Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekilleri Oya Eronat ve Cahit Özkan, Diyarbakır’da ‘Evlat Nöbeti’ tutan anneleri ziyaret etti. Eronat, annelerin azim ve kararlılığının, PKK terörünün sonunu getireceğini ifade ederken, Cahit Özkan da, Diyarbakır annelerinin tüm annelere güç verdiğini söyledi.

Volkan ESER/ Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) kısa bir süre önce Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Diyarbakır’a gitti.

CAHİT ÖZKAN-2Hafta sonu Diyarbakır’da çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunan Özkan, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ile birlikte, HDP İl Başkanlığı binası önünde ‘Evlat Nöbeti’ tutan anneleri ziyaret etti. Annelerle tek tek görüşen Özkan, Diyarbakır annelerinin bütün annelere güç verdiğini söyledi.

cahit özkan

Hiçbir vatandaşımızı enflasyona ezdirmeme sözümüz var! Hiçbir vatandaşımızı enflasyona ezdirmeme sözümüz var!

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ise, uzun bir süredir ‘evlat nöbetini’ sürdüren Diyarbakır annelerinin, azim ve kararlılığının PKK terörünün sonunu getireceğini söyledi. Eronat, ‘’Bizim dağdaki çakallara kaptıracak tek bir evladımız dahi yoktur’’ dedi.