Sihirli Annem dizisindeki Tuğçe rolüyle tanınan Damla Ersubaşı, YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu video paylaşımla gündem olan Damla Ersubaşı, özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı, erken yaşta evlendiği için pişman olduğunu söyledi.

"Eski eşim öfkesini yenemiyordu, sorunlarımızı aşamıyorduk. Konuşup düzeltemediğimiz şeyler oldu. Beni aldattı ve yakaladım. İhaneti kendisi de kabul etmişti. 9 aylık hamileyken aldatıldığımı öğrendiğimde yıkılmıştım. Doğuma girerken, hep ne yapacağımı düşündüm. Eski eşimden ilk kızım doğduktan sonra şiddet de gördüm. Şiddet, aldatılmaktan çok daha kötü bir his. Bana şiddet uyguladığında ben ne yaptım diye düşündüm. Çok zordu...Çocuklarımın babası olduğu için, eski eşimin yaptıklarını affetmiştim. Benim yanlışlarım ve hatalarım oldu ama hiçbir zaman çocuklarıma ve eşime zarar verecek bir şey yapmadım."

Ahmet Mümtaz Taylan’dan Settar Tanrıöğen ile ilgili açıklama Ahmet Mümtaz Taylan’dan Settar Tanrıöğen ile ilgili açıklama

"Eski eşimle boşandıktan sonra bir ara barıştık. Artık sevmiyorum. İkinci kez evlenmeyi düşünmüştük. Tekrar barışma durumumuz yok. Bizde aşk ve sevgi bitti artık sadece anne ile babayız. Çocuklarımın velayeti bendeydi ama ben şehir değiştirince eski eşim velayet davası açtı. Kendimi iyi hissetmediğim bir dönem olduğu için, velayeti vermeyi kabul etmiştim. Çocuklarım bir gün yaşananlar için hesap sorarsa ne cevap vereceğimi bilmiyorum."