AHBAP Derneği'nin kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent, Adana Valisi Süleyman Elban tarafından İstanbul'daki Adana Lezzet Günleri'ne davet edildi.

Adana'ya çağrıldığını düşünerek yanlışlıkla şehre giden Levent, başına gelen ilginç olayı sosyal medya hesabından anlattı. Levent, kahvaltının yerini öğrenmek için valiyi arayınca, yaşanan yanlış anlaşılma ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı, Adana Valisi Süleyman Elban'ın İstanbul'daki Adana Lezzet Günleri kapsamındaki daveti için Adana'ya çağırıldığını düşünerek, soluğu kentte aldı. Davet üzerine Adana'ya giden Levent, kahvaltının yerini öğrenmek için valiyi arayınca, yaşanan yanlış anlaşılma ortaya çıktı.

Organizasyonun İstanbul Ortaköy’de düzenlendiğini öğrenince neye uğradığını şaşıran Haluk Levent, yaşananları Twitter hesabından yayınladığı gönderilerle anlattı.

Shakira ile Pique'den iyi haber Shakira ile Pique'den iyi haber

Haluk Levent, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

İki gün önce Adana Valisi Sayın Elban aradı.- Adana Lezzet Günleri kapsamında 27 Eylül’de bir kahvaltı veriyoruz. Gelir misiniz?- Tabii ki sayın valim.Az önce;- Sayın valim sabah kahvaltı nerede?- Ortaköy’de.- Ortaköy! Ama ben Adana’ya geldim.- Yapmayın ya...

Ardından bir gönderi daha yayınlayan Haluk Levent, şunları söyledi; "Az önce bu durum yaşandı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı aradım. O da, 'Valimiz Süleyman Elban yanımda Halukçuğum. Dur, telefona vereyim' dedi. Valimiz de inanamadı... Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken tüm Adana İstanbul’a toplanmış, ben ise Adana’ya gelmişim..."