Fenomen Begüm Polat, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben ''Benim oyum soğana göre verilmeyecek kadar değerli'' adında bir klip çekmişti. Polat klip nedeniyle sosyal medyada hedef haline geldi.

Tacizlerden ve hakaretlerden bıktığını dile getiren Polat, şahsına yapılan yanlışlara sessiz kalmayan Bakan Süleyman Soylu’ya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile teşekkür etti.

WhatsApp Image 2023-05-10 at 21.30.39

Kutlay Topkapı Üniversitesi'nde oy kullandı! Kutlay Topkapı Üniversitesi'nde oy kullandı!

Polat, “Bir kadın olarak aylardır şahsıma yapılanın yanlış olduğunu haykırdım. Muhalefetten bir kişiden bile sanatta olsun, siyasetten olsun. Yapılan yanlıştır demedi. Bir kişiden destek görmedim. Hatta Artvin’de bir mekan sahne mi iptal etti. Burayı basarlar diye göz dağı verdi. Lafa kadın hakları diyen insanlar Aksine ağızlarının suyu aka aka bedenim hakkında hakaretler yaptı. Taciz etti. Tehditler de çabası. Süleyman Soylu beye yaşadığımı anlattığımda kimse bu ülkede bir kadına hele ki bir sanatçıya bir şey yapamaz buradayız dedi ve hemen talimat verdi. İlgilendi. Gerçekten bir kadın olarak çok duygulandım. Çok teşekkür ederim. Kelimelerle ifade edemiyorum kendimi” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-05-10 at 21.30.34