TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nda Dilek rolünü oynayan Gülsim Ali İlhan, ani vedasıyla herkesi şaşkına çevirmişti. İlhan, aylar sonra yaptığı açıklamada kadrodan kendi isteğiyle ayrılmadığını belirtti.

Gonul Dagi Ndan Ani Sekilde Ayrilan Gulsum Ali 16870196 2662 M

"DİZİDEKİ AYRILIK KARARINI OYUNCU ALMAZ"

Ebru Şallı'nın paylaşımına beğeni yağdı Ebru Şallı'nın paylaşımına beğeni yağdı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın sorularını yanıtlayan Gülsüm Ali İlhan, Gönül Dağı'yla ilgili "Gönül Dağı çok özel bir proje. İnsanların kolay yakalayamadığı uyumu orada yakalamıştık. Bence oyuncu böyle bir vedanın kararını veremez. 'Ben ayrılmak istiyorum' diyerek ayrılan bir oyuncu varsa helal olsun. Ben o değilim... Bence hikaye buraya kadardı. Öyle olması gerekiyordu. Zamanımız oraya kadardı" dedi.

Gonul Dagi Ndan Ani Sekilde Ayrilan Gulsum Ali 16870196 2202 M

"TANER VE DİLEK'İN HİKAYESİ YARIM KALDI"

"Dilek'in hikayesi devam etseydi oynar mıydın?" sorusuna da cevap veren İlhan, "Dilek'in hikayesi ben çıkmış olsam da devam ediyor. Ayrıldıktan sonra fragmanı izleyince içimden bir parça kopmuş gibi hissettim. Diziye geri dönmem imkansız. Özel bir sahnede yer almak isterdim. Taner ve Dilek'in oğullarıyla olan mutluluğunu görmeyi çok isterdim. Hikayeleri yarım kaldı" ifadelerini kullandı.