Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Kayserispor'a konuk olacak Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus, karşılaşma öncesinde beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Kayserispor'un iyi bir takım olduğunu belirten Jesus, "Rakibimiz ligin güçlü takımlarından bir tanesi. Hem bireysel hem de kolektif olarak kaliteli bir takım. Uygulamak istedikleri fikirleri var. Bugünkü maçın zor olacağını düşünüyorum tıpkı Kadıköy'de onlara karşı oynadığımız maçtaki gibi. Bugün karşılaşacağımız zorluklara iyi hazırlandık. Bugünkü hedefimiz her zaman olduğu gibi 3 puan." dedi.

Dursun Özbek: Hakem, elini kırmızıya götürürken birden bire vazgeçiyor! Dursun Özbek: Hakem, elini kırmızıya götürürken birden bire vazgeçiyor!

Fenerbahçe taraftarlarının Kayserispor maçına alınmamasıyla ilgili ise Jorge Jesus şunları söyledi, "Bu sene Fenerbahçe'deki ilk senem ama böyle karmaşık kararların verilmesine alıştım. Fenerbahçe taraftarları bizim için çok önemli. Fenerbahçe'ye zarar veren bir karar oldu."

Jorge Jesus, transferle ilgili soruya ise şu yanıtı verdi, "Şu anda önemli olduğunu düşünmüyorum. Bu maça odaklanmalıyız. Avrupa'da transfer dönemi kapandı ve iyi oyuncularını bırakmayacaklardır. Zor durumda kaldığımızı söyleyebilirim. Türkiye'de yaşanan olaylar nedeniyle. Bazı kararlar verildi ligde. Bizim de adapte olmamız gerekiyor. Bizim de amacımız tekrar birinci sırayı alabilmek."