Papa hastaneye kaldırıldı Papa hastaneye kaldırıldı

Bahçeli’nin konuşmasından başlıklar şöyle:

“2023 yılı Türk tarihinin bir kader, bir karar noktasıdır.Ülkemiz bilhassa diplomaside altın bir yıl yaşamıştır. Türkiye ekonomisi dünya çapında en çok büyüme kaydeden birkaç ülkeden birisi olmayı başarmıştır. İhracatta rekorlar kırılmış, terörle mücadelede takdire şayan sonuçlar alınmış, milletimizin ihtiyaç ve beklentileri yasal ve idari düzenlemelerle birer birer karşılanmıştır.

Kronik ve kemikleşen sorunlara neşter vurulmuştur. EYT’li vatandaşımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için adım atılmıştır, sırayı da kanuni düzenleme etabı almıştır. Allah’ın izniyle EYT sorunu TBMM’de kati ve köklü çözüme kavuşacaktır. Cumhur İttifakı TBMM’de gereğini gecikmesizin yapacak, hak, hak sahibine iade edilecektir.

Asgari ücretin neredeyse yüzde yüz zamla 8500 liraya çıkarılması, dar ve orta gelirli insanlarımıza makul gelir aktarımı, sosyal konut desteği, ücretlerdeki artış toplumsal rahatlamayla birlikte 2023’ün çok daha güzel olacağının habercisi niteliğidir. 

Karadeniz’de keşfedilen doğal gaz, doğal gaz fiyatlarına indirime gidilmesi, Gabar Dağı’nda bulunan petrol 2023’ün bereketi, Allah’ın da bir lütfudur. Laf değil icraat üretilmiştir.  Vaatler sırasıyla yerine getirilmektedir. İnanıyorum ki şeytanın bacağı kırılacak, Türkiye prangalarından bütünüyle kurtulacaktır.

2023 yılı Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın miladı olacaktır. 2023 yılı Türk ve  Türkiye Yüzyılı’nın miladı olacaktır.  Milletimizin her talebi haklıdır, meşrudur."