Neymar, 2022 Dünya Kupası'nda Brezilya ile ile birlikte Arjantin, Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere'nin favorilerden olduğunu söyledi. Brezilyalı yıldız, "Dünya Kupası benim en büyük hayalim. Bu, futbol oynamaya başladığım günden beri böyledi ve umarım bu sefer başarırım." dedi.

2022 Dünya Kupası'nın ilk maçına sayılı günler kala Brezilya Milli Takımı'nın yıldız ismi Neymar, İngiliz basınından Telegraph'a turnuva ve kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Dünya Kupası şampiyonluğunun en büyük hayali olduğunu aktaran Neymar, "Dünya Kupası benim en büyük hayalim. Bu, futbol oynamaya başladığım günden beri böyledi ve umarım bu sefer başarırım." dedi.

Portekiz hızını alamadı yarım düzine gol attı Portekiz hızını alamadı yarım düzine gol attı

Lionel Messi ve Kylian Mbappe ile oynamaktan büyük bir keyif aldığını aktaran Brezilyalı yıldız, "Herkesin Dünya Kupası'ndan beklentisi yüksek. Gerginlik yok ama heyecan var. Herkes Dünya Kupası'nı kazanamk ister. Takım içerisinde bunu tartışmıyoruz ama bazen Messi ile şakalaşıyoruz. Ona, 'Sizi mağlup edip şampiyon olacağız' şeklinde şakalar yapıyorum ve birlikte eğleniyoruz. Kylian ve onunla oynamak büyük bir zevk." ifadelerini kullandı.