Dava kapsamında sanık Tuğba B.'nin "Karam" parçasının çıkmasının ardından yıllarca Hakan Peker'e aşk beslediği, 480 ayrı hesap açarak şarkıcıya ısrarlı mesajlar attığı belirlenmişti.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya Hakan Peker'in avukatı katılırken, Peker'e platonik aşk besleyen Tuğba B. katılmadı. Mahkeme hâkimi, Tuğba B.'nin ifadesinin alınması için ikametinin bulunduğu Kocaeli'ndeki mahkemeye yazı yazıldığını, ancak sanığın davanın esas mahkemesinde ifade vereceğini söylediğini belirtti.

DURUŞMAYA KATILMADI

Peker'in avukatı, sanık hakkında şikayetlerinin devam ettiğini kaydederek, "Hakkında zorla getirme kararı verilsin. Dava açıldıktan sonra da benzer eylemlerde bulunduğu için yeni soruşturmalar da açıldı. Aile mahkemesinden uzaklaştırma kararı da almıştık ve ihlal ettiği için cezalandırıldı" dedi.

Ünlü oyuncu kaza geçirdi Ünlü oyuncu kaza geçirdi

Mahkeme, sanığın bir sonraki celse mazeretsiz şekilde duruşmaya katılmazsa hakkında yakalama kararı çıkarılarak duruşmaya getirileceğini belirtti. Duruşma ertelendi.