Günümüzde podyumların en çok aranan modelleri arasında yer alan Gigi Hadid ile Bella Hadid, şüphesiz moda sektörünün en popüler isimleri.

Sektöre adım attıkları günden itibaren birbirini hep destekleyen ve sık sık birlikte çalışan kardeşler, Filistin'e verdikleri destekle sık sık gündem geliyor.

Hadid kardeşlerin Filistin'e bağış yaptığı ortaya çıktı.

Bella And Gigi Hadid On Next In Fashion 64088A0C9B8A7

Eşini ve kızını öldürdükten sonra intihar etti Eşini ve kızını öldürdükten sonra intihar etti

Filistinli iş insanı Muhammed Hadid’in ABD'de doğup büyüyen kızları, Filistin'deki insani yardım çabalarını desteklemek için 1 milyon dolar bağışta bulundu.

Bağışın Gazze'deki çatışmadan etkilenen çocuklara ve ailelere odaklanan dört insani yardım kuruluşu arasında eşit olarak dağıtılacağı bildirildi.

Bella Hadid Gigi Hadid L V M H Prize 022823 5D47Dfecc19447Ed8D81174Ea593B3Ee

Fransa'nın güneyinde bulunan Cannes şehrinde bu yıl 77'ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne Bella Hadid de katılmıştı. 

Hadid, Cannes sokaklarında Filistin'e destek verdi.  Ünlü model, Filistin direnişinin sembolü haline gelen kefiyeden yapılma elbisesi ile dikkat çekti. Daha önce de Gazze’de devam eden savaşla ilgili açıklama yapan model, 2021 yılında da New York’ta düzenlenen Filistin yanlısı bir yürüyüşe siyah beyaz kefiye ile katılmıştı.