Maçtan dakikalar (İlk yarı)

17. dakikada sol tarafta topla buluşan Onyekuru, aynı alanda önce Belhanda daha sonra da N’Diaye ile duvar pası yaparak ceza sahası içine girdi ve sağ ayağı ile uzak köşeye şutunu çıkardı. Meşin yuvarlak çok az farkla üstten auta gitti.
38. dakikada ev sahibi takımın sol taraftan kullandığı korner sonrası ceza sahası içinde topla buluşan Ndayishimiye geriye doğru ceza yayı önündeki Serdar Gürler’e pasını çıkardı. Serdar’ın sert şutunda savunmaya da çarpan top kornere gitti.
41. dakikada Başakşehir atağında sol taraftan Limanın açıtığı ortada Okaka’nın kafa vuruşu üstten auta gitti.

Maçtan dakikalar (İkinci yarı)

Stefan Kuntz: Hırvatistan maçı farklı olacak Stefan Kuntz: Hırvatistan maçı farklı olacak

50. dakikada sol kanattan Serdar Gürler’in içeri çıkardığı topa Ndayishimiye gelişine vurdu. Adana Demirspor savunmasında Rodrigues’e çarpan meşin yuvarlak oyun alanına geri döndü. Pozisyonu VAR da inceleyen Arda Kardeşler, penaltı noktasını gösterdi.
52. dakikada kazanılan penaltıda topun başına geçen Deniz Türüç’ün vuruşunda meşin yuvarlak sağ köşeden filelere gitti. 1-0
58. dakikada Adana Demirspor’un Belhanda ile sol taraftan kullandığı kornerde ceza sahası içinde iyi yükselen Samet Akaydın’ın kafa vuruşunda meşin yuvarlak uzak köşeden filelere gitti. 1-1
62. dakikada Ömer Ali Şahiner’in sağ taraftan son çizgiye kadar inip ceza sahasına ortaladığı topu Serdar Gürler, düzgün bir vuruşla yakın direkten filelere yolladı. 2-1
75. dakikada Adana Demirspor atağında sağ taraftan Belhanda’nın içeri çevirdiği topta Akintola’nın gelişine vuruşunda kaleci Volkan topu direk dibinden kornere çeldi.
77. dakikada sağ taraftan ceza sahasına açılan ortada keleci Volkan Babacan’ın kontrol edemediği top Belhanda’nın önünde kaldı. Ceza sahası içinde sağına çekerek vuruşunda Duarte topu kornere çıkardı.