Cumhuriyet Halk Partili Mansur Yavaş'ın liderliğindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak görev yapan Adnan Tatlısu, çalışanına yönelik şok edici bir tavır sergiledi. Sosyal medyada paylaşılan videoda, Tatlısu'nun telefon görüşmesinde çalışanına yönelik küfürlü ifadeler kullandığı ve onu işten çıkardığı görüntülendi.

Görüntülerde, Tatlısu'nun detayları bilinmeyen bir tartışmada, çalışanına hitaben "Sen hemen istifa et. Şimdi geleceğim seni s....Hanımın da istifa etsin seni de hanımını da işten atıyorum." şeklinde ifadeler kullandığı duyuldu.

Elazığ'da cinayet Elazığ'da cinayet

Olayın ardından tepkiler hızla artarken, AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek, Mansur Yavaş'ın liderliğindeki belediyenin şiddet odaklı yönetim tarzına dikkat çekti.

Gökçek, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Mansur Yavaş'ın şiddete dayalı yönetim şeklinin bir örneğini sosyal hizmetler daire başkanı Adnan Tatlısu'nun sosyal medyaya düşen konuşmasında görebilirsiniz. Ankara Belediye personeli maalesef bu hakaretlere maruz kalıyor. Ankara'yı mafyavari yöntemlerle yöneten bu zihniyete vatandaşımız sandıkta gereken cevabı verecek." ifadelerini kullandı.