FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu'nda Bulgaristan ekibi Ludogorets'in Hırvatistan temsilcisi Dinamo Zagreb'i konuk edeceği karşılaşmada düdük çalacak.

Çakır’ın yardımcılıklarını Kerem Ersoy ve Alpaslan Dedeş yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Yaşar Kemal Uğurlu olacak. Karşılaşmada Abdulkadir Bitigen VAR, Mert Güzenge ise AVAR olarak görev yapacak.

Bardhi Trabzon’da Bardhi Trabzon’da

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu’nda yarın akşam Bulgaristan'da oynanacak Ludogorets-Dinamo Zagreb karşılaşmasında düdük çalacak.

Bulgaristan’ın Razgrad şehrindeki Ludogorets Arena Stadyumu’nda saat 20.45’te başlayacak müsabakada Çakır’ın yardımcılıklarını Kerem Ersoy ve Alpaslan Dedeş yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Yaşar Kemal Uğurlu olacak. Karşılaşmada Abdulkadir Bitigen VAR, Mert Güzenge ise AVAR olarak görev yapacak.

Cüneyt Çakır, geçen sezon MHK kararıyla 'kadro dışı' bırakılmış, MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu'nun istifası sonrasında görevine iade edilmişti.