Gonca Vuslateri, katıldığı bir tv programında, "Devlet memuru...Benim hayatımdan ve sektörümden çok uzakta bir yerde. Benim işimin magazinsel bir tarafı var, o biraz kışkırtıcı. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok" dedi.

Gonca Vuslateri Kimdir

Hamile olan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sosyal medya hesabından, “Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. ‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim… Sadece gelene ‘git’ demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar” ifadelerini kullandığı paylaşım ile hamile olduğunu açıklamıştı.

Ebru Şallı'nın paylaşımına beğeni yağdı Ebru Şallı'nın paylaşımına beğeni yağdı

Evlilik ile ilgili olarak Vuslateri, “ Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses. Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım.” dedi.

Kapak 175519

Bir programa konuk olan Gonca Vuslateri, bebeğinin babası hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Vuslateri bebeğinin babası hakkında,  “Levent ile birlikteliğimize başladığımızda başka sektörden biriyle olmanın huzurunu yaşamıştım. Devlet memuru, benim hayatımdan ve sektörümden çok uzakta bir yerde. Benim işimin magazinsel bir tarafı var, o biraz kışkırtıcı. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok.” İfadelerini kullandı.