Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerde yer aldığı Yargı dizisi yaz döneminde çok konuşulmuştu... Diziden bir oyuncunun ayrılacağı gündem olmuştu.

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Yargı dizisi sezon finalinde öyle sürprizler yaptı ki...

Sevilen dizi heyecan dolu hikayesiyle her hafta ekran başına geçen izleyicilerin aklını kurcalayan sorular sordurdu. 

Yaz dönemi boyunca Yargı'dan bir oyuncunun ayrılacağı iddia edildi ancak beklenen olmadı. Meğer o oyuncunun hikayesi bitmemiş.

Neva karakterini canlandıran Başak Gümülcinelioğlu'nun Yargı dizisinden ayrılacağı iddiaları gündeme geldi. Ancak beklendiği gibi ünlü oyuncu diziden ayrılmış değil.

Yine izleyiciyi şaşırtan gelişmelerle süren hikayede Neva öldü. Ancak onu ölüme götüren olaylar sürecinde yaşananlar şimdi tek tek ortaya çıkarılmaya çalışılıyor. 

Bir kuyuda pek çok cesetle birlikte bulunan Neva’nın cesedinde morluklar ve boynunda boğularak öldürülmenin izleri duruyordu.

Selami Şahin Bursalıları mest etti Selami Şahin Bursalıları mest etti

Pars Savcı, kardeşi Neva’yı morgda o şekilde gördüğünde herkesin içini dağlayan anlar yaşandı. Dizide Başak Gümülcinelioğlu’nun morgdaki sahnesi ile birlikte hikayesi de son buldu. Fakat flashback sahnelerle Neva, 36. bölümde yine vardı.

“Ben onu terketmek istemiyorum” diye de ekleyen Neva, abisinden kendileri gelmeden önce evine gidip parayı alıp çıkarmasını istedi. Ancak Pars, kardeşinin bu isteğini yerine getirmedi. Çok sinirlenen Neva telefonu kapatıp hıçkırarak ağlarken kopan kavgada Cüneyt’i görerek telaşla koştu.

Kaynak: Haber Global