Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması! Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması!

Oğuzhan Uğur, gündem olan görüntüler sonrası sosyal medya hesabından özür metni paylaştı. Uğur açıklamasında, "Her Galatasaraylı gibi elbette ben de Fatih hocaya büyük bir sevgi ve saygı besliyorum. Ancak 6-7 yıl evvel kendisinin bir kebapçı baskını gündem olmuş, birçok Galatasaraylı kendisine küsmüş, sert şekilde onu eleştirmişti.

Ben de eleştirilere dahil olup, programımda kendisine laf atmıştım. Futbol dökülürken neden böyle olaylarla gündem oluyor diye kızmıştım, 6-7 yıl evvel...

İzlenmiyorduk tabii o zamanlar, ortam rahattı, geniş geniş konuşmuşum. Şimdi bazı hesaplar videoyu tekrar gündeme getirmişler, sağlı sollu çakıyorlar. Sülaleden Galatasaraylı biri olarak, Galatasaray düşmanlığı yaptığımı düşünenler bile olmuş, üzüldüm. Bu cevap elbette öyle düşünenlere değil, Fatih hocama. Sizi seviyorum hocam, gençliğime veriniz" ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN UĞUR NELER DEMİŞTİ?

 İşte Oğuzhan Uğur'un, Terim hakkında söyledikleri: "Fatih Terim'den bahset dedi arkadaşlarım. Bir mekan basmış ve dayak yemiş. Dayak yiyip geri kaçmış mı? Sizden duyduklarım bu. Videosu falan da varmış. Basın açıklamasında 'Mekan basmak istesem 4 kişiyle mi giderim' demiş.