Trabzonspor'da, Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun katılımıyla yeni transferi Mahmoud Trezeguet için İstanbul’da imza töreni düzenlendi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trezeguet transferi imza töreninde yaptığı konuşmada, “Camiamızın sabırsızlıkla beklediği Trezeguet transferi için bugün burada bir araya geldik. Biraz uzun süren bir süreç oldu. Ancak hem Aston Villa kulübü hem de oyuncumuz gereken fedakarlıkları gösterdiler. Kulübümüzün şartları doğrultusunda bizde maksimumu şartlarımızı zorladık ve bu transferi gerçekleştirmek için şu an buradayız. Futbolcumuzun bugüne gelmesinde emeği geçen başta değerli ailesi olmak üzere tüm kulüplere, kulüplerin yöneticilerine, hocalarına ve geçmiş takım arkadaşları teşekkür ediyorum. Özellikle bu yaş grubundaki bir oyuncunun böylesine verimli bir noktaya gelmesinde şüphesiz ki herkesin çok büyük bir payı vardır. Bunun içinde iki tane Süper Lig kulübümüz de var. Biri Kasımpaşa, bir diğeri de Başakşehir kulübü” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık Fenerbahçe'de sürpriz ayrılık

AW661481_02

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Trezeguet ile birlikte kadrolarının daha da güçlendiğini belirterek, “Zaten güçlü bir kadromuz vardı. Sezonu şampiyon olarak tamamladık. Ama önümüzdeki sezon hem Süper Lig’de hem Türkiye Kupası’nda hem de inşallah Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan takımımızı güçlendirmek en büyük hedeflerimizden birisi. Biz de bu doğrultuda izleme ekibinin ve hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere transferlerimizi teker teker gerçekleştiriyoruz. Futbolcumuz Trezeguet de bu oyunculardan birisiydi. Takımımıza önemli güç katacağına inandığımız bir oyuncumuz. Dolayısıyla camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. Bizimle birlikte 4 yıllık süreçte başarılı sezonlar geçireceğine olan inancımız tam. Bu doğrultuda ben tekrar bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve Trezeguet’e de Trabzonspor’a hoş geldin diyorum” şeklinde konuştu.