Bakan Kasapoğlu'ndan tebrik !

Okan Buruk’un 2. şampiyonluk sevinci Okan Buruk’un 2. şampiyonluk sevinci

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe Alagöz Holding ile ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi arasında oynanan ve Türk finaline sahne olan maçta şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Alagöz Holding için tebrik mesajı yayımladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe Alagöz Holding ile ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi arasında oynanan ve Türk finaline sahne olan maçta şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe'yi yayımladığı mesajla tebrik etti.
Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Çekya'nın başkenti Prag'da yapılan Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Dörtlü Final organizasyonunda iki Türk kulübümüzün final mücadelesini büyük bir gururla izledik. Fenerbahçe Alagöz Holding ile ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi arasında oynanan ve Türk finaline sahne olan maçta şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Alagöz Holding’i kutluyorum. Şampiyonlukta emeği geçen oyuncuları, teknik heyeti, yönetimi ve sarı lacivertli camiayı tebrik ediyorum. ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni de finale yükselme başarısından dolayı kutluyorum. Her iki kulübümüze başarılarının devamını diliyorum.”

AA-20230416-30872342-30872315-FENERBAHCE_ALAGOZ_HOLDINGCBK_MERSIN_YENISEHIR_BELEDIYESI

TBF'den tebrik!

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), FIBA Kadınlar Euroleague’de ilk kez şampiyon olan Fenerbahçe Alagöz Holding’i kutladı.
Türkiye Basketbol Federasyonu, FIBA Kadınlar Euroleague’de ilk kez şampiyon olan Fenerbahçe için bir tebrik mesajı yayımladı. TBF'nin mesajında, “Kadınlar EuroLeague’de 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan temsilcimiz Fenerbahçe Alagöz Holding ile final oynayarak organizasyonu ikinci sırada noktalayan ekibimiz ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nin teknik, idari ve oyuncu kadrolarını kutlarız” denildi.