören'le ilgili iddialarda bulundu.

"Erdoğan Demirören tanıştığı yeraltı dünyasından olan isimlerin desteği ile Milangaz’a çöktü" iddiasının ortaya atıldığı paylaşımlarda, Demirören grubunun Yorgi Papadolos isimli Rum asıllı bir gayrimüslimin tüm mallarına 'çöktüğü' ifadeleri yer aldı.

Bir-iki saat sonra Sedat Peker'in eşi Özge Peker'le ilgili yapılan saygısızca haberlerin intikamını 'paylaşımla' alacağını ifade eden hesap bu kez Yıldırım Demirören'le ilgili iddialar ortaya attı. 

Şehit Piyade Teğmen Ömer Bağra Kürtçe ağıtlarla defnedildi Şehit Piyade Teğmen Ömer Bağra Kürtçe ağıtlarla defnedildi

''Deli Çavuş'', ismini vermediği Buket Aydın'ın Emir Sarıgül ile Yıldırım Demirören'i aldattığını da öne sürerken; Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'den 'trafiğe takılmamak için' tahsisli plaka istediğini, Sarıgül'ün de Cihan Ekşioğlu'nun tahsisli plakasının ikizini yapıp Aydın'a verdiğini iddia etti.

Peker'e ait olduğu iddia edilen hesap, 'aldatıldığını öğrenen Demirören'in Buket Aydın'ı işten çıkarttırdığını' yazdı.