Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı organizasyonla AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Kadınlara yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken, Durdane Beyoğlu, 14 Mayıs’taki seçimlerin ülke tarihinin dönüm noktası olacağını dile getirdi. AK Parti İl Başkanlığı’na kendisine destek veren ve kadınların çoğunlukta olduğu 5 bine yakın vatandaşla gelen Beyoğlu, aday adaylığı başvuru dilekçesini parti yöneticilerine teslim etti.

İYİ Parti'nin TBMM Grup Başkanı belli oldu! İYİ Parti'nin TBMM Grup Başkanı belli oldu!

WhatsApp Image 2023-03-21 at 14.15.48 (1)

Beyoğlu, ”Kuruluşundan bugüne kadar ak davamızın bir neferi olarak ülkemizin ve bölgemizin aydınlık geleceğini ak parti çatısı altında görmekteyim. 
Demokrasi tarihimizin en önemli seçimini yapacağız. 14 Mayıs sadece ülkemizin değil dünyanın odaklandığı özellikle de şer odaklarının ittifaklarla birleştiği rakamlarla belirlenen masalarda kirli pazarlıkların sürdürüldüğü son 20 yılda Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde elde etmiş olduğumuz kazanımların sekteye uğratılmak ve adete ülkeyi resmen kaosa ve eski Türkiyeye döndürme özlemlerinin öne çıktığı bir tarih olacaktır. Bu yüzden her zamankinden daha fazla safları sıklaştırıp milletine sevdalı olan liderimizin yükünü hafifletmeli ve omuzlamalıyız. “ dedi.

WhatsApp Image 2023-03-21 at 14.15.47

Dürdane Beyoğlu’nun aday adaylığı başvurusunu alan AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, seçime iki aydan az zaman kala tüm partililerden sahada daha fazla çalışma yapmalarını istedi.