Şarkıcı Bülent Ersoy'un menajeri Haluk Şentürk, Instagram'dan şarkıcı Hadise ile bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Şentürk'ün paylaşımda bulunduğu fotoğrafa Ersoy'dan yanıt geldi. "Bana inat mı koydunuz o resmi" diyen Ersoy, Hadise için "Kendisini düşmanım ilan edebilirim." dedi. Ersoy’un sözlerine yanıt veren Hadise ise “Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül ama mesajınız alınmıştır." ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk, sosyal medya hesabından şarkıcı Hadise ile fotoğrafını paylaştı. Şentürk’ün paylaşımını gören Ersoy'dan ise dikkat çeken bir yorum geldi.

'Bir Canım Kaldı' dinleyicilerle buluştu! 'Bir Canım Kaldı' dinleyicilerle buluştu!

“KENDİSİ DÜŞMANIM İLAN EDEBİLİRİM”

hh

Bülent Ersoy, Şentürk’ün paylaşımına “Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır. Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyet fikirlerim her an pozisyonumun değişmesine sebep olabilir. Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası ilk görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre mesafe ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sağlık ve selameti adına bilgilerine sunuyor. En halisane duygularımda ilk ve son kez sizleri ikaz ediyorum” yorumunu yaptı.

HADİSE’DEN ERSOY’A YANIT GECİKMEDİ

bbh

Bülent Ersoy’un sözlerine cevap veren Hadise de “Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül ama mesajınız alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim” ifadesini kullandı.