Bankaya girmek isterken polis ekiplerince suçüstü yakalanan biri kadın 3 kişi, gözaltına alındı. Şüphelilerden genç kadın, polisin sözlü sorgusu sırasında uzun süre ağladı

Antalya’da boşaltılan bir bankanın kapısını zorlayarak içeri girmeye çalıştıkları ileri sürülen biri kadın 3 şüpheli, polis ekiplerince yakalandı. Kelepçelenip gözaltına alınan şüphelilerden genç kadının uzun süre ağladığı gözlenirken, çevredekiler olan biteni film izler gibi izledi.

AW635955_01

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Muratpaşa ilçesine bağlı Varlık Mahallesi Teomanpaşa Caddesi üzerinde yaşandı. Polis ekiplerinin şüphelenip takibe aldıkları biri kadın 3 kişi, boşaltılmış 3 katlı faal olmayan bir bankanın kapısındaki kilidi kırarak içeri girmek istedi.

AW635955_02

Tam bu sırada ekipler, şüphelileri yakaladı. Üzerlerinden hırsızlıkta kullanılan bazı aletler çıkan şüpheliler, kelepçelenip gözaltına alındı. Etrafta inceleme yapan polis ekipleri, şüphelilere ait bir bisikleti de muhafaza altına aldı.

AW635955_03

Çevredekiler film izler gibi izledi

Suyun çekilmesiyle hasar tespiti yapılacak Suyun çekilmesiyle hasar tespiti yapılacak

İsmi öğrenilemeyen şüphelilerden genç bir kadın ise, polisin sözlü sorgusu sırasında uzun süre gözyaşı döktü.

AW635955_05

Gazetecilerin kendisini görüntülemesine ‘hepinizden davacı olacağım’ diyerek tepki gösteren kadın, ardından diğer şüphelilerle birlikte ekip otosuna bindirildi. Hırsızlık yapmadıklarını savunan şüpheliler, polis merkezine götürüldü.

AW635955_11

Ekiplerin haber vermesi üzerine bir süre sonra bankanın yetkilisi de olay yerine geldi. Yetkili boşaltılmış binaya girip içeriden bir şeyler alınıp alınmadığını kontrol etti.

AW635955_09


Tüm olup bitenleri ise çevredeki vatandaşlar caddeden, evlerindeki vatandaşlar da balkon ve pencerelerinden film izler gibi izledi.

AW635955_10