Sunucu Buket Aydın, yüzü olduğu yeni reklam filminde köpeği Pablo ile robot süpürge tanıttı. Aydın'ın reklam filminden aldığı ücret dudak uçuklattı.

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündemden düşmeyen sunucu Buket Aydın, yeni bir reklam filminde rol aldı.

buket3

Daha önce İtalyan bir araba markasını tanıtan ve yüklü miktarda ücret aldığı konuşulan Buket Aydın, bu kez de Sunny Türkiye'nin internet reklamlarının yüzü oldu.

ALDIĞI PARA DUDAK UÇUKLATTI

RTÜK, Mabel Matiz’in “Karakol” klibini yasakladı RTÜK, Mabel Matiz’in “Karakol” klibini yasakladı

buket4

Sabah'ta yer alan habere göre köpeği Pablo ile robot süpürge tanıtan Aydın'ın aldığı para dudak uçuklattı. Buket Aydın'ın firma ile 1 milyon 500 bin TL'ye anlaştığı belirtildi.

Aydın, iş insanı Erce Baykal'la 2013 yılında dünyaevine girmişti. Ancak Aydın ve eşi Erce Baykal 13 Mayıs 2020 tarihinde tek celsede boşanmıştı. Evliliğinin bitmesinin ardından güzel sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bir dargın bir barışık aşk yaşamıştı.

buket2

Buket Aydın, son dönemde Instagram pozları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerin biri haline geldi. 37 yaşındaki Buket Aydın estetikli değişimiyle de adından söz ettiriyor. Popüleritesini oldukça arttıran ünlü isim, reklam filmlerinde rol almaya başladı.