16 Temmuz 2022'de Las Vegas'ta sade bir törenle nikah masasına oturan Jennifer Lopez ile Ben Affleck çifti mutlu birliktelikleri ile adından söz ettiriyor. 'Vogue'a konuşan Jennifer Lopez, Affleck'le birlikte olmanın kendisini daha önce hissetmediği kadar güzel hissettirdiğini dile getirdi.

Şarkıcı Lopez, "Kendimi daha da rahatlamış ve konforlu hissediyorum. Bu da kendimi başka biriyle hissettiğimden çok daha güzel hissetmemi sağlıyor" dedi. Ünlü şarkıcı, ayrıca, "Hayatımın her parçasını pişmanlık duymadan sevdiğim bir aşamadayım" şeklinde konuştu.

Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor - Resim : 1

Evlendikleri günden beri sık sık birlikte etkinliklere katılan ve birbirleri hakkında romantik ifadeler kullanan çift gündemden düşmüyor.

Son olarak evlilik yeminlerini yenilemek isteyen ikilinin, büyük bir parti düzenleyerek yıllar sonra ikinci kez bir araya gelmelerini kutlayacağı iddia edilmişti.

Oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti! Oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti!

Mutlulukları süren çiftten Jennifer Lopez, 1'inci evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutladı.

Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor - Resim : 2

NBC'nin Today programına katılan Jennifer Lopez'in annesi Guadalupe Rodriguez, Bennifer aşkının 20 yıl sonra yeniden alevlenmesi hakkında konuşmuştu.

Kızı Lopez ile programa konuk olan Rodriguez, Lopez'e "Her zaman tekrar bir araya geleceğinizi biliyordum çünkü 20 yıl boyunca dua ettim" demişti.