Pique ile 11 yıllık birlikteliğini, aldatma iddialarının ardından bitiren Shakira, yayınladığı program videosuyla hayranlarına iyi olduğunu duyurdu.

Kolombiyalı şarkıcı Shakira (45), İspanyol yıldız futbolcu Gerard Pique (35) ile 11 yıllık birlikteliğini bitirdiğini sosyal medyada yaptıkları ortak açıklamayla duyurmasından sonra ilk kez ekranda göründü.

Pique’nin aldatma iddialarının ardından ayrılık haberiyle gündeme gelen Shakira, Dancing With Myself adlı TV programının final bölümü kutlamasını Instagram hesabından paylaştı.

Jüri üyeliği yaptığı programın kutlama videosunda Shakira’nın yanında diğer jüri üyeleri Nick Jonas ve Liza Koshy de yer alıyor.

1658255-35163031-2560-1440

Cilo Dağı'nda Murat Kekilli konseri Cilo Dağı'nda Murat Kekilli konseri

Shakira, kutlama videosunu, “Bu akşam programı kaçırmayın” notuyla sosyal medyadan duyurdu.

Aldatıldığı söylentileri ortalıkta dolaşırken, Shakira’nın ayrılık sonrası yayınladığı eğlenceli video, hayranları tarafından “İyiyim” mesajı olarak yorumlandı.

spanews_4e3addee-a6ce-4820-8264-5afe4a0c59f2_1

Shakira ve Pique, cumartesi günü hem İngilizce hem de İspanyolca yayınladıları bir metinle ayrıldıklarını duyurmuştu.

Çift, açıklamada, "Yollarımızı ayırdığımızı doğrulamaktan dolayı üzgünüz. Birinci önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyetimize saygı bekliyoruz" demişti. Çiftin Milan (9) ve Sasha (6) isminde iki çocuğu bulunuyor.