Diyarbakır'ın Bağlar İlçesindeki vatandaşlar, AK Parti'ye katılmaya devam ediyor

Karacadağ bölgesindeki Dağsu Mahallesi'nde düzenlenen törenle AK Parti'ye üye olan vatandaşların rozetleri Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir tarafından takdim edildi.

WhatsApp Image 2023-01-13 at 18.12.51 (1)

Vatandaşlardan Mahmut Yağmur, ''Biz belediyemizin hizmetlerinden çok memnunuz. Ne hizmet talep ettiysek yerine getirildi. Elimizi vicdanımıza koyduk ve hizmetin tarafına geçtik'' dedi. 

Vatandaşlardan Emin Kuş, "Belediyenin hizmetlerinden de belediye başkanımız Hüseyin Beyoğlu'nun samimi duruşundan da çok memnunuz. Bundan dolayı AK Parti'ye üye olma kararı aldık" şeklinde konuştu.

Vatandaşlardan Kasım Belek ise, ''Biz hizmetin tarafındayız. Kim bize hizmet ederse onu destekleriz. Hüseyin Beyoğlu başkanımız hakikaten çok güzel hizmetlere imza attı. Kendisinden ve ekibinden çok memnunuz..AK Parti'ye geçme kararı almamızın nedeni budur" ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-01-13 at 18.12.51

2023 seçimlerinin önemine dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, huzur ortamına kavuşan bölge halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye güçlü bir destek vereceğine olan inancını dile getirdi.

Akşener’e ‘dikenli’ cevap! Akşener’e ‘dikenli’ cevap!

Aydın, "Diyarbakır ve bölgemiz bugün çok büyük bir değişim ve dönüşümü yaşıyor. Hizmetlerle beraber huzur ortamı var. Bunu sağlayan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarıdır. Daha önce insanlar köylerine gidemiyordu. Çok şükür bugün bu tablo tersine dönmüştür. Bağlar, 20 yılda alamadığı hizmetleri Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’nun döneminde aldı. Gönül rahatlığıyla sizlerin huzurundayız. Bu katılımla partimize güç verdiniz.Partımize verdiğiniz ve katılımlar için şükranlarımı sunuyorum. Bu seçimler sıradan seçimler olmayacaktır. Bölge halkımız inşallah sayın cumhurbaşkanımıza ve partimize çok güçlü bir şekilde destek vererek yakaladıkları huzur ve hizmet ortamına sahip çıkacaklardır'' dedi.

WhatsApp Image 2023-01-13 at 18.12.52 (1)

Belediye olarak tüm imkanları halkın hizmeti için seferber ettiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise, vatandaşların gösterdiği teveccühün mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Beyoğlu, ''Bu nezih halka hizmet etme imkanı verdiği için rabbimize hamd ediyorum. Heyecanımız ilk günkü gibi. Milletimize ait olan belediyemizin kaynaklarını ve imkanlarını milletimizin hizmetine dönüştürdü. Çok güçlü bir liderimiz, Cumhurbaşkanımız var. Allah'ın izniyle ve milletimizin desteğiyle kendisini ve partimizi bir kez daha iktidara taşıyacağız. 2023 seçimlerinden zaferle ayrılacağız. Halkımızın bu vefasını ve teveccühünü görünce umudumuz artıyor. Katılımlarıyla bizleri ihya eden vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.