Oscar ödüllü ünlü oyuncu Charlize Theron, başarılı oyunculuğu ve dillere destan güzelliğiyle herkesin beğenisini kazanmayı başarmakta. Şeytanın Avukatı, Kasım'da Aşk Başkadır ve Mad Max: Fury Road gibi filmlerle oldukça büyük bir başarı elde eden Charlize Theron, şimdi de 2012 ve 2015 yıllarında evlat edindiği iki çocuğuyla gündeme geldi. Kendisi 2012 senesinde şu anda 11 yaşında olan Jackson'ı, 2015'te ise August'ı evlat edinmişti.

F1AOMKZXwAYxfkv

Başarılı oyuncu, 2019 yılında ortaya çıkan haberlerde oğlu Jackson'ın henüz 3 yaşındayken ‘Ben erkek değilim’ dediğini açıklamıştı. Kendisi o dönem Jackson'ı kız çocuğu giydirmesiyle de eleştirilmekteydi ve bu eleştirilere “Bu benim karar verebileceğim bir şey değil.” şeklinde yanıt vermişti.

Charlize Theron, 7 yaşında cinsiyet değiştiren Jackson için Dailymail'e verdiği röportajda "Bir ebeveyn olarak görevim onların tercihlerini ve onları sevmek ve ne olmak istiyorlarsa ona ulaşmaları için gereken tüm desteği vermek." demişti.

Bakanlıktan flaş karar: Festivalden çekildi Bakanlıktan flaş karar: Festivalden çekildi

Şimdi ise bahsi geçen durum tekrar gündeme geldi ve Charlize Theron'ın çocuklarının fotoğrafları paylaşılmaya ve kendisi eleştirilmeye başlandı.