Piyanist Lisitsa: Müzik, ruhtan ruha bir iletişimdir! Piyanist Lisitsa: Müzik, ruhtan ruha bir iletişimdir!

Saksonya Prensesi Xenia Florence Gabriela Sophie Iris, Playboy dergisinin Almanya edisyonu için yarı çıplak pozlar verdi.

Saksonya'nın son kralının büyük büyük büyük torunu olan 37 yaşındaki Saksonya Prensesi'nin vücudunun bir kısmını beyaz bir kumaşla örterken diğer kısımlarını çıplak bırakan pozları gündem oldu.

Almanya Prensesi Xenia Florence Gabriela Sophie 16826129 9454 M

Bir dergiye çıplak poz veren ilk aristokrat olan Sophie Iris, dergiye verdiği demeçte “Birilerini memnun etmek için trendlere uymak ya da sürekli estetik ameliyatlar olmak zorunda değilsiniz” dedi ve “çatlaklarını göstermekten gurur duyduğunu” söyledi.

Iris, “Katıldığım programda vücuduna hiçbir şey yaptırmayan tek kişi bendim. Diğer kadınlar, herhangi bir kıvrımım olmadığı ve kadınsı olmadığım için onlar için bir rakip olmadığımı söylediler” ifadelerini kullandı.

0F71F12Df0C9E0Fd672C4A2Ca7784A0C

Saksonya'nın son kralı 3. Friedrich'in hanesinden gelen Iris, eleştiriler karşısında, “bu pozları atalarının onaylayacağını” savundu. Irıs, kendi ailesinin ise bu pozları onaylamayacağını ancak en azından “tolere edebileceğini” tahmininde bulundu.